Προς το περιεχόμενο

Tinder, do you use it?


zeniath

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πλάκα πλάκα τι άκυροι παίζουν στην σειρήνα ... :P βασικά οκ δεν ξέρω το cast έτυχε να δω αυτές με την ξανθιά την χοντρή που έλεγε ότι θα φάει την μενεγάκη παλιότερα σαν σοκολατάκι.. :P και αυτό επειδή είχε γίνει θέμα τότε (δεν το παίζω ανώτερος και καλά δεν έχω δεί τσόντες απλά όχι σειρήνα.. )

Κάτι χωριατιές που ακούς κάτι ασυναρτησίες περισσότερο κωμωδία ειναι παρά πορνό... :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι χωριατιές που ακούς κάτι ασυναρτησίες περισσότερο κωμωδία ειναι παρά πορνό... :P

θελουν να το παιξουν γκουσκουνης και ετσι αλλα ενας ειναι ο δασκαλος :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά ωραία εφαρμογή θα λεγα, αλλά λίγο πολύ έχει bugs και κρασαρει που και που. Πάντως είδα μια Ελένη, όλα τα λεφτά και είναι και 19, μιλάμε μου πέσει το σαγόνι...Αλλά σιγά μην απαντήσει ποτέ. Κλασική ελληνίδα ΚΑΡΙΟΛΑ-ΨΩΝΑΡΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά ωραία εφαρμογή θα λεγα, αλλά λίγο πολύ έχει bugs και κρασαρει που και που. Πάντως είδα μια Ελένη, όλα τα λεφτά και είναι και 19, μιλάμε μου πέσει το σαγόνι...Αλλά σιγά μην απαντήσει ποτέ. Κλασική ελληνίδα ΚΑΡΙΟΛΑ-ΨΩΝΑΡΑ

σου πέσει σαγόνι;;... :P αν ειναι να γράφεις σαν τον ογκουνσότο όταν την σκέφτεσαι μάλλον ειναι τεφαρίκι η γκόμενα όπως λές... απο την άλλη αν ειναι τεφαρίκι και δεν είσαι εσύ γιατι να σου απαντήσει.. όσες δεν μας μιλάνε ειναι καριόλες και ψωνάρες έ; :P η τζολή ψάχνει για τον μπραντ πιτ μην το ξεχνάς μην κοιτάς που εσύ σαν αντρας μπορεί να πήγαινες με καμια πατσαβούρα και ελπίζεις και αυτή να σκέφτεται το ίδιο :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου πέσει σαγόνι;;... :P αν ειναι να γράφεις σαν τον ογκουνσότο όταν την σκέφτεσαι μάλλον ειναι τεφαρίκι η γκόμενα όπως λές... απο την άλλη αν ειναι τεφαρίκι και δεν είσαι εσύ γιατι να σου απαντήσει.. όσες δεν μας μιλάνε ειναι καριόλες και ψωνάρες έ; :P η τζολή ψάχνει για τον μπραντ πιτ μην το ξεχνάς μην κοιτάς που εσύ σαν αντρας μπορεί να πήγαινες με καμια πατσαβούρα και ελπίζεις και αυτή να σκέφτεται το ίδιο :P

Πραγματικά ευχαριστώ για αυτά που είπες. Θα τα λάβω παααααρα πολύ σοβαρά υπόψιν.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....και εσύ θα μείνεις πίσω :)

1) προσβλήθηκες χωρίς να υπάρχει λόγος και άρχισες την ειρωνεία

 

2) δεν κατάλαβες ότι σου την είπα γιατι δεν μπόρεσες να πιάσεις το υπονοούμενο (η συνθήκη ήταν ότι θα πάς μπορστά ΑΝ λάβεις υπόψιν αυτό που είπα αφου το είπες ειρωνικά = ΔΕΝ το λαμβάνεις υπόψιν -> δεν θα πάς μπροστά. <- δεν το λαμβάνεις υπόψιν και προσβλήθηκες μάλλον γιατι είσαι κλειστομυαλος και εγωιστής :P ) και παράλληλα έχεις μια ισχυρή αίσθηση ότι μου την είπες εσυ.. (oh the irony) 

