Προς το περιεχόμενο

Κοζανη


Giorgos_Volos96

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας θα ήθελα να σας ρωτήσω επειδή χθες βγήκαν τα μορια των Πανελληνίων και μάλλον θα παω Κοζανη η ζωη εκει πως είναι ? Σαν φοιτιτικη ζωη αξίζει ? Ερχομαι από Βολο και εδω έχει πολύ καλή φοιτιτικη ζωη. Με τιμές τι παίζει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω τι γίνεται εκεί πάνω, μια φορά που περασα όμως για λίγες ώρες, μου έχουν μείνει ακόμα ψυχολογικά για το πόσο χάλια είναι!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πας να σπουδασεις κάπου επειδή εχει καλή φοιτητική ζωή φθηνό ρεύμα και θέρμανση? wtf

ε ναι, τι μας νοιαζουν τα μαθηματα/επιπεδο σχολης?

 

who cares?

 

not...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ερχομαι από Βολο και εδω έχει πολύ καλή φοιτιτικη ζωη.

 

 

c3d0981ae770f926eedf4eda7505b006.jpeg

 

 

Δεν έχω προσωπική άποψη για τη Κοζάνη αλλά μου έχουν πει οτι έχει αρκετούς φοιτητές (ή τουλάχιστον είχε πριν 2-3 χρόνια).Απο λίγο που την έχω δει πάντως είναι μικρή πόλη και το κτήριο του πανεπιστημίου που είχα πάει ήταν λίγο gtp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ? Εχω ακούσει για φθηνο ρεύμα και θέρμανση

έχει φθηνό ρεύμα αφού είναι κοντά στα σημεία παραγωγής, αν βρεις και σπίτι κοντά σε τηλεφωνικό κέντρο και δεξαμενή της δευακ θα έχεις ακόμα φθηνό τηλέφωνο και νερό

 

στα σοβαρά όμως το φθηνό της θέρμανσης είναι σχετικό γιατί θα χρειάζεσαι περισσότερη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιά την είχα βάλει και εγώ στο μηχανογραφικό μου ως 4-5η επιλογη νομίζω. Ωστοσο τα πραγματα που ειχα διαβάσει δεν ήταν ενθαρρυντικά ούτε για την φοιτητική ζωή ούτε για το επίπεδο του πανεπιστημιου.
Κάνε καμια αναζητηση στο google σχετικά με την σχολή που θες στην κοζάνη και θα βρεις πολλα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σπούδασα Γρεβενά, ακόμα πιο μικρή πόλη και με μονο μια σχολή τότε. Θα σου έλεγαότι όλα είνια θέμα παρέας μιας και πέρασα πολύ καλά. 

 

Η σχολή δεν είχε το επίπεδο που θα ήθελα, αλλά οι πιο πολλές ελληνικές σχολές θα πέρνανε F από εμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

θα πας να σπουδασεις κάπου επειδή εχει καλή φοιτητική ζωή φθηνό ρεύμα και θέρμανση? wtf

ε ναι, τι μας νοιαζουν τα μαθηματα/επιπεδο σχολης?

 

who cares?

 

not...

Όταν δεν έχεις πολλά χρήματα να διαθεσεις τοτε κοιτας οτι εχει να κάνει σχέση με χρηματα θέρμανση ρεύμα κτλπ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοιτητής μπορεί να είσαι σε χωριό και να περάσεις τέλεια και να είσαι στη Ν. Υόρκη και να σου φαίνεται ξενέρωτα...πρώτα μετράνε οι παρέες, η διάθεση κλπ και μετά το μέρος όπως είπαν και τα παιδιά πιο πανώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...