Προς το περιεχόμενο

Και εγένετο Apple Watch


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τεσπα παιδιά αν δεν το πιάσουμε στα χέρια μας να το δούμε απο κοντά δεν θα σχηματίσουμε απόλυτη γνώμη.

Καλή συνέχεια απο εμένα. Αποχωρώ απο το θρεντ διότι ειναι η ωρα για flames.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 254
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Οι πρώτες αναφορές πάντως όσων το δοκιμάζουν real στο event, μιλάνε με πολύ καλά λόγια για την αίσθηση και το design.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σωστά. Σε βάζει να μπεις στο οικοσύστημα της. Θα πάρεις το iPhone και μετα θα πας και στα mac. Sent from my iPhone using Insomnia

Αυτο!Ειναι το μονο smarrwatch που εχει το χαρακτηρηστικο να δουλευει/συνεργαζεται μονο iphone!

 

 

Και το ειπα αστειευομενος!:-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'μαστε στη μετά Steve Jobs εποχή. Πως να κάνεις τον κόσμο να μείνει ξανά με το στόμα ανοιχτό όταν δεν υπάρχει πια αυτό το "κάτι"? Προϊόν έγκρισης συμβούλων και όχι έμπνευσης. Τίποτα ίδιαίτερο κατά την ταπεινή μου γνώμη.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκλεψε την παράσταση σήμερα το Apple Watch. Μίλια μακριά από τον ανταγωνισμό σε όλους τους τομείς. Τελευταία λέξη της μόδας.

Για κάποιους που βγάζουν χολή, να μπουν σε κάποιο Site με μόδα να δουν τι θα φορεθεί φέτος και μετά να κρίνουν αν είναι ωραίο. Αν δεν ασχολούνται με αυτή, κανένα πρόβλημα, αλλά να μην εκφράζουν γνώμη. Όσοι βιαστούν να κράξουν γενικά τη μόδα και πουν ότι δεν πάνε με τη μόδα σαν τα πρόβατα, τότε να ντύνονται εκτός μόδας, δηλαδή κάπως έτσι.
Το κινητό τείνει να συμβαδίσει με τη μόδα. Το ρολόι όμως πάντα συμβάδιζε με αυτήν.

post-115429-0-88523600-1410290313_thumb.jpg

 

Το UI του Apple Watch είναι πραγματικά εντυπωσιακό και φαίνεται βολικό. Ειδικά η κίνηση με το γρανάζι ήταν φοβερά έξυπνη!

Το iPhone δεν με εντυπωσίασε ιδιαίτερα. Πολύ έξυπνη η κίνηση για τη λειτουργία με το ένα χέρι ακουμπώντας δύο φορές το Home Button. Σχεδιαστικά αρκετά καλό. Ήθελα μικρότερο αρκετά μικρότερο Bezzel.

Νομίζω πως είχε καιρό η Apple να κάνει μία καλή παρουσίαση. Ήταν μία από τις καλύτερες.

:)
 

Υ.Γ.: Όσον αφορά τις τιμές... Οι τιμές της Apple είναι πάντα αστείες. Έχουν ακολουθήσει δυστυχώς και οι υπόλοιποι το μονοπάτι της.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο!Ειναι το μονο smarrwatch που εχει το χαρακτηρηστικο να δουλευει/συνεργαζεται μονο iphone!

 

Και το ειπα αστειευομενος!:-)

Και το 1ο της Samsung μόνο με το galaxy δεν δούλευε;

Αυτο!Ειναι το μονο smarrwatch που εχει το χαρακτηρηστικο να δουλευει/συνεργαζεται μονο iphone!

 

Και το ειπα αστειευομενος!:-)

Και το 1ο της Samsung μόνο με το galaxy δεν δούλευε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

εμενα μου αρεσει το iwatch και σαν design και σαν χειρισμο. αλλα αυτη η τιμη ειναι για γελια.

 

Έχει κυκλοφορήσει ποτέ η Apple, φθηνό προϊόν???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεωρώ πλεονέκτημα.

 

Καλή συνέχεια.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Αυτο ελειπε να το εβλεπες σαν μειωνεκτημα! ;)

 

Οι εταιριες αλλαζουν ή ανθρωποι,ομως οχι!

Και το 1ο της Samsung μόνο με το galaxy δεν δούλευε;

 

Ισχυει το ιδιο με τη samsung!

Και αυτη εχει το μοναδικο χαρακτηρηστικο να δουλευει ΜΟΝΟ με το galaxy!

 

 

Ελπιζω τωρα να πιασατε το νοημα,γιατι δε περιγραφω αλλο!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκλεψε την παράσταση σήμερα το Apple Watch. Μίλια μακριά από τον ανταγωνισμό σε όλους τους τομείς. εκτός του design σα το ipod nano με το λουρακι ειναι αλλα πιο εξελιγμένο

 

Για κάποιους που βγάζουν χολή, να μπουν σε κάποιο Site με μόδα να δουν τι θα φορεθεί φέτος και μετά να κρίνουν αν είναι ωραίο. οχι φιλε μου, δεν θα μου πουν αλλοι τι ειναι καλο και ωραιο. θα το δω (π.χ. apple watch) και θα πω εαν μου αρεσει ή οχι. το moto360 ειναι ετη φωτος μακρια στον σχεδιασμο.

Αν δεν ασχολούνται με αυτή, κανένα πρόβλημα, αλλά να μην εκφράζουν γνώμη. συγνωμη που στην χαλασαμε επιδη εχουμε διαφορετικη αποψη απο σενα στην εμφανιση smartwatch-ρολογιων γενικα. γιατι μην ξεχναμε, τα ρολογια πανε να αντικαταστησουν.

 

 

 

Τεσπα παιδιά αν δεν το πιάσουμε στα χέρια μας να το δούμε απο κοντά δεν θα σχηματίσουμε απόλυτη γνώμη.

Καλή συνέχεια απο εμένα. Αποχωρώ απο το θρεντ διότι ειναι η ωρα για flames.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

μπα, δεν βλεπω πολυ flame, κυριως συζήτηση γινετε, ευτυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενα στρογγυλη οθονη..Δεν με πολυ τρελανε η συσκευη(οχι οτι με τρελαινουν τα smartwatches γενικοτερα :P)..Το moto 360 ειναι πολυ πιο ωραιο..

 

H τιμη του ειναι επισης αρκετα μεγαλη,για μια τετοια κατηγορια gadget με αρκετα περιορισμενο κοινο..Οποιος τα εχει θα τα δωσει ομως i guess..

 

 

Οσο για την λεξη καινοτομια...Νομιζω οτι για τη συγκεκριμενη συσκευη,ειναι λιγο over the top να χρησιμοποιησεις αυτη τη λεξη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...