Προς το περιεχόμενο

Και εγένετο Apple Watch


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις δει όλες τις διαθέσιμες επιλογές του Apple Watch? 

 

http://www.apple.com/watch/gallery/

ειδα μερικα απο αυτα στο stream, τα λουρακια και το πλαισιο αλλαζει μοναχα,

το μεταλικο μπρασελε μου αρεσει μονο αλλα και παλι, το υπόλοιπο ειναι ιδιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 254
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχεις δει όλες τις διαθέσιμες επιλογές του Apple Watch? 

 

http://www.apple.com/watch/gallery/

Και να τις έχει δει υπάρχει χολή.

Ωραίο και το Moto 360. Το Gear της Samsung όμως κατά τη γνώμη μου είναι εκτός ανταγωνισμού. Πολύ κακό.

Είναι το κλασσικό, ή το ένα ή το άλλο.

ή κονσόλα ή PC, ή Macinotsh ή PC, ή iPhone ή Android.

Όσοι ασχολούνται σοβαρά με την τεχνολογία βλέπουν τα υπέρ και τα κατά και από τις δύο πλευρές.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μας αφήνεις σε αγωνία! Αιτιολόγησέ το όμως. Σε τι διαφέρει ας πούμε ως προς τη γραφικότητα από ένα "ρολόι" των ανταγωνιστών??? :P

 

Ολων των εταιριων ιδια ειναι. Δεν ειναι τα ρολογια αυτα γραφικα, αυτοι που τα φορανε ειναι. Να φορας ρολοι για να βλεπεις τα like στο φβ η τα sms πρεπει να εισαι πολυ σαχλος και μακακας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ειδα μερικα απο αυτα στο stream, τα λουρακια και το πλαισιο αλλαζει μοναχα,

το μεταλικο μπρασελε μου αρεσει μονο αλλα και παλι, το υπόλοιπο ειναι ιδιο..

 

Είναι 2 διαφορετικά μεγέθη επίσης, το ένα 1.5" και το άλλο 1.65" αν δεν κάνω λάθος.

Ολων των εταιριων ιδια ειναι. Δεν ειναι τα ρολογια αυτα γραφικα, αυτοι που τα φορανε ειναι. Να φορας ρολοι για να βλεπεις τα like στο φβ η τα sms πρεπει να εισαι πολυ σαχλος και μακακας.

 

Θυμάσαι που παλιότερα κοροϊδεύαμε όσους είχαν τα πρώτα hands free και μιλούσαν "μόνοι τους" στο δρόμο? :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι θέλει το iphone λόγω ios και δεν υπαρχουν άλλες συσκευές με ios! Αν πάρω ένα android smart watch με Google now, μπορώ να το αξιοποιήσω πλήρως με συσκευές χωρίς Android?

 

 

δεν κρινω τις απαιτησεις της συσκευης καθαυτες, αλλα την εξωφρενικη τιμη της με βαση τις απαιτησεις αυτες.

ειναι σαν να σου πουλαει η MS το kinect, μια συμπληρωματικη συσκευη, πιο ακριβα απο το ιδιο το xbox. το θεωρεις λογικο αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απατο θα παει και θα το δείτε. Βασικά δεν εχει κατι το ιδιαίτερο, μια μάπα σχεδίαση και χρειάζεται και iPhone.

 

Αν δεν πανε κάτω απο 100$ τα smartwatches, δεν θα τα αγοράζει κανένας εκτός απο τα θύματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Όσοι χαίρονται που έχει nfc, το χρησιμοποιείται συχνά στο κινητό σας και το θέλατε οπωσδήποτε..;ρ

 

Ποιός χάρηκε τόσο πολύ? Στα mobile payments θα χρησιμοποιείται και άντε και στο Apple Watch φαντάζομαι!

Απατο θα παει και θα το δείτε. Βασικά δεν εχει κατι το ιδιαίτερο, μια μάπα σχεδίαση και χρειάζεται και iPhone.

 

Αν δεν πανε κάτω απο 100$ τα smartwatches, δεν θα τα αγοράζει κανένας εκτός απο τα θύματα.

 

Θυμήσου να συνεχίσουμε την κουβέντα και μετά την κυκλοφορία του. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός χάρηκε τόσο πολύ? Στα mobile payments θα χρησιμοποιείται και άντε και στο Apple Watch φαντάζομαι!

 

 

 

 

Το βλέπω στην περιρρέουσα ατμόσφαιρα, χαίρονται μερικά μποις (γιατί;;; ) επειδή έχει Nfc, (Γιατί;;;; ) όσο για ηλεκτρονικές αγορές κλπ, γουγλ γουόλετ κανείς; 

 

Ow shit, it's "facetime" once again!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο έχω το smartphone στην τσέπη,το smart watch είναι περιττό!

 

Οταν το smartwatch θα μπορεί να με απαλλάξει,από το να έχω συνέχεια το κινητό μαζί μου,όπως το γυμναστήριο,στη πισίνα,να πεταχτω 0.5-1ωρα για περπατιμα,σουπερμάρκετ,να πάρω το πιττογυρο και πολλές άλλες περιπτώσεις που αναγκαστικά το φορτονομαι υποχρεωτικά,ενώ δε θα έπρεπε,τότε και μόνο έχει νόημα και τότε και μόνο τότε θα είναι smartwatch!

Τα υπόλοιπα είναι για να κάνουμε το κομμάτι μας στους γνωστους/φιλους/γκομενες/γκομενους κ.τ.λ.!

 

Υ.Γ.Δυστυχως το Samsung gear s είναι τεράστιο και άσχημο,οπόταν παμε παρακάτω και βλέπουμε!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το βλέπω στην περιρρέουσα ατμόσφαιρα, χαίρονται μερικά μποις (γιατί;;; ) επειδή έχει Nfc, (Γιατί;;;; ) όσο για ηλεκτρονικές αγορές κλπ, γουγλ γουόλετ κανείς; 

 

Ow shit, it's "facetime" once again!

 

Έχω την εντύπωση (μιας και στην πραξη δεν το είδαμε και θα αργήσουμε πιστεύω), πως είναι πολύ πιο εντυπωσιακό στη λειτουργία του και στο σχεδιασμό του από οτι το google wallet (που το χρησιμοποιώ εδω και καιρό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη αλλά το να στέλνεις ζωγραφιές με ψάρια και το χτύπο της καρδιάς, εκτός από ζευγάρια που τα έφτιαξαν πριν από 2 μέρες και είναι ακόμα στα μέλια, ποιος άλλος θα το χρησιμοποιήσει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...