Προς το περιεχόμενο

Sony: «Το EA Access δεν αξίζει για τους κατόχους PlayStation 4»


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το injustice πριν λιγο καιρο το κανανε τρελη προσφορα στα 15 ευρο και το τομπ ραιντερ το πηρα οταν για καμια βδομαδα μονο το ειχαν κατεβασει στα 29 ευρο.

lol

Άμα αυτά σου φαίνονται προσφορές τα 5 και 7.5 αντίστοιχα τι θα σου φαίνονταν;

#4 the players ετσι? Παιρνουν αυτοι τις αποφασεις αν συμφερει τον καταναλωτη η οχι.. Ενταξει πηρε λιγο αερα το μυαλο της..

Σωστά ας αφήσουν την ea να αλωνίζει στη πλατφόρμα τους..

 

Την ea, ξαναλέω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι κακό ρε παιδιά. Π.χ εγω ψαχνω το Rivals τώρα μεταχειρισμένο, και το βρισκω 30-35 ευρώ. Θα το παιξω, και σε 3 μήνες θα το πουλήσω 25. Γιατι με 30 ευρώ τον χρόνο να μην εχω πρόσβαση σε αρκετούς αξιόλογους τίτλους? Ετσι κιαλλιως, ουτε του plus θα μου μείνουν ουτε του xlive οταν ληξει η συνδρομή μου. Τα αθλητικα δεν ειναι του γουστου μου βέβαια αλλα καποιο μελλοντικό πακετακι μπορει να είναι δελεαστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερετε τι λενε γενικα για την αγορα . Υπαρχουν καποιοι που ανοιγουν μαγαζια για να κανουν κατι καλο , να ταισουν την οικογενεια τους , και υπαρχουν οι αλλοι που ανοιγουν για να κλεισουν τους αλλους διαλυοντας την αγορα . 
Ε η ΕΑ το κανει χρονια αυτο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερετε τι λενε γενικα για την αγορα . Υπαρχουν καποιοι που ανοιγουν μαγαζια για να κανουν κατι καλο , να ταισουν την οικογενεια τους , και υπαρχουν οι αλλοι που ανοιγουν για να κλεισουν τους αλλους διαλυοντας την αγορα . 

Ε η ΕΑ το κανει χρονια αυτο .

α δηλαδή εμένα σαν καταναλωτή θα πρέπει να μη με συμφέρει να τα παίρνω πιο φτηνά τα παιχνίδια για να ζουν τα μαγαζιά ε? ε τους έχω γραμμένους τους μεσάζοντες γιατί και εγώ δεν έχω δουλειά και εγώ είμαι σε δύσκολη θέση και κοιτάω το συμφέρον μου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά ένα πολύ καλό deal για το XBOX και η SONY κάνει απέλπιδες προσπάθειες να το υποβαθμίσει. 30 δολάρια η 20 στερλίνες είναι εξαιρετική προσφορά για 4 games και διάφορα άλλα παιχνίδια να έρχονται σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aφου το ίδιο κάνει και η Sony με το PSplus, τα παιχνίδια που δίνει δωρεάν κάθε μήνα ΔΕΝ μπορείς να παίξεις άμα λήξει η συνδρομή σου, το οποίο ΔΕΝ συμβαίνει με την παρόμοια υπηρεσία games for gold της Microsoft. Ότι παιχνίδι πάρεις είναι δικό σου και ας δεν έχεις gold. Να τα λέμε και αυτα.

 

Last year.... Και το Games with Gold είναι πλέον σαν το PS plus, rental υπηρεσία για το Xbox One...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α δηλαδή εμένα σαν καταναλωτή θα πρέπει να μη με συμφέρει να τα παίρνω πιο φτηνά τα παιχνίδια για να ζουν τα μαγαζιά ε? ε τους έχω γραμμένους τους μεσάζοντες γιατί και εγώ δεν έχω δουλειά και εγώ είμαι σε δύσκολη θέση και κοιτάω το συμφέρον μου

Οχι αυτο που λες ειναι ασχετο με αυτο που λεω . Εδω υπαρχει ενα studio το οποιο λεγεται ΕΑ και με την πολιτικη του παει να κλεισει ολα τα αλλα studios , η να τα αναγκασει να πανε για φουντο και να τα αγορασει σε ξεφτιλα τιμη . Οταν θα εχει το μονοπωλιο σε ΑΑΑ τιτλους η ΕΑ να δεις τι καλα που θα ειναι για τον καταναλωτη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...