Προς το περιεχόμενο

Κοινή πρόταση εξαγοράς της Forthnet από τις Vodafone και Wind


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ταπεινή μου γνώμη ότι στο τελος (αν το καταφέρει γιατί ειναι εξαιρετικά δύσκολο), η εταιρεια θα καταλήξει σε διαφορα χέρια με carve out. Ενδείκνυται τουλάχιστον. Οι τομείς/ κομμάτια της μπορούν να έχουν διαφορετικούς ενδιαφερόμενους- ακομη και τα λιγότερο ανεπτυγμένα όπως το openseas...

 

Δύσκολη εξίσωση- πολύ δύσκολη- αλλά αν βγει, θα γίνει μάθημα στις σχολές MBA.. Καλή τύχη στο μαέστρο που θα το αναλαβει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, καπιταλισμός φτου κακά, κακό πράγμα. Τι ωραία που ήταν πίσω στο 90 που περίμενα 3 χρόνια για να μου βάλει ο ΟΤΕ τηλέφωνο (Αθήνα καρά-κέντρο) και μου πρότειναν να βάλω "βύσμα" για να... επιταχυνθεί το πράγμα...

 

Υποθέτω πως σε άλλες μη καπιταλιστικές (ποιές?) χώρες οι άνθρωποι καλοπερνάνε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που ακόμα δεν έχει αγοραστεί η 4net και διάφοροι ρωτάνε τι θα γίνει με τα προγράμματα που έχουν τώρα.. Ίδιες απορίες πρέπει να είχατε κι όταν αγόραζε την cosmote η deutsche telekom

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

που να ξέρουμε? κάτσε να δούμε τι θα γίνει πρώτα και θα βγει επίσημη ανακοίνωση αργότερα για τα προγράμματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που ακόμα δεν έχει αγοραστεί η 4net και διάφοροι ρωτάνε τι θα γίνει με τα προγράμματα που έχουν τώρα.. Ίδιες απορίες πρέπει να είχατε κι όταν αγόραζε την cosmote η deutsche telekom

ναι αλλα εδω μιλαμε για μια εταιρεια που απ'οτι φαινεται θα πουλησει αλλα εδω αλλα εκει... κομματια δλδ και οχι τα παντα, οτι προσφερει, σε μια αλλη εταιρεια... υπαρχει μια διαφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλαβω, τα χρεη της Forthnet που δημιουργησε τοσα χρονια στην προσπαθεια της να αυξησει τους συνδρομητες δινοντας προγραμματα με τιμες πολυ κατω του κοστους θα τα πληρωσουμε ολοι μαζι; Γιατι θεωρω το πιο πιθανο σεναριο να την κοψουν κομματια και να αφησουν το βεβαρημενο κομματι να βαρεσει χρεοκοπια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δευτερος μακραααααν απο τον πρώτο ΟΤΕ. Επίσης γιατι να υποχρεωθώ να πληρώσω ως συνδρομητής ΟΤΕ τα νταβαντζιλίκια forthnet , Nova ktl ktl.... Αν ο Οτε περάσει τα χρωστούμενα θα φάει πολύ μαύρο. Βέβαια με τους μάπα ανταγωνιστές (όπως και η forthnet) παίζει ως μονοπώλιο... Στους αόματους καλύτερος ο μονοφθαλμος. Επίσης όταν ο πρώτος έχει 1.300.000 και η forthnet 400.000 δευτερος λέγεσαι και όχι πρώτος

 

 lol epic lol ....  αλλα ετσι ειναι lol

ξανα lol που γράφεις οτι να ναι.... και μην μου πεις οτι έγραψες ενναλακτικος γιατι θα κανω γκουχου... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...