Προς το περιεχόμενο

Ακουστικά Sennheiser CX 300 II Pink Precision 4 ευρώ [ΤΕΛΟΣ]


damianos34

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να γίνω πιο συγκεκριμένος...

Σε τηλεοράσεις και λάπτοπ δεν κοίταζα ήταν ακριβοι.

Έχω πάρει (αυτά που θυμάμαι αλλά είναι περισσότερα) 3 ποντίκια της MS ασύρματα(υπάρχει θέμα στο insomnia νομίζω), 2 πολυμπριζα ασφαλείας Phillips, μελάνια 350xl και 351xl σε στη μισή τιμή, 2 ακουστικά της sony και 1 της Phillips, θήκη της Belkin για ipad, κάρτες μνήμης Kingston 8gb και 16gb, ασύρματα πληκτρολόγια δικά τους και ποντίκια σε τιμή το σετ 3 ευρώ.

Τα περισσότερα από το κατάστημα της Ν.Ιωνίας και στη Λ.Αθηνών.

Όλα αυτά ξεκίνησαν πριν πουλήσουν την εταιρία οι Γαλλοι και μετα, μου είχε κάνει εντύπωση ότι μπορεί το ένα κατάστημα να τα είχε με έκπτωση και το άλλο όχι λες και ήταν franchise.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΥΓ. Άλλο ένα που ξεχασα, ειχε βαλει (παλι πριν 4-5 χρονια, 2-3 φορες) καλες τιμες σε παιχνιδομηχανες! Wii βασικα, αλλα και σε ps3, εχοντας -30% (ή μηπως 20%;; ) σε περιοδους εορταστικες.

Για περιπου 1,5 χρονο (αμεσως μετα την "προσφορα" 31/12/2011 του ΜΜ στο ΧΒΟΧ360+κινεκτ με 149 ευρω) ειχαν το πακετακι της παρένθεσης στα 179 ευρω (η νορμαλ τιμη τοτε ηταν κοντα στα 249). Οποτε χοντρικα εδώ και κανα χρονο εχουν "ληξει" οι προσφορες στα ηλεκτρονικα αν το συμπεριλάβουμε (και την ιδια περιοδο παντα επαιζαν και κατι ....μισοτιμες σε bd Players επιτραπεζια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω και εγώ την εμπειρία μου, έχω πάρει παλιά αρκετά παρελκόμενα για το wii κυρίως αλλά και πληκτρολόγιο, ποντίκι και θήκη νεοπρένιου για τον φορητό σε "χώμα" τιμές, αλλά είχα αντιμετωπίσει το ίδιο θέμα: σε συγκεκριμένο κατάστημα μόνο τα βρήκα, σε άλλο κατάστημα είτε δεν υπήρχαν είτε δεν ήταν σε προσφορά (για Αθήνα μιλάω πάντα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...