Προς το περιεχόμενο

Η κυρτή 27 ιντσών οθόνη της Samsung, SD590C, θα κυκλοφορήσει με κόστος $430


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λες να γκαβωνομαι? :P Πλησιασα πιο πολυ και διεκρινα μερικα. :D

 

Για καλό και για κακό ένας έλεγχος δεν βλάπτει.

 

Προσωπικά θα περιμένω για κάποιο