Προς το περιεχόμενο

THL 5000. Οκταπύρηνο, με 5άρα οθόνη 1080p και μπαταρία 5000mAh


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις πάρει τπτ από αυτό το site? υπάρχει περίπτωση να επιβαρυνθω με τελωνείο; Έχει στα ίδια λεφτά περίπου το Xiaomi mi3 και σκέφτομαι πολύ άσχημα να το τσιμπήσω!

To Redmi Note που έχω.

Επιλέγεις στην πληρωμή (πάντα PayPal) αποστολή με SingPost και είσαι οκ.

Ποτέ DHL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η THL θα έχει φυσική παρουσία στην ευρώπη (κέντρο διανομής) και από ότι διάβασα θα είναι την Τσεχία.

http://www.gizchina.com/2014/08/05/thl-officially-enter-europe-czech-distribution-center/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα πάντως το xiaomi redmi note ντροπιάζει πολλά κινητά διπλάσιας και τριπλάσιας αξίας.

 

τα thl είναι μια χαρά κινητά αλλά είναι γνωστά οτι υπολείπονται λίγο σε quality control, πάραυτα είναι εξαιρετική επιλογή.

 

για ψώνια απο κίνα συνιστώ και εγώ vickmall ήταν άριστη σε όλα.

εγγύηση πάντως τα καλά κινέζικα δίνουν 1 χρόνο απλά επιβαρύνεστε έξοδα αποστολής εκεί και αναμονή 1 με 2 μήνες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάνω από ένα χρόνο που χρησιμοποιώ το thl w8. Είναι πολύ καλό και οικονομικό κινητό. έχω ήδη παρεγγείλει και το thl 5000 και περιμενω να έρθει. Είναι απίστευτο το vfm που έχει.... με 200 ευρώ τέτοια κινητάρα δεν πρόκειται να βρεις...

Δεν μπαίνω καν στην διαδικασία να το συγκρίνω με άλλα τηλ γιατι αυτά ειναι μία κατηγορία από μόνα τους.

Εγώ πάντως σχεδόν κάθε χρόνο αγοράζω καινούριο τηλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελό Vfm αλλά αν δεν παίρνει αναβαθμίσεις Android προσωπικά δεν μου κάνει... Άσε που η υποστήριξη για customizations είναι μηδενική για τα κινέζικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι καλες Κινεζικες μαρκες δεν εχουν κανενα φοβο

Το να τυχει μια στραβη και να χρειαστει να περιμενεις 1.5-2 μηνες να στο φτιαξουν ειναι μεσα στο προγραμμα

Εγω ειχα παρει απο δω κινητο και χαλασε και το πηγα στην ΑΡΒΑΤΟ Ιουνιο και το πηρα Οκτωβριο και τσακωμους επιστολες κλπ

Λεφτα για πεταμα δεν υπαρχουν για να παρω τις σαπιες μπακατελες της Samsung και των λοιπων

Οποτε μονο απο εξω παραγγελια και ας κανει και 15 μερες να ερθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και πολύ καιρό υπάρχουν στην αγορά 8 πυρήνα τα οποία η τιμή τους δεν ξεπερνούσε τα 170 € το μονο μειονέκτημα που υπάρχει είναι ότι είναι κινέζικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελό Vfm αλλά αν δεν παίρνει αναβαθμίσεις Android προσωπικά δεν μου κάνει... Άσε που η υποστήριξη για customizations είναι μηδενική για τα κινέζικα

έχουν αλλά ελάχιστα κινιτα

xiaomi mi3/oppo find 5/7/7a/ one plus one

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και πολύ καιρό υπάρχουν στην αγορά 8 πυρήνα τα οποία η τιμή τους δεν ξεπερνούσε τα 170 € το μονο μειονέκτημα που υπάρχει είναι ότι είναι κινέζικο

 

Τη διαφορα στην τιμη δεν την κανουν οι πυρηνες, αλλα η οθονη, η αναλυση της, η μνημη, και η μπαταρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, το geekbuying.com είναι πολύ αξιόπιστο. Έχω πάρει πάνω από 10 συσκευές από εκεί χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Επίσης, έχουν πολύ καλό τμήμα εξυπηρέτησης, χρειάστηκα κάποια στιγμή digitizer για ένα no-name κινέζικο που μου έσπασε και παρόλο που δεν πουλάνε ανταλλακτικά, επικοινώνησαν αυτοί με την εταιρεία παραγωγής και μου έστειλαν special link για να το παραγγείλω κατ' εξαίρεση.

 

Φυσικά, όπως ειπώθηκε και παραπάνω, πάντα με PayPal και Singpost η αποστολή για να έρθει χωρίς τελωνείο. Γράφουν από μόνοι τους "gift" πάνω στο πακέτο και τιμή 20$.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...