Προς το περιεχόμενο

2014 - 2015 TV Season


DKNI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Πω πω ελεος,λυπηθειτε μας,δεν αντεχω αλλο,μ αυτο τον ρυθμο που βγαινουν δεν μπορω να τους ακολουθησω,βλεπω 15 σειρες,περιμενω νεα επεισοδια για αλλες τοσες και αυτοι συνεχιζουν να βομβαρδιζουν με καινουργιες.Ενοια σας ομως και δεν τα παραταω,θα σας δω ολες :-) Ευτυχως που βγαινουν και πολλες πατατες,κατι ειναι κι αυτο :devil:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω ελεος,λυπηθειτε μας,δεν αντεχω αλλο,μ αυτο τον ρυθμο που βγαινουν δεν μπορω να τους ακολουθησω,βλεπω 15 σειρες,περιμενω νεα επεισοδια για αλλες τοσες και αυτοι συνεχιζουν να βομβαρδιζουν με καινουργιες.Ενοια σας ομως και δεν τα παραταω,θα σας δω ολες :-) Ευτυχως που βγαινουν και πολλες πατατες,κατι ειναι κι αυτο :devil:

Μια λυση ειναι να περιμενεις να τελειωνει η σεζον στις καινουργιες σειρες επειτα να αποφασιζεις αν θα τι δεις η οχι.Εγω βλεπω τις στανταρ που παιζονται χρονια και καθε χρονο οταν τελειωσει η πρωτη σεζον απο τις νεες σειρες βαζω για κατεβασμα αυτες που ταιριαζουν με τα γουστα μου και εχουν κατα προτιμηση 8.4+ στο imdb.

 

Mερικα παραδειγματα:

Agents of shield/hannibal ξεκινησαν ασχημα αλλα εξελιχθηκαν σε πολυ καλες σειρες.Αν τις εβλεπα απο την αρχη πιθανως να ειχαν φαει delete.Αλλα οταν ειδα οτι ανεβασαν κατακορυφα το επιπεδο κατεβηκαν αμεσως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης εκτος αν καποια σειρα σου ταιριαζει το ειδος και θες να την δοκιμασεις με το που ξεκινα, καλυτερα ασε τους αλλους να κανουν ενα beta test για τα πρωτα 4-6 επεισοδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέφτει πολύ χρήμα συνήθως στον πιλότο (για να πάρει και έγκριση η σειρά) και αρκετές φορές η ποιότητα πέφτει κατακόρυφα στα υπόλοιπα επεισόδια. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το hand of god μπηκε στη shortlist, πολυ καλο καστ

 

για extant,strain, tyrant, murder in the first τι λετε? να ασχοληθω ή να τα αφησω?

 

*fixed

 

on that note

 

το extant αξιζει μονο για το design

το strain ειναι debatable

το tyrant τελιωσε καλα

το murder in the first ειναι αδιαφορο για εμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το hand of god μπηκε στη shortlist, πολυ καλο καστ

 

για extant,strain,murder,tyrant in the first τι λετε? να ασχοληθω ή να τα αφησω?

strain οπωσδηποτε,αν εισαι φαν του ειδους, murder in the first  μου κρατησε αμειωτο το ενδιαφερον μεχρι τελους και αξιζει τον κοπο,extant  δεν με ενθουσιασε,αν και ειμαι φαν του ειδους,μετρια πραγματα ,βεβαια θα τη συνεχισω απο περιεργεια για την εξελιξη,με το tyrant ασχοληθηκα μονο με τον πιλοτο,δεν ειναι του στυλ μου ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

american gods και high moon ειναι 2 νεα προτζεκτς στα οποια ανελαβε ο bryan fuller, το american gods ηξερα οτι ηταν για το hbo αλλα νομιζω οτι τελικα παει για αλλου. το high moon παει για το syfy.

 

τεσπα τον πιστευω πολυ τον fuller

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το hand of god μπηκε στη shortlist, πολυ καλο καστ

 

για extant,strain,murder,tyrant in the first τι λετε? να ασχοληθω ή να τα αφησω?

Strain αφου δεν το βλεπεις εβδομαδιαια, οχι ακομα

Κατσε να τελειωσει ο 1ος

Μολις τελειωσει δες το ολο. Αν σου αρεσει, τοτε συνεχισε το του χρονου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...