Προς το περιεχόμενο

Forever


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει δει Σέρλοκ ρε , εχει εμπεριστατωμένη άποψη με επιχειρήματα ο ανθρωπος ,αφήστε τον.

 

 

Πες μου λιγο, πρωτο επισοδειο, μολις αρχιζει η σεζον (με την ξανθια στο μετρο), το deduction που κανει μολις το ειδες τι ειπες? Τι αλλο επιχειρημα θες να σου δωσω? Εισαι κουτος? Ευτυχως στα επομενα επισοδεια το βγαλανε! Δεν νομιζω οτι ειμαι ο μονος που το παρατηρησε...

Haris San : Με το τρολάρισμα δε νομίζω να καταφέρνεις κάτι.Το πολύ πολύ να γίνεις report στους moderators και ignore από χρήστες που δεν ανέχονται το τρολάρισμα.

 

 

Δεν θα σε τρολλαρα αλλα αυτο που ειπες ηταν γελοιο... 156 votes! Ξεκολλα... Το λες σαν να εχει βγει απο το metacritic με 9 και στο imdb εχει 9 με 50K votes(ναι! αυτος ειναι σοβαρος αριθμος ψηφων)! Επισης δεν με ενδιαφερει η βαθμολογια, αν κατι μου αρεσει θα το δω ασχετα με την βαθμολογια στο imdb, rotten tomato κτλ Εγω σχολιασα το "απογειωθηκε" ενω τα 2 τελευταια επισοδεια ηταν filler! οταν εχεις 6 επισοδεια και 2 ειναι filler ε πως να το κανουμε εχεις κανει ηδη λαθος! Ας εβγαζαν 4, ας εβγαζαν 3 (σαν το sherlock) αλλα οχι filler ρε φιλε σε τοσα λιγα....Βγαλε φουλ σεζον και τοτε βαλε και 2 φιλερ... facts are facts! Δεν λεω κατι παραλογο.. Καλο concept, ο πρωταγωνιστης καλος αλλα πως να το κανουμε 2 επισοδεια δεν εγινε τιποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Kαι αλλο filler το σημερινο...Απο τα 7,τα 3 ως τωρα ειναι καθαρα filler.Νομιζω οτι δεν εχουν ιδεες για το πως πρεπει να εξελιχθει η σειρα και αν βαζαν ολες τις πληροφοριες στα επισοδεια ισως να τελειωνε και πιο γρηγορα...Καλυτερα να εχεις μια σειρα με λιγα επισοδεια και ποιοτικα παρα περισσοτερα και ανουσια... Ηδη εχει χασει την θεση του στις "καλυτερες σειρες" ενω θα μπορουσε να ηταν αν δεν καναν οτι ναναι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

filler+1

 

Αγόρι μου αφού προφανώς δεν σου αρέσει η σειρά τι κάθεσαι και την βλέπεις?Και σχολιάζεις και για αυτήν?Μαζόχα είσαι? Αν είναι άνοιξε ένα BDSM τόπικ και ξεσάλωσε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Όλοι σήμερα το είδαμε? :P

Όντως, και το cliffhanger στο τέλος.

Για μένα τα δυνατά σημεία της σειράς είναι εκτός από το αστυνομικό-μυστήριο κομμάτι, οι σχέσεις μεταξύ των πρωταγωνιστών αλλά και οι όμορφες εικόνες που παίρνουμε απο την Νέα Υόρκη με τα εξωτερικά γυρίσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι σήμερα το είδαμε? :P

Όντως, και το cliffhanger στο τέλος.

Για μένα τα δυνατά σημεία της σειράς είναι εκτός από το αστυνομικό-μυστήριο κομμάτι, οι σχέσεις μεταξύ των πρωταγωνιστών αλλά και οι όμορφες εικόνες που παίρνουμε απο την Νέα Υόρκη με τα εξωτερικά γυρίσματα.

 

Εγώ χθες το είδα αλλά σήμερα θυμήθηκα να το σχολιάσω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

κι εγω (καθε) τριτη :P

 

εγω δεν καταλαβαινω γιατι δεν στηνουν το ειδυλλιο τοσα επ κ ακμ τπτ :P

 

 

Κάτι πάει να γίνει νομίζω...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...