Προς το περιεχόμενο

Αυτό είναι το Nokia Lumia 830;


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φωτογραφίες μίας άγνωστης συσκευής Lumia διέρρευσαν από μία Κινέζικη ιστοσελίδα, και λέγεται ότι πρόκειται για μία νέα mid-range συσκευή που κατά πάσα πιθανότητα θα αντικαταστήσει το Nokia Lumia 820.Η συσκευή, σύμφωνα με όσα διέρρευσαν από την ιστοσελίδα διαθέτει αλουμινένιο πλαίσιο -στα πρότυπα του Nokia Lumia 930- μολονότι η "πλάτη" του είναι κατασκευασμένη από πλαστικό. Η κάμερα στο πίσω μέρος, έχει παρόμοια εμφάνιση με αυτή του Nokia Lumia 1020 -αν και σε... σμίκρυνση- ωστόσο δεν διακρίνεται η επιγραφή PureView.

 

Η Microsoft εργάζεται πάνω σε τρεις νέες συσκευές ακόμη για τη σειρά Lumia, για τη low-end αγορά (κωδική ονομασία "Rock"), για τη mid-range (κωδική ονομασία "Superman") και για τη high-end αγορά (κωδική ονομασία "McLaren").

 

Η συγκεκριμένη συσκευή που βλέπετε στις φωτογραφίες θα έχει κατά πάσα πιθανότητα την ονομασία Lumia 830 (αν και όπως επισημαίνει το The Verge, ενδέχεται να πρόκειται και για τη συσκευή με την ονομασία "Tesla" που επισήμως θα κάνει την εμφάνιση της ως Lumia 730), και όπως μπορείτε να δείτε, δεξιά-πάνω διατηρεί την ονομασία Nokia. Δυστυχώς, δεν έχουμε περισσότερα στοιχεία για τις προδιαγραφές της ακόμα, ωστόσο θα επανέλθουμε.

 

Link.png Site: GSMArena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Τι κουραστικά έχουνε καταντήσει αυτά τα πράγματα καλοκαιριάτικα, κάθε τρεις και λίγο να το νέο iphone, να το νέο lumia, να το νέο παπάρι, φωτογραφίες μούφες, διαρροές και παπαριές όλη την ώρα...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ περιμένω τιμές!Αν είναι σε καλά επίπεδα από φθινόπωρο πάω προς lumia και windows μεριά!

 

Χαρά στο κουράγιο σου. Αν εξαιρέσεις το γεγονός οτι εχει smooth animations δεν βρίσκω κανέναν άλλο λόγο για να γίνει μετάβαση. Μόνο μειονεκτήματα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρά στο κουράγιο σου. Αν εξαιρέσεις το γεγονός οτι εχει smooth animations δεν βρίσκω κανέναν άλλο λόγο για να γίνει μετάβαση. Μόνο μειονεκτήματα. 

Δεν έχω πολλές απαιτήσεις από τη συσκευή μου!Το συγκεκριμένο android που έχω αυτή τη στιγμή κολλάει ακόμα και όταν με παίρνουν τηλέφωνο,οπότε θα πάω στη παλιά καλή μου φίλη Nokia που της έχω και αδυναμία από το παρελθόν! ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρά στο κουράγιο σου. Αν εξαιρέσεις το γεγονός οτι εχει smooth animations δεν βρίσκω κανέναν άλλο λόγο για να γίνει μετάβαση. Μόνο μειονεκτήματα. 

Eχει ms office,για να γραψει την πτυχιακη ή το διδακτορικο του και να κλεισει αν θελει και τα λογιστικα του βιβλια!

Οσοι ψάχνονται για cad,τοτε ας κοιταξουν κινητο απο android μερια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχει ms office,για να γραψει την πτυχιακη ή το διδακτορικο του και να κλεισει αν θελει και τα λογιστικα του βιβλια!

Οσοι ψάχνονται για cad,τοτε ας κοιταξουν κινητο απο android μερια!

 

Τι διαφορά έχει το Μs office των wp από το Ms office των android; Ειλικρινής απορία γιατί δεν γνωρίζω πραγματικά αν έχουν διαφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διαφορά έχει το Μs office των wp από το Ms office των android; Ειλικρινής απορία γιατί δεν γνωρίζω πραγματικά αν έχουν διαφορές.

Το autocad του android,απ'αυτό των wp,τι διαφορα εχουν?

 

 

 

Στην ερωτηση σου:

100Eυρω το χρονο!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να έχει χαμηλή τιμή σε σχέση με τον ανταγωνισμό γιατι δεν τα βλεπω καλά τα πράγματα...με την 8.1 σαλάτα τα έκαναν.το 630 και με cyan σχεδόν τα ίδια προβλήματα εχουν με αυτούς με την μη 'final'(εδω γελάστε).ούτε ένα calendar update δεν είναι ικανοί να κάνουν!τελοσπαντων...σαν χρηστης του 920 θα πω και εγώ καλό κουράγιο αν δεν φτιαχτούν τα πράγματα.πιστευω στις λίγες απαιτήσεις σου να μην περιλαμβάνεται και η μουσική ή δεν θα σε πειράζει που και που να τρως κάνα κολληματακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...