Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft "σκοτώνει" τη σειρά Android smartphones, Nokia X


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλάκα κάνεις  τώρα.... αμα είναι να παίρνω ένα τηλέφωνο και να το σκαλίζω για να μην σέρνεται, το αφήνω καλύτερα για εσάς που θέλετε και ξέρετε να το κάνετε....

Γιαυτό πήρα windows phone.... :-)  Άφησα τα lagdroid για αυτούς που έχουν ιδέα....

 

/clap clap

 

Ευτυχώς που υπάρχουν wp users που πληρώνουν μέχρι και το Fruit Ninja για να έχουμε εμείς οι υπόλοιποι δωρεάν τις ίδιες εφαρμογές (αν υπάρχουν στο wp store) αφού τις πληρώνουν άλλοι για εμάς. Σας ευχαριστούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τσαμπατζιδες wannabe iphoners = android users με ναυαρχίδες που έχουν όσο το iPhone αλλα μετά δεν έχουν ούτε ευρώ για κάρτα.

 

@mxls

Χαίρομαι που σταμάτησε η συσκευή λόγο αντροιντ.

Νοκια με αντροιντ είναι όπως Φεραρι με μηχανή Λαντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ησος οταν πουλισει η microsoft την nokia να δουμε ενα καθαρο android κινιτο οπος τα χερουμε γιατι και εμενα μου λιψαΝΕ ΤΑ ΝΟΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΘΑΝΑΤΑ ΚΙΝΙΤΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΠΟΥ ΠΑΡΕΤΙΜΕΝΟ ΤΟ N70 ΚΑΙ ΤΟ 3310 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει η nokia,δεν εξαγοράστηκε ολη.Αν θελει απο το τελος του 2015,μπορει να βγαλει οτι κινητο θελει χωρις να εχει καποια σχεση με την ms!

 

Ολη η εξαγορα εγινε για να φυγει το ζημιογόνο κοματι απο πανω της(γι'αυτο και πουληθηκε τοσο φτηνα) και να ξεκινησει απο την αρχη,χωρις χρεοι και υπερβολικα εξοδα,με μικρα βηματα την αναδημιουργια της!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

/clap clap

 

Ευτυχώς που υπάρχουν wp users που πληρώνουν μέχρι και το Fruit Ninja για να έχουμε εμείς οι υπόλοιποι δωρεάν τις ίδιες εφαρμογές (αν υπάρχουν στο wp store) αφού τις πληρώνουν άλλοι για εμάς. Σας ευχαριστούμε.

Μου αρέσει πάντως που λες ευχαριστώ! Οι περισσότεροι δεν λένε τπτ  :-D  Χαίρομαι να κάνω συζήτηση με ακομπλεξάριστα άτομα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει πάντως που λες ευχαριστώ! Οι περισσότεροι δεν λένε τπτ  :-D  Χαίρομαι να κάνω συζήτηση με ακομπλεξάριστα άτομα....

 

Δεν μου είχε περάσει καν από το μυαλό πόσο πολύτιμοι είστε για όλους τους υπόλοιπους. Το κατάλαβα όταν είδα τα σχόλια σε διάφορες εφαρμογές του windows store από τους ίδιους τους wp χρήστες που το έγραφαν. Ξέρω οτι φαίνεται ειρωνικό αλλά δεν είναι δικά μου λόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...