Προς το περιεχόμενο

"καλτιλα" στην Ελληνική τηλεόραση


kosko42

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 196
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και αυτο ειναι must...

 

 

Τα μπινελικια στο τελος ολα τα λευτα...

Αυτός με την κόκκινη μπλούζα ήταν συμμαθητής μου.Μετσόβιο είναι :P

Ο τελευταίος με τα γυαλάκια ήταν στο διπλανό τμήμα κάναμε μαζί οικονομία και τώρα προσπαθεί να τελειώσει το οικονομικό ρεθύμνου.

Λεβεντόπαιδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπαθώ από χτες να βρω εκείνο το επικό video με τον Ευαγγελάτο στο Σκαι εποχή 1997 που τρομοκρατούσε τους γονείς για τους κινδύνους που θα πάθαιναν αν αγόραζαν στα παιδιά τους τα videogames Diablo και το Carmagedon...όποιος το βρει και το ποστάρει massive respect!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα VS να γουστάρουμε

https://www.youtube.com/watch?v=XJKMBsClHSU

 

Λάσκας, τι θυμήθηκα τώρα.... Θυμόμουν αυτό το επίθετο από μια εκπομπή του Καμπούρη στο extra, είχανε βγάλει αυτόν και έλεγε παπαριές στο στούντιο. Διάφορα άτομα που τηλεφωνούσαν τους έβγαζαν στον αέρα και έριχναν βρισίδι στον Καμπούρη και στο κανάλι που τον έβγαζαν. Έβλεπα την εκπομπή με την γιαγιά μου τότε και φώναζε να αλλάξω κανάλι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθελε να σπρωξει σαν τρελος ο Αγαμεμνων...

 

Τσεκαρετε βιντεο απο πατρινη εκπομπτη... Με τον Γιαγκο πηγαιναμε και στο ιδιο σχολειο. Τραγικο.

 

Ετυχε και περναγε εξω απο το στουντιο με ενα τσεκουρι....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός με την κόκκινη μπλούζα ήταν συμμαθητής μου.Μετσόβιο είναι :P

Ο τελευταίος με τα γυαλάκια ήταν στο διπλανό τμήμα κάναμε μαζί οικονομία και τώρα προσπαθεί να τελειώσει το οικονομικό ρεθύμνου.

Λεβεντόπαιδα.

 

Aχαχα, μιλαμε για σοβαρα παλικαρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι και το επικο με τον εθνικο σταρ και τη γρια χορευτρια που ελεγε οτι βρωμαει. αλλα αποτι βλεπω εχει κατέβει...

ειναι και ο τύπος μπρους λι τα κυτει αίμα αλλα αυτος δεν ειναι tv ειναι αλλη κατηγορία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...