Προς το περιεχόμενο

Καλυτερες / γρηγορότερες ajax βιβλιοθήκες


Web_Nerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι πολυ γρηγορο απο οτι βλεπω μια χαρα!

αυτο που λες οτι το εχει γραψει ενας junior κατι γιατι ειναι κακο; Εγω ειμαι ακομα φοιτητης και την παλευω οπως μπορω γιατι να μη γραψω και εγω (λεμεεε τωρα χαχα) καμια μερα ενα δικο μου προτζεκτακι  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οχι μια χαρα ειναι να εισαι junior... Απλα αν γραφεις 18 σελιδες βιογραφικο για να το παιξεις senior , δειχνει γενικα μια φιλοσοφια που περναει και στα εργα σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ. Ποιος ειναι αυτος με τις 18 σελιδες βιογραφικο;

Βασικα αυτο το βιογραφικο θα μπορουσε απο 18 σελιδες να ειναι μια μιση. Απλα ο τυπος κανει την τριχα τριχια

 

πχ :

λεει δουλεψα απο 1-5/2012 μεχρι τοτε σε μια εταιρια ως web developer, και απο κατω γραφει : για τα εργα που εφτιαξα χρησιμοποιησα Mysql, php, html, css, mplampla

 

και γεμιζει ετσι μια σελίδα! Και μετα γραφει για την έπομενη δουλει κοκ

 

Κατα καιρους μπαινει στο insomnia και γραφει, αλλα τωρα ντρεπεται μαλλον λογω ενος project που ελεφε οτι θα αλλαξει τα παντα και τελικα το παρατησε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα καιρους μπαινει στο insomnia και γραφει, αλλα τωρα ντρεπεται μαλλον λογω ενος project που ελεφε οτι θα αλλαξει τα παντα και τελικα το παρατησε...

 

 

Χμμ και εμένα μου κίνησες την περιέργεια...

 

 

 

xaxaaxxaxxaxaxaxaxaaxxxaxaxaxaxaxaxa

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ πηγα να τσεκάρω και διαβασα το τοπικ, οκ. Υπαρχει μια ενταση προφανως εχετε πλακωθει :-D

Ειδα και το λινκ με αυτο ρημαδι το bull επιτελους. Εδω https://sourceforge.net/projects/bull/εχει και καποια στατιστικα.

Η εικονα δειχνει οτι ειναι καλη η δουλεια. Εχει και λινκ με benchmark.

 

Τωρα, μεταξυ μας κατεβασα τον κωδικα και δε καταλαβαινω γιατι ειναι junior; εγω δε πιανω ουτε τα μισα απο αυτα που γραφει αυτος. Τεσπα, θα παω να κανω τωρα και εγω ενα τεστ το bull με το SeXHR για σπασιμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ πηγα να τσεκάρω και διαβασα το τοπικ, οκ. Υπαρχει μια ενταση προφανως εχετε πλακωθει :-D

Ειδα και το λινκ με αυτο ρημαδι το bull επιτελους. Εδω https://sourceforge.net/projects/bull/εχει και καποια στατιστικα.

Η εικονα δειχνει οτι ειναι καλη η δουλεια. Εχει και λινκ με benchmark.

 

Τωρα, μεταξυ μας κατεβασα τον κωδικα και δε καταλαβαινω γιατι ειναι junior; εγω δε πιανω ουτε τα μισα απο αυτα που γραφει αυτος. Τεσπα, θα παω να κανω τωρα και εγω ενα τεστ το bull με το SeXHR για σπασιμο!

 

Δεν είναι αυτο το Link για το Bull ....

 

Αφου επιμένεις θα στο δώσω : http://bit.ly/1qRJoHK

 

( Κανε χρήση με δική σου ευθύνη )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol ειναι φιλος σου και του κανεις πλακα ε; χαχαχα

 

Trolling (ουσιαστικό) - Η δικαιολογία που χρησιμοποιούν κάποιοι ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ όταν συνειδητοποιούν ότι οι απόψεις τους δεν συμβαδίζουν με τις δικές σου ή δεν έχουν καν επιχειρήματα να σε αντικροούσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...