Προς το περιεχόμενο

Eπιλογη power bank εως 20€


Σαϊνόμπι

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια, εχετε να προτεινετε καποιο Power Bank εως 20€?

 

Εχω δει αυτο εδω και το σκεφτομαι αρκετα: http://www.ebay.com/itm/10400-mAh-Original-Xiaomi-Power-Bank-Cellphone-Portable-External-Battery-Charger-/111373462082?pt=US_Cell_Phone_PDA_Batteries&var=&hash=item19ee602a42

 

Υπαρχει κατι καλυτερο στο budget αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

μιας και δεν απαντησε κάποιος ας πω εγω για το δικο μου "power bank" που δεν ειναι άλλο απο ενα μικρο εκκινητή μπαταρίας που πηρα πριν χρόνια απο το καρφουρ εναντι 20-25€... περαν των τσιμπήδων 12v,  εχει θυρα usb που κανει για τα παντα -απο ανεμιστήρα usb σε διακοπή της δεή μεχρι και φωτισμό led σε καμπινγκ οταν το δανεισα σε φιλους. Επιπλέον εχει ενσωματωμένο φακο led καθως και θύρα αναπτήρα αυτοκινήτου, στην οποια εχω βάλει inverter και εχω φορτίσει λαπτοπ!

 

Το μονο - ειναι οτι εχει εναν κάποιο ογκο (20*10*20) και ζυγίζει περ. 2 κιλά...

31591.jpg

 

νομιζω αυτός σε άλλο χρώμα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και δεν απαντησε κάποιος ας πω εγω για το δικο μου "power bank" που δεν ειναι άλλο απο ενα μικρο εκκινητή μπαταρίας που πηρα πριν χρόνια απο το καρφουρ εναντι 20-25€... περαν των τσιμπήδων 12v,  εχει θυρα usb που κανει για τα παντα -απο ανεμιστήρα usb σε διακοπή της δεή μεχρι και φωτισμό led σε καμπινγκ οταν το δανεισα σε φιλους. Επιπλέον εχει ενσωματωμένο φακο led καθως και θύρα αναπτήρα αυτοκινήτου, στην οποια εχω βάλει inverter και εχω φορτίσει λαπτοπ!

 

Το μονο - ειναι οτι εχει εναν κάποιο ογκο (20*10*20) και ζυγίζει περ. 2 κιλά...

31591.jpg

 

νομιζω αυτός σε άλλο χρώμα...

ΘΕΟΣ!

 

 

Επισης το xiaomi ειναι κορυφαια επιλογη για αυτο που ψαχνεις,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο απο το carrefour τι μπαταρία έχει ? έχει μεγάλη αυτονομία ? πολύ ωραία σκέψη πάντως, θα το κοιτάξω και για μένα αυτο δεν ήξερα οτι έχουν θυρα usb οι εκκινητες μπαταριας..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχουν όλοι... Δε ξέρω τι μπαταρία έχει δε το έχω ανοίξει ποτε αλλα αξίζει κάθε σεντ. Με έχει σώσει άπειρες φορές απο διακοπές και δυο φορές απο χαμηλη μπαταρία στο αμάξι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...