Προς το περιεχόμενο

Ακουστικα ψειρες - Ανθεκτικα


nik69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.

Μετα το 2ο ζευγαρι ακουστικων που χαλαω αυτο το διμηνο ειπα αυτη τη φορα να παρω κατι καλο και ανθεκτικο.

 

Θελω να εχει οσο γινεται ποιο χοντρο καλωδιο και να μην εχει προβλημα με υγρασιες καθως θα τα φοραω σε τρεξιμο - γυμναστηριο.

 

Σκευτομαι για τα razer Hammerhead. Φαινονται δυνατα.

Επισης κοιταω και τα razer adaro. Βγενουν βεβαια ακριβα...αξιζουν ;

 

Εχετε τιποτε αλλο εχετε να μου προτεινετε ;

Θελω απο μαγαζι Ελληνικο.

Τιμες απο 20 - 50(εκτος αν ειναι κατι που αξιζει να παω παραπανω)

Ευχαριστω :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα.

Μετα το 2ο ζευγαρι ακουστικων που χαλαω αυτο το διμηνο ειπα αυτη τη φορα να παρω κατι καλο και ανθεκτικο.

 

Θελω να εχει οσο γινεται ποιο χοντρο καλωδιο και να μην εχει προβλημα με υγρασιες καθως θα τα φοραω σε τρεξιμο - γυμναστηριο.

 

Σκευτομαι για τα razer Hammerhead. Φαινονται δυνατα.

Επισης κοιταω και τα razer adaro. Βγενουν βεβαια ακριβα...αξιζουν ;

 

Εχετε τιποτε αλλο εχετε να μου προτεινετε ;

Θελω απο μαγαζι Ελληνικο.

Τιμες απο 20 - 50(εκτος αν ειναι κατι που αξιζει να παω παραπανω)

Ευχαριστω :)

Πριν 1 χρόνο ακριβώς αγόρασα τα Hammerheads τα χρησιμοποιώ 4-5 μερες της εβδομάδας μεχρι και σήμερα δεν ειχα κανενα πρόβλημα μαζι τους τα πετάω απο δο και απο κι συνεχια και δεν παθαίνουν τίποτα απο ποιότητα σκίζουν. Απλα να ξέρεις έχουν ΠΟΛΥ δυνατό μπασο ειναι πολύ καλα αν ακους ΕΔΜ

Επεξ/σία από Nutella
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Και εγω τα hammerhead τελικα αγορασα!Οντως πολυ καλα αν και επρεπε να κατεβασω σε ολες τις συσκευς που τα συνδεω το μπασο :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα φίλε. δεν ξέρω εαν σε ενδιαφέρουν, αλλά τόσα χρόνια που παίρνω ψείρες, οι πιο ανθεκτικές ήταν της SONY. Ίσως να σε ξενίσει η μάρκα, αλλά μπορείς να τα δώσεις μια ευκαιρία. Επίσης μπορείς βρεις και στο ebay σε καλούτσικες τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα φίλε. δεν ξέρω εαν σε ενδιαφέρουν, αλλά τόσα χρόνια που παίρνω ψείρες, οι πιο ανθεκτικές ήταν της SONY. Ίσως να σε ξενίσει η μάρκα, αλλά μπορείς να τα δώσεις μια ευκαιρία. Επίσης μπορείς βρεις και στο ebay σε καλούτσικες τιμές.

Γεια σου φιλε μου.

Μπορεις να μου πεις μοντελο; Γιατι εχουν περασει αρκετα ακουστικα sony και δεν ειδα καμμια διαφορα απο αλλες μαρκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, όταν λες διαφορά με άλλες μάρκες τι εννοείς; Στον ήχο; Αυτό είναι υποκειμενικό.

 

Εδώ είναι όλα τα μοντέλα: http://www.sony.gr/electronics/akoustika-kefalhs/t/endwtia-akoustika

 

εγώ γενικά αυτά που παίρνω είναι μέχρι 15 ευρώ, χωρίς να μπαίνουν μέσα στο αυτί. Συνήθως κοιτάω τα τεχνικά χαρακτηριστικά ώστε να με καλύπτουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...