Προς το περιεχόμενο

1gb για 15 μερες Cosmote(Ισχυει μεχρι τελος Αυγουστου)


king2009

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με daypass δεν ισχυει. Το δοκίμασε ο αδερφός μου και του εριξε ακυρο ("Δεν εχετε ενεργοποιησει πακετο ΜΒ τους τελευταιους 2 μηνες").

 

LOL. Απάτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κοσμοκάρτα απ' ότι βλέπω το πιο φτηνό πακέτο που μπορείς να ενεργοποιήσεις είναι το "Internet Monthly Pass 60" με 3 ευρώ. δε το έχω δοκιμάσει θα το κάνω όταν πάω διακοπές. αν κάποιος έχει δοκιμάσει κάτι άλλο ας μας ενημερώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν ισχύει ούτε το Day pass αλλά ούτε και το reload it; δεν βλέπω την ώρα να φύγω από την καταραμένη την what's up και να πάω στις φοιτητικές προσφορές της wind.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν ισχύει το daypass. Δεν λογίζεται πακέτο MB;;; ενώ το monthly pass ας πούμε λογίζεται;

 

 

Τελικά δεν ισχύει ούτε το Day pass αλλά ούτε και το reload it; δεν βλέπω την ώρα να φύγω από την καταραμένη την what's up και να πάω στις φοιτητικές προσφορές της wind.

 

 

Μα δεν ειναι πακετο το day pass.

 

Το reload τι σου φτεει, δεν καταλαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν ειναι πακετο το day pass.

 

Το reload τι σου φτεει, δεν καταλαβα.

 

Δεν μου φταίει. Αυτό για την Wind το είπα γιατί τον τελευταίο καιρό η Cosmote κοροϊδεύει τον κόσμο. Ενώ οι άλλες εταιρίες δίνουν έτσι τα MBs για το καλοκαίρι, η Cosmote βάζει και όρους. και από πακέτο δεν είναι και ότι καλύτερο. Έκοψε και τις 5αρες κάρτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου φταίει. Αυτό για την Wind το είπα γιατί τον τελευταίο καιρό η Cosmote κοροϊδεύει τον κόσμο. Ενώ οι άλλες εταιρίες δίνουν έτσι τα MBs για το καλοκαίρι, η Cosmote βάζει και όρους. και από πακέτο δεν είναι και ότι καλύτερο. Έκοψε και τις 5αρες κάρτες...

Τις 5αρες καρτες τις εκοψαν ολοι μονο τα καταστηματα βαζουν 5 ευρω ακομα.Επισης τι να τα κανεις mb της wind οταν δεν εχεις καλο σημα?Τουλαχιστον με cosmote ξερεις οτι οπου και αν πας θα εχεις 3g/4g.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις 5αρες καρτες τις εκοψαν ολοι μονο τα καταστηματα βαζουν 5 ευρω ακομα.Επισης τι να τα κανεις mb της wind οταν δεν εχεις καλο σημα?Τουλαχιστον με cosmote ξερεις οτι οπου και αν πας θα εχεις 3g/4g.

 

Στην Θεσσαλονίκη θα είμαι, δεν θα τρέχω σε χωριά :P. Άρα αυτό δεν με απασχολεί. Όταν λες καταστήματα εννοείς αυτά που βγάζουν εκείνη τη στιγμή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Θεσσαλονίκη θα είμαι, δεν θα τρέχω σε χωριά :P. Άρα αυτό δεν με απασχολεί. Όταν λες καταστήματα εννοείς αυτά που βγάζουν εκείνη τη στιγμή?

Ναι ετσι εχουν αποφασισει τα καρτελ μονο σε καταστηματα να βαζουμε οσα χρηματα θελουμε.Ακομα και μεσα στη Θεσσαλονικη η cosmote εχει πολυ καλυτερο σημα με πολυ καλες ταχυτητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ετσι εχουν αποφασισει τα καρτελ μονο σε καταστηματα να βαζουμε οσα χρηματα θελουμε.Ακομα και μεσα στη Θεσσαλονικη η cosmote εχει πολυ καλυτερο σημα με πολυ καλες ταχυτητες.

 

Μπορώ να πω και άλλα ποσά πλην των 5, 10 κλπ? πχ 6?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να πω και άλλα ποσά πλην των 5, 10 κλπ? πχ 6?

Ναι οσα θες.Πχ βαζεις 6 κραταει τον φορο οποτε σου μενει το 5ευρω για να βαλεις πακετο.Συμφερει σε σχεση με τη 10αρα και τη 5αρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οσα θες.Πχ βαζεις 6 κραταει τον φορο οποτε σου μενει το 5ευρω για να βαλεις πακετο.Συμφερει σε σχεση με τη 10αρα και τη 5αρα

Μια χαρά! Ευχαριστώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...