Προς το περιεχόμενο

H Meizu λέει ότι την "κόπιαρε" η Apple, ενώ η Oppo ότι δεν εντυπωσιάστηκε από τη Retina HD


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

 

 

Θα ήθελα να ρωτήσω για τα μοντέλα των Meizu,Oppo πόσο δημοφιλή είναι στην Ελλάδα? 

 

Για αυτους που μετα το μηλο και οχι μονο δε βλεπουν τιποτα καθολου δημοφιλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο σίγουρο είναι ότι η Apple κάνει την καλύτερη (τσάμπα) διαφήμιση... Γιαυτό την λατρεύω αυτή την εταιρεία είναι μπροστά σε όλα επίπεδα...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ταν η ζηλια ψορα

 

Aντε να ζηλεψαν στο 1 το 2007 αντε και στο 2 αντε και στο 3.

Ακομα ζηλευουν ολοι και το 2014-15?

Ε με τετοια μυαλα καλα σας κανουν.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..επειδή είναι 'μάπα' ασχολούνται όλοι με την Apple.. δεν είδα καμιά φορά να βγει η OPPO και να πεί close but not quite σε σχέση με το Samsung S5 πχ, ούτε η Meizu (κλάιν μάιν) βγήκε να πει πόσο 'ομορφότερο' σχεδιασμό έχει σε σχέση με τα Nokia WP. ΠΦΦΦΦΦ... όσα δε φτάνει η αλεπού...

Κόρακας κοράκου μάτι βγάζει; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εν τω μεταξυ τη μια λεω θα παρω το 6 την αλλη το 6plus... με τρελανε αυτη η εταιρεια... η λυση απλη... 6 για προσωπικο κινητο, 6plus για εταιρικο/επαγγελματικο....

αψογη συνεργασια μεταξυ τους οταν τα συγχρονιζω στο macbook air, και βεβαια το ipad air μοναδικος συντροφος στα ταξιδια (ταινιες, παιχνιδια, εταιρικες παρουσιασεις...)

Με το applewatch εκλεισε ο κυκλος!!!

Α ρε apple...με εσκισες

 

 

meizu;;; αληθεια, πως προφερεται ξερει κανεις??? ή εστω εχει αγγιξει καποιος εστω και ενα κινητο τους?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω να γνωριζει κανεις τις Meizu,Oppo.εαν ρωτησουμε τους καταναλωτες πιο πολυ γνωριζουνε τα turbox κινητα

 

Αυτο τωρα για καλο το λες?Εγω το περνω σαν βρισια παντως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω να γνωριζει κανεις τις Meizu,Oppo.εαν ρωτησουμε τους καταναλωτες πιο πολυ γνωριζουνε τα turbox κινητα

Λογικό είναι να μην τις αναγνωρίζουν καθώς ακόμη δεν πωλούνται επίσημα στη χώρα μας.

Το Turbo-X σαφώς και το γνωρίζουν από το βομβαρδισμό των διαφημίσεων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μιλάω για θέμα αναγνωρισιμότητας εγώ. Για θέμα ιστορίας και βαρύτητας μιλάω. Ήρθαν τώρα τα Κινέζια να μας μιλήσουν λες και αυτοί είναι οι πυλώνες της τεχνολογίας. 2 πορδές από τον Σετσουάν θα πούνε για τους υπόλοιπους. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαρέθηκα να ακούω για αντιγραφές...ο ένας αντιγράφει τον άλλον και γίνεται πάλι της πουτ@ν@ς με οπαδούς διαφόρων ομάδων κατασκευαστών κινητών....γιατί δε βλέπετε ότι αυτο μας βολεύει όλους? ΑΠο ένα φάρμακο βγαίνουν γενοσημα με χαμηλότερη τιμή αλλά καλά αλλά όχι.τι θα πούμε για αυτο κοίτα το ντεπον αντέγραψε το παναντολ ? Όλα τα αμάξια έχυν δισκόφρενα...Όχι ρε γαμωτο το δισκοφρενο της bmw είναι αντιγραφή της toyota .Είμαστε σοβαροί? Αν τα κρίναμε όλα με γνώμονα το ποιος αντιγράφει ποιον και όχι με το ποιος πραγματικά καλυπτει τις ανάγκες μας Αλλά και την τσέπη μας την είχαμε κάτσει βάρκα.είτε το θέλουμε είτε όχι πρωτοτυπία δεν υπάρχει το κάθε τι γύρω μας αποτελεί προϊόν αντιγραφής γιατί ακόμα κι εμεις οι ίδιοι αντιγράφουμε μιμουμαστε τους γύρω μας είτε με το ντύσιμο ειτε με τη συμπεριφορά μας άλλα κυρίως με αντικείμενα που μόνο μεσα στο μυαλό μας δημιουργούν αίσθημα υπεροχής.εχω samsung,iphone νομίζω ότι ολοι με θαυμάζουν με κοιτάζουν.αν εχω alcatel πως θα κάνω μοστρα? Ακόμα κι αν το alcatel με καλύπτει πλήρως με τα μισά λεφτά δεν αρκεί για φιγούρα και θα προτιμησω το ακριβό που μπορεί να μου προσφέρει τα μισά ακριβώς αλλά θα με ανεβάσει στα μάτια των άλλων (μονο μέσα στο μυαλό μου)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο σίγουρο είναι ότι η Apple κάνει την καλύτερη (τσάμπα) διαφήμιση... Γιαυτό την λατρεύω αυτή την εταιρεία είναι μπροστά σε όλα επίπεδα...!

Λίγο πολύ έτσι είναι. It is better that something receives bad publicity than no publicity at all.

 

 

κυρίως με αντικείμενα που μόνο μεσα στο μυαλό μας δημιουργούν αίσθημα υπεροχής.εχω samsung,iphone νομίζω ότι ολοι με θαυμάζουν με κοιτάζουν.αν εχω alcatel πως θα κάνω μοστρα? Ακόμα κι αν το alcatel με καλύπτει πλήρως με τα μισά λεφτά δεν αρκεί για φιγούρα και θα προτιμησω το ακριβό που μπορεί να μου προσφέρει τα μισά ακριβώς αλλά θα με ανεβάσει στα μάτια των άλλων (μονο μέσα στο μυαλό μου)

Παιδιά αυτό που διαβάζω εδώ και που έχω διαβάσει και σε άλλες ειδήσεις σχετικά με το αν το κινητό σου δίνει social status ίσως είναι στην Ελλάδα όμως στο εξωτερικό δεν παίζει απολύτος καμία σημασία. Δεν σε κοιτάζει ο άλλος ανάλογα με το τι τηλέφωνο κρατάς. Ούτε θα "ρίξεις" την γκόμενα αν έχεις το τελευταίο iPhone ή Note 4... ή άλλο ακριβό τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι εσείς που ανησυχείτε για την τσέπη μας ελάτε απο δευτέρα να μας κάνετε και τα ψώνια απο το super market μπας και μας γλυτώσετε κανα ευρώ και απο εκεί.

 

Έχει γράψει ο Βουρλιώτης ένα ωραίο τραγούδι για την περίπτωση σας...ξεκινάει: Μαζί μου ασχολείσαι...

 

ΔΙΚΟ ΣΑΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...