Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με restart σε iPhone 4


sferatos2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αλλαξα μπαταρια την οποια αγορασα 8 ευρω και μαλιστα μονος μου και το τηλεφωνο λειτουργει κανονικοτατα..οποιος θελει του λεω και το καταστημα με τα ανταλακτικα...ειδα και βιντεο στο you tube με εναν οδηγο και το εκανα μεσα σε 10λεπτα..η μπαταρια περιειχε και κιτ με 2 κατσαβιδια ειδικα και ενα πλαστικο για να σηκωνεις διαφορα μερη του κινητου..πραγματικα σωθηκα απο απατεωνες που θελουν 40-50-60ευρω και πολυ παραπανω οπως σε κατι βονταφον που μου ειπαν για 100 ευρω αν εχεις το θεο σου! και σε μια αντιπροσωπεια apple resellers που δεν πουλουσαν ανταλακτικα αλλα ηθελαν να τους δωσω 110ευρω για αλλαγη ολοκληρης της συσκευης  αν ηταν σε καλη κατασταση παρολο που δεν ειμαι σε εγγυηση...και οταν της ειπα οτι η μπαταρια κοστιζει 8ευρω και το τηλεφωνο μου λειτουργει κανονικα και πως δεν θελω αλλαγη ξινισε κιολας..αυτο που δεν εκανα ηταν να την ρωτησω ποσο κανει το 5S και να μου πει 700ευρω και τοτε να της δειξω απο σκρουτζ με 480ευρω γτ το εχουν παραγ....σει ορισμενοι εκει εξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω! ετσι πρεπει ολοι να την ψαχνουμε την λυση και οχι να πεταμε στον καθε εναν που ζηταει οσα του λειπουν..μακαρι να τα κλεισουν αφου ειναι τοσο αλητες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...