Προς το περιεχόμενο

Turbo-X 32'' TXV-3220D με δώρο Rubik 7'' 189,00 € (ισχύει για όλες τις >32'' turbox tv το δωρακι)


panormou13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tην σκέφτεται ο κολλητος μου για να την πάρει στο καράβι να παίζει (ειναι ναυτικός). Λέτε να τον αφήσει ξεκρέμαστο στη μέση του ταξιδιου;3-4 μηνες θα την χρησιμοποιησει μεχρι να ξεμπαρκάρει και μετά θα την πουλήσει σε κανεναν αλλον ναύτη μεσα στο καράβι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τέτοιες περιπτώσεις είναι μια χαρά, ειδικά αν κρατήσει η τηλεόραση 4-5 μήνες. Και επίσης αν δεν έχει πρόβλημα με τις κατάρες του επόμενου ναύτη που θα του μείνει στα χέρια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αγορασει μια turbo-x, για τα λεφτα της ειναι μια πολυ τιμια προταση και θα την προτεινα. Η εικονα ειναι πολυ καλη και εχει μονο ενα θεματακι οταν αλλαζεις γρηγορα καναλια με το + πληκτρο και πολλα ταυτοχρονα, κολλαει στιγμιαια. Δηλαδη αν πας πχ απο το 1 καναλι στο 9 πατώντας το + οχτω φορες, μετα το τεταρτο-πεμπτο καναλι θα καλλησει στιγμιαια. Αλλα δεν ειναι κατι σημαντικο αφου ειναι και σπανιο και στιγμιαιο και ιδιαιτερα αν σκεφτεις οτι εχεις γλυτωσει τουλαχιστον 100-200 ευρω σε σχεση με τις μαρκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω το συγκεκριμένο tableta ( τζαμπέ δώρο ήταν ) και πραγματικά παιδιά μη το πάρετε είναι πετάμενα λεφτά. Αν έκανε κανα 20αρικο το πολύ καλό έτσι για το χάζι αλλά πραγματικά τα 50 ευρώ φάτε σε στριπτιτζάδικο πιο πολύ τόπο θα πιάσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...
Επισκέπτης
Στις 15/7/2014 στις 11:11 ΜΜ, futureshock είπε

πραγματικα απορω ποσο αθλιες παιζει να ειναι οι turbo-x για να τις κραζετε τοσο πολυ? μεγαλη περιεργεια να δω εικονα...  B)

Τόσο άθλιες, όσο δεν πάει ο νους σου!!!

Και το κριτήριο δεν είναι η εικόνα που θα σου δώσει ως καινούργια, αλλά το πόσο σύντομα θα αναγκαστείς να την πετάξεις (μαζί με τα χρήματα που έδωσες για την αγορά της), ίταν θα ανακαλύψεις πόσο εξευτελιστικά χαμηλής ποιότητας κατασκεύασμα είναι!!!

Και βεβαίως όχι μόνον οι τηλεοράσεις Touvlo-X, αλλά όλα τα προϊόντα που εμπορεύεται αυτό το Super market!!!
(Turbo-X & MLS & Zer(voudakis)): Μιλάμε για τα απίστευτα σκουπίδια!

Σημείωση:
Ξέρω ότι το νήμα είναι του 2014, αλλά εξακολουθεί να είναι πιο επίκαιρο από ποτέ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή εχω έναν φίλο που παλιά ασχολιόταν με τέτοια μου είχε πει κάποτε μακριά από turbox ίσως να του βγει καλή ίσως κάθε 1-2 μήνες την πάει για επισκευές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, homus_technicus είπε

Τόσο άθλιες, όσο δεν πάει ο νους σου!!!
 

Βρε συ, πρόσεχε λίγο μην ξεθάβεις παλιά θέματα. Αυτό είναι του 2014! 

Κάθομαι τόση ώρα μέχρι να δω τις ημερομηνίες να καταλάβω τι στο καλό γίνεται και εν έτη 2019 μπαίνει για προσφορά μια turbo-x πανάκριβη με δώρο ένα σάπιο τάμπλετ...

Λίγη προσοχή! ;)

Υ.Γ Καλώς ήρθες καθότι καινούριος

EDIT τώρα είδα πως εις γνώσιν σου το έκανες πράγμα απαράδεκτο.. καλό είναι να μην μπερδεύουμε τον κόσμο και να μην γεμίζουμε σκουπίδια το forum. Σεβάσου τους κανόνες. Αν θες να γράψεις κάτι για το πλαίσιο κτλ υπάρχουν άλλα σημεία στο forum και όχι οι ΤΡΕΧΟΥΣΕΣ προσφορές.

Επεξ/σία από Craven
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...