Προς το περιεχόμενο

Περιεργα πραγματα με wind adsl


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογω υποχρεωσεων δεν απαντησα.

Οταν εκανα την αιτηση για τη wind με αυτον τον "πλασιε" που ερχοταν πορτα πορτα στη γειτονια, μετα απο καποιες μερες (20-25 οχι εργασιμες) εγινε η αλλαγη.

Αν εμεινα 4-5 λεπτα χωρις τηλεφωνο η ιντερνετ δεν το καταλαβα να πω την αληθεια, παντως ωρα δεν εμεινα με τιποτα γιατι αλλιως θα.. εσκουζαν οι υπολοιποι.

Δεν πειραξα τιποτα στις ρυθμισεις τελικα, κανενα τηλεφωνο και το ιντερνετ παει μια χαρα. Ελπιζω να ηταν των ημερων και να μην χρειαστει κατι αλλο, μιας και με την tellas καποτε ειχα απιστευτα προβληματα.

Eυχαριστω για τον χρονο σας.

αν ειχες καλο χαλκο πριν με forthnet τον ιδιο χαλκο πηρες και τωρα οποτε δυσκολο να εχεις θεματα.επισης κρατησες το Thomson που ειναι πολυ σταθερο ρουτερακι.γιατι αν αγοραζες/σου διναν τo zte θα ειχες θεματα.ναι μενεις για λιγα λεπτα χωρις τηλεφωνο και ιντερνετ απλα δεν το πηρες χαμπαρι ή μπορει να ελειπες οταν εγινε αυτο ή να κοιμοσουν πχ.εφοσον η wind δεν εχει radius οτι στοιχεια και να βαλεις παιζει οποτε δεν χρειαστηκε να αλλαξεις κατι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν αλλαξα τιποτα, το username και το pass τα αλλαξα μετα απο καποιες μερες που μου τα εστειλαν με sms στο κινητο.

εφοσον επαιζες πιο πριν χωρις να το αλλαξεις το ιδιο θα επαιζες και μετα χωρις να το αλλαξεις.τα username /password που δινουν οσο θυμαμαι ειναι το ιδιο για ολους και ειναι γενικα σε στυλ [email protected] η [email protected] η [email protected].καποτε οσο ξερω επαιζαν με κωδικο κανονικα αλλα πλεον οχι.ισως το παλια να ηταν τοτε με arys.οποτε και να μην το αλλαζες ενα και το αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@offtopic pouline δεν μπορώ να σου στειλω μνμ.

σου στελνω εγω αν και χλωμο να μην μπορεις να μου στειλεις.αν εχεις προβλημα γραψε στον τοιχο μου να μην χαλαμε το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...