Προς το περιεχόμενο

[TV]PANASONIC TX-42AS600 349€ @public[ΤΕΛΟΣ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρέλαβα σήμερα το μεσημέρι όλα καλά μια χαρά επιλογή για 350€ τα smart apps φαίνονται αρκετά ενδιαφέροντα θα τα εξερευνησω σε λίγες μέρες.

 

Έχει κανείς άποψη για την επέκταση εγγύησης από τα public για 5 χρόνια με 30€;

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα τελικα θα μου δωσουν  την TX-42AS650

 στην ιδια τιμη!!! (εχει 3d-μεγαλυτερη συχνοτητα και αλλα πολλα features)μπραβο στο καταστημα και στον πολυ ευγενικο υπαλληλο . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το το ξερω μου ηρθε και mail οτι ειναι στην acs αυριο παραλαμβανω....αρχικα μου προτειναν την ασπρη αλλα δεν κολαγε στον χωρο μου και ειπα οχι και αρχισα την γρινια....οποτε επιδη ειχα πληρωσει και με πιστωτικη μου εδωσαν την 650!!!οπως και να εχει μπραβο στο καταστημα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το το ξερω μου ηρθε και mail οτι ειναι στην acs αυριο παραλαμβανω....αρχικα μου προτειναν την ασπρη αλλα δεν κολαγε στον χωρο μου και ειπα οχι και αρχισα την γρινια....οποτε επιδη ειχα πληρωσει και με πιστωτικη μου εδωσαν την 650!!!οπως και να εχει μπραβο στο καταστημα !!

απο χθες το εγραψα..... :ph34r: :ph34r: :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα το μεσημέρι όλα καλά μια χαρά επιλογή για 350€ τα smart apps φαίνονται αρκετά ενδιαφέροντα θα τα εξερευνησω σε λίγες μέρες.

 

Έχει κανείς άποψη για την επέκταση εγγύησης από τα public για 5 χρόνια με 30€;

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Καλό είναι να κάνεις επέκταση της εγγύησης.

θα συμφωνήσω αφού 30 ευρώ για 5 χρόνια δεν είναι τίποτα για επέκταση εγγύησης

 

Τι περιλαμβάνει δηλαδή η επέκταση, οποιαδήποτε βλάβη ή έχει και μικρά γράμματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^
Μου ειπε ο πωλητής οτι έρχονται στο χώρο την παραλαμβάνουν δίνουν τιβι αντικατάστασης μεριμνούν για επισκευή και ανάλογα την βλάβη δίνουν άλλη τιβι αν δε φτιάχνεται(δεν ξέρω αν θα ειναι του κουτιού η επισκευμασμενη) θα μιλήσω τηλεφωνικώς με τις πωλήσεις και θα τα επιβεβαιώσω.. Sent from my iPad using Insomnia

 

εμενα τελικα θα μου δωσουν την TX-42AS650 στην ιδια τιμη!!! (εχει 3d-μεγαλυτερη συχνοτητα και αλλα πολλα features)μπραβο στο καταστημα και στον πολυ ευγενικο υπαλληλο .


Ειναι και smart & 3D αν ναι εισαι πολύ τυχερός!! Όπως και να χει μπράβο στο κατάστημα!

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οφείλουμε και μπράβο;;

 

 

 

μας έχει τσακίσει στα άκυρα χρόνια τώρα και επειδή έκανε μια αντικατάσταση σε 2-3 άτομα να του φιλήσουμε και τα πόδια;

Με τις μούφοπροσφορές του έχει κάνει mailing list μεγαλύτερο και από νιγηριανό scammer και θα του πω και μπράβο;

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ειναι ενα καλο σημαδι για το μελλον!καλοριζικες σ'ολους (και ιδιαιτερα οι τυχεροι με τη 650) και καλες θεασεις.

 

 

πλεον ,παμε για αλλες ''προσφορες''...... :-) ετσι και αλλιως λιγες 650αρες μεινανε στο σαϊτ τους.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω και εγω πολλά παράπονα από το public, έχω φάει και εγώ άκυρα από εκεί, για να μην αναφέρω για ένα βιβλίο που περιμένω εδώ και 5 εβδομάδες και το οποίο παρουσιάζουν σαν άμεσα διαθέσιμο.

Άλλο είναι όμως αυτό που λέω, όταν ένα κατάστημα κάνει κάποια καλή κίνηση, οποιο και αν είναι αυτό, ο,τι και αν έχει κάνει στο παρελθόν οφείλουμε να αναγνωρίσουμε την κίνηση αυτή. Δε λέω να ξεχάσουμε ό,τι έχει κάνει στο παρελθόν,απλά να αναγνωρισουμε πως αυτή τη φορά φέρθηκε σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...