Προς το περιεχόμενο

Τώρα μπορείτε όλοι να παίξετε το Destiny


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

. τους πιο κομικούς αντιπάλους που έχω δει ποτέ σε vg  

 

Ελπίζω να μην έχει τέτοια τσιρκα μέσα το Destiny.

Φιλαρακι δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα τα Halo 1-2-3 εχουν με τεραστια διαφορα την καλυτερη AI που εχει μπει ποτε σε FPS game . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω φίλε μου εννοεί από άποψης εμφάνισης. Και όχι Ai. Είναι ίσως ένας λόγος που ποτέ δε μου άρεσε και δε κατάφερα να παίξω τα halo. Ενώ με εξιτάρει η μουσική του και το σύμπαν του βλέποντας κάποιες φορές τον αδερφό μου να παίζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το δοκιμασα και εγω για πολυ λιγο (1 ωριτσα) ...δεν ξερω αν φταιει το ps3 που το εχω συνδεδεμενο στο Monitor 2560x1600 αλλα τα γραφικα του ηταν αρκετα ελλειπη (antiallising) , βεβαια εχει πολυ μεγαλο draw distance. Αυτο που καταλαβα ειναι οτι αναλαμβανεις αποστολες σαν Single player. ... και οταν πηγαινεις στην αποστολη σου , βρισκεις και αλλους players που κανουν τα δικα τους quests..οποτε μπορειτε εμεσα να βοηθησει ο ενας τον αλλον. . θα το ξανα δοκιμασω οταν βρω χρονο . Συναντησα μια κεντρικη περιοχη(peace zone) που εκει βρισκονται οι NPC's για upgrades κλπ...Αυτο που μου αρεσε ειναι μολις σε μια ωρα αντιλαμβανεσαι τις φωνες γνωστων ηθοποιων (Peter Dinklage assistant drone) και (Bill Nighy κατι σαν πρεδρας ειναι αυτος :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να παιζεις 4 μερες οπως λες μαλλον δεν το βαρεθηκες αρκετα τελικα.

 

Step1: Play the game

Step2: Get bored after 4 days

 

Τι δεν κατάλαβες και ήταν αμφισβητήσιμο?

 

 

Όσο για το παιχνιδάκι καλή ιδέα φαίνεται απλά ίσως να μην δέσει με τα γούστα των περισσότερων FPS/MMO παικτών εφόσον είναι future based ενώ τα ΜΜΟ ανέκαθεν ακολουθούσαν έναν fantasy-medieval χαρακτήρα και τα shooter είτε B παγκόσμιο είτε Modern χαρακτήρα. Ένα υβρίδιο ανάμεσα στα δύο γένη είναι ενδιαφέρον παρ όλα αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το βρήκα μια χαρά πάντως φοβόμουν μήπως βαρεθώ αλλά ούτε καν, η beta είναι πολύ μικρή btw σε μια μέρα μπορείς να τα δεις όλα οπότε αν σας άρεσε κάντε λίγο υπομονή για την full έκδοση.

 

όπως λέει κ ένας φίλος το βαρέθηκε σε 4εις μέρες, 4 μέρες είναι ήδη πολλές για αυτά που προσφέρει η beta εκτός και αν ασχοληθείς με pvp όπως κάνω εγώ τώρα που κ αυτό είναι πολύ ωραίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...