Προς το περιεχόμενο

Τζιχαντιστές καταλαμβάνουν πόλεις του Ιράκ. Τόσο εύκολα;


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aν ισχυει, τοτε μια βροχη απο napalm θελουν εκει κατω......... :shock: :shock: :shock: :X :X :X

 

 

Έκαψαν τον Ιορδανό πιλότο μετά από «διαγωνισμό» μέσω Twitter ???

 

 

http://www.protothema.gr/world/article/448951/friki-ekapsan-ton-iordano-piloto-meta-apo-diagonismo-meso-twitter/

 

Και εδω το λινκ απο την Mirror

 

http://www.mirror.co.uk/news/world-news/isis-jordanian-pilot-burnt-death-5109004

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν ισχυει, τοτε μια βροχη απο napalm θελουν εκει κατω......... :shock: :shock: :shock: :X :X :X

 

 

Έκαψαν τον Ιορδανό πιλότο μετά από «διαγωνισμό» μέσω Twitter ???

 

 

http://www.protothema.gr/world/article/448951/friki-ekapsan-ton-iordano-piloto-meta-apo-diagonismo-meso-twitter/

 

Και εδω το λινκ απο την Mirror

 

http://www.mirror.co.uk/news/world-news/isis-jordanian-pilot-burnt-death-5109004

Πάντως όταν ο Κολοκοτρώνης ξεκοίλιαζε τις έγκυες Τουρκάλες στην Τριπολιτσά ήταν ήρωας.Ξέρω ξέρω είχαμε πόλεμο πάντως και αυτές άμαχες και ανυπεράσπιστες ήταν.Όλα τα πράγματα στην ζωή εξαρτώνται από την οπτική γωνία που τα βλέπεις και για τους εξαθλιωμένους εκεί κάτω οι τζιχαντιστές είναι ήρωες για αυτούς.Just saing... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όταν ο Κολοκοτρώνης ξεκοίλιαζε τις έγκυες Τουρκάλες στην Τριπολιτσά ήταν ήρωας.Ξέρω ξέρω είχαμε πόλεμο πάντως και αυτές άμαχες και ανυπεράσπιστες ήταν.Όλα τα πράγματα στην ζωή εξαρτώνται από την οπτική γωνία που τα βλέπεις και για τους εξαθλιωμένους εκεί κάτω οι τζιχαντιστές είναι ήρωες για αυτούς.Just saing... 

 

Η αναφορα σου στον Κολοκοτρωνη σε ενα θεμα της εποχης μας ειναι τουλαχιστον ατοπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ζούσε ούτε στον Μεσαίωνα ούτε 30.000 χρόνια πριν ώστε να δικαιολογείται από την εποχή στην οποία έδρασε.Τέλος πάντων είναι offtopic και το σταματώ εδώ.Απλά ήθελα να τονίσω το τους πως βλέπουν όλοι αυτοί οι λαοί που έχουν βομβαρδιστεί  τόσο από κατακτητές όσο και από τα ίδια τους τα καθεστώτα χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δικαιολογώ τις πράξεις των Τζιχαντιστών.Και μένα, πολλές φορές όταν βλέπω σε τι θηριωδίες προβαίνουν ορισμένες φορές με πιάνουν τα ταπεινά μου ένστικτα και σκέφτομαι ότι μία ατομική βόμβα στην περιοχή θα έλυνε πολλά προβλήματα.Ωστόσο ούτε αυτό θα ήταν σωστό

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όταν ο Κολοκοτρώνης ξεκοίλιαζε τις έγκυες Τουρκάλες στην Τριπολιτσά ήταν ήρωας.Ξέρω ξέρω είχαμε πόλεμο πάντως και αυτές άμαχες και ανυπεράσπιστες ήταν.Όλα τα πράγματα στην ζωή εξαρτώνται από την οπτική γωνία που τα βλέπεις και για τους εξαθλιωμένους εκεί κάτω οι τζιχαντιστές είναι ήρωες για αυτούς.Just saing... 

