Προς το περιεχόμενο

14,5 εκατομμύρια smartphones πούλησε η LG για το 2ο τρίμηνο του έτους


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά με G2 32GB εδώ και σχεδόν χρόνο ούτε "τσίκ" δεν μου έχει κάνει (ούτε σβησίματα ούτε freeze κτλ), όσο για το GPS, του έχω πιει το αίμα αφού κάτι τρεχάματα που είχα για ένα μήνα+ πέριξ των Αθηνών και έπρεπε να τρέξω σε όποια απίθανη διεύθυνση μου τύχαινε (κέντρο, Χολαργός, Ψυχικό, Χαλάνδρι, Πειραιάς) με έβγαλε ασπροπρόσωπο χωρίς διακοπές, χαμένα σήματα κτλ

Ο ξάδερφός μου εδώ και ένα μήνα έχει πάρει από γνωστή αλυσίδα και αυτός το G3 32GB χωρίς να του έχει παρουσιάσει το παραμικρό και επειδή είναι και φανατικός e-book reader και gamer δεν το κλείνει σχεδόν ποτέ, παρα μόνο αν δε προλάβει να φτάσει έγκαιρα στον φορτιστή :D

Μήπως το πρόβλημα το έχουν τα 16άρια και όχι όλα?

Σε καμία περίπτωση δεν υπονοώ ούτε αντιτίθεμαι σε αυτά που λές, αν το αντιμετώπιζα θα το πήγαινα σούμπιτο πίσω για αλλαγή με νέο!

Για να μη παω σε ξενο σιτε, κοιτα γκαλοπ εδω σε ελληνικό σιτε. 55% αναφερει σοβαρότατο πρόβλημα (και αν διαβάσεις θα δεις οτι πολλοί που ψηφισαν οχι, γραφουν οτι εσβησε και το δικο τους κινητο. Ακριβώς τα ιδια και εξω, δεν είναι ελληνικό το θεμα.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=395789

Στην lg που απευθύνθηκαν, κανει την ανηξερη.. Τοσο σοβαρότητα. Και μη νομίζεις οτι είμαι κανένας hater. Και εγω το g2 32giga εχω το οποιο ειναι κινηταρα. Το gps του, όμως υπάρχει σχετικο threat. Αμα εχεις αλλο κινητό να συγκρινεις βλέπεις οτι είναι απο τα χειρότερα. Το ιδιο συμβαίνει και στο g3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...