Προς το περιεχόμενο

artifacts σε asus r7260x 2gb oc


alex00a

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα πριν 2 μερες αγορασα την r7260x 2gb oc της asus και σημερα σε 2 παιχνιδια off road drive και ac revelations ειχα artifacts ,ετρεξα και nfs underground 2 ,trials evolution,max payne 3 ,metro last light και δεν ειχα,πως γινεται να εχω σε 2 παιχνιδια και στα υπολιπα να μην εχω;ετρεξα και furmark  με 4 msaa σε 1366χ768 για 5 λεπτα αλλα δεν ειδα κατι...πως γινεται στο furmark να μην εχω τιποτα και στα παιχνιδια να χω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως να ειναι προβλημα drivers βαλε μια σειρα πιο κατω απο αυτους που εχεις

λοιπον,κανω clean install τους παλιους και περασα τους 13.12,κανει επανακινηση και δε φορτωνε η επηφανεια εργασιας το εφτιαξα με επαναφορα συστηματος,παιρναω τους 13,9 εκανε επανακινηση ολα ενταξει αλλα δεν ειχα το catalyst περασα τους 13,4 παλι δεν ειχα το catalyst,θα περασω τωρα τους 14.4(με αυτον που ειχα atifacts) γιατι δε γινεται αλλιως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τελικά την επέστρεψα πίσω και πήρα πιστωτικό στα 129 ποια μου προτείνετε μέχρι 120 ευρώ ?(γιατί θέλω να πάρω και mouse), Nvdia αυτή τη φορa...

 

Αποστολή από το LG-E440 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι αρτιφακτσ ηταν αυτα δεν μας ειπες....αν η καρτα σου εβγαζε μεσα στο παιχνιδι διαφορα τριγωνα μαυρα πχ αυτα δεν ειναι αρτιφακτσ......αλλα ειναι θεμα ντριβερς.τα αρτιφακτ ειναι χροματιστα τετραγωνακια που σου εμφανιζοντε οταν παιζει η καρτα σε load η και σε idle.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...