 

μαλλον δεν εχεις καταλαβει τι ακριβως συμβαινει εκει κατω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όταν ο Κολοκοτρώνης ξεκοίλιαζε τις έγκυες Τουρκάλες στην Τριπολιτσά ήταν ήρωας.Ξέρω ξέρω είχαμε πόλεμο πάντως και αυτές άμαχες και ανυπεράσπιστες ήταν.Όλα τα πράγματα στην ζωή εξαρτώνται από την οπτική γωνία που τα βλέπεις και για τους εξαθλιωμένους εκεί κάτω οι τζιχαντιστές είναι ήρωες για αυτούς.Just saing... 

Μόνο που σε αντίθεση με τότε υπάρχουν κανόνες τόσο για τον ίδιο τον πόλεμο όσο και για τους αιχμαλώτους αυτού..

Σίγουρα ο πόλεμος δεν έχει κανόνες αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι ο καθένας είναι ελεύθερος να  βγάζει τα σαδιστικά του και κάποιοι θα λογοδοτήσουν όταν και αν τελειώσει αυτή η ιστορία,αν δεν τους έχουν "φάει" πρώτα.

Θα μου πεις σιγά μην τους βρούν,αλλά δεν είναι και λίγοι αυτοί που έχουν φάει κρεμάλες από τέτοιες ιστορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σφαγες για εθνοθρησκευτικους λογους,ειχαμε στην Ευρωπη πριν μολις 20 χρονια.Και αναφερομαι στις σφαγες των Σερβων εις βαρος των Μουσουλμανων στην Βοσνια και μαλιστα οταν επεμβηκε ο στρατος του ΝΑΤΟ,εμεις πηραμε το μερος των ``αδερφων`` και Χριστιανων Σερβων.Καναμε και διαδηλωσεις μαλιστα,οι μοναδικοι στην Ευρωπη,να μην πειραξει κανενας τους αδερφους Σερβους(!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιοι επηρεαζονται πολυ απο την προπαγανδα και εχουν μπερδεψει τα πραγματα στο κεφαλι τους.

Το κουτοχορτο με ρεγουλα και θα υπαρξουν σημαδια βελτιωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 20 χρόνια οι Αμερικάνοι ήταν φονιάδες των λαών, μη κοιτάτε τώρα που έγιναν ταξικοί αδερφοί μας και μας υποστηρίζουν στον αγώνα ενάντια στη λιτότητα και υπερ της λιτής ζωής

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 20 χρόνια οι Αμερικάνοι ήταν φονιάδες των λαών, μη κοιτάτε τώρα που έγιναν ταξικοί αδερφοί μας και μας υποστηρίζουν στον αγώνα ενάντια στη λιτότητα και υπερ της λιτής ζωής

 

ακομα ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά όχι του λαού, τώρα είναι φονιάδες της τρόικας και της μνημονιακής κατοχής

Τέλος πάντων το παρών δεν είναι για τους φίλους, ελπίδα των λαών, αμερικάνους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι τραγικοι οσοι θελουν να γραφουν σε video τους θανατους τα βασανηστηρια και τα ελεινα κατορθωματα τους για να τα στελνουν στα καναλια και να τα βλεπει ο υπολοιπος κοσμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν ενταχθει στον στρατο των ισις χιλιαδες Ευρωπαιοι πολιτες και υποψιαζομαι οτι εχουν κατεβει εκει κατω ολα τα αποβρασματα,ψυχοπαθης δολοφονοι κλπ.Ειδη εχουν αναγνωριστει στα βιντεο Ευρωπαιοι που εχουν αποκεφαλισει καποιους.

Να προσθεσω δε,οσον αφορα τα θρησκευτικα,τους ομοφυλοφιλους τους σκοτωναν και οι Χριστιανοι Ναζι.Ουσιαστικα και ο Ισις ειναι κατι σαν στρατος κατοχης εκει κατω.Κανει οτι θελει,οπως και οι Ναζι εκαναν στον πολεμο,που βασανιζαν και εκτελουσαν κοσμο.Τους ομοφιλοφιλους οι Ναζι τους εστελναν στα στρατοπαιδα συγκεντρωσεως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι να τα λέμε αυτά γιατί στο Ελλαδιστάν μερικοί ξεχνάνε τις σφαγές που έκαναν οι Χριστιανοί ανα τους αιώνες

 

Μόνο οι άθεοι σύντροφοι κομμουνιστές είχαν τους γκει ως ίσους προς ίσους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...