 

3) απο τα συμπεράσματα του "2)" προκύπτει ότι δεν τίθεται θέμα να είμαι πίσω μιας και είμαι μπροστά αλλά δεν μπορείς να το καταλάβεις (όπως δεν κατάλαβες δηλαδή ότι δεν σε ειρωνεύτηκα/πρόσβαλα στο πρώτο πόστ και όπως δεν κατάλαβες το υπονοούμενο στο δεύτερο. και απλά θα συνεχίζεις να πιστεύεις ότι είσαι ο γαμάτος)

 

4) άρα η μόνη πιθανότητα να είμαι πίσω σου ειναι αν προχωράμε σε κύκλο όπου τον έχω γυρίσει μια φορα και εσύ είσαι ακόμη πχ στο 1/4 και για αυτό με βλέπεις πίσω :P

 

Το λέει και η εικόνα:

arguing-with-idiots-is-like-playing-ches

 

Ναι είμαι ιδιαίτερα σκληρός εδώ το ξέρω δεν θα έδινα διάσταση στο θέμα αλλά (θα πάς μπροστά :P) αν καταλάβεις τον λόγο για τον οποιό σου επιτίθεμαι τώρα έτσι(γιατι πρίν δεν το έκανα απλά νόμιζες ότι το έκανα επειδή εισαι εγωιστής) .. γιατι είσαι μικρός ακόμη λογικό να κάνεις λάθος και κάπως πρέπει να μάθεις επειδή όμως δεν υπάρχει άλλος τρόπος να νιώσεις πέρα απο το να σου την πώ εγώ επιλέγω να το κάνω κάτι σαν "tough love" που λένε και οι Αμερικάνοι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) προσβλήθηκες χωρίς να υπάρχει λόγος και άρχισες την ειρωνεία

 

2) δεν κατάλαβες ότι σου την είπα γιατι δεν μπόρεσες να πιάσεις το υπονοούμενο (η συνθήκη ήταν ότι θα πάς μπορστά ΑΝ λάβεις υπόψιν αυτό που είπα αφου το είπες ειρωνικά = ΔΕΝ το λαμβάνεις υπόψιν -> δεν θα πάς μπροστά. <- δεν το λαμβάνεις υπόψιν και προσβλήθηκες μάλλον γιατι είσαι κλειστομυαλος και εγωιστής :P ) και παράλληλα έχεις μια ισχυρή αίσθηση ότι μου την είπες εσυ.. (oh the irony)

 

3) απο τα συμπεράσματα του "2)" προκύπτει ότι δεν τίθεται θέμα να είμαι πίσω μιας και είμαι μπροστά αλλά δεν μπορείς να το καταλάβεις (όπως δεν κατάλαβες δηλαδή ότι δεν σε ειρωνεύτηκα/πρόσβαλα στο πρώτο πόστ και όπως δεν κατάλαβες το υπονοούμενο στο δεύτερο. και απλά θα συνεχίζεις να πιστεύεις ότι είσαι ο γαμάτος)

 

4) άρα η μόνη πιθανότητα να είμαι πίσω σου ειναι αν προχωράμε σε κύκλο όπου τον έχω γυρίσει μια φορα και εσύ είσαι ακόμη πχ στο 1/4 και για αυτό με βλέπεις πίσω :P

 

Το λέει και η εικόνα:

arguing-with-idiots-is-like-playing-ches

 

Ναι είμαι ιδιαίτερα σκληρός εδώ το ξέρω δεν θα έδινα διάσταση στο θέμα αλλά (θα πάς μπροστά :P) αν καταλάβεις τον λόγο για τον οποιό σου επιτίθεμαι τώρα έτσι(γιατι πρίν δεν το έκανα απλά νόμιζες ότι το έκανα επειδή εισαι εγωιστής) .. γιατι είσαι μικρός ακόμη λογικό να κάνεις λάθος και κάπως πρέπει να μάθεις επειδή όμως δεν υπάρχει άλλος τρόπος να νιώσεις πέρα απο το να σου την πώ εγώ επιλέγω να το κάνω κάτι σαν "tough love" που λένε και οι Αμερικάνοι

o.O
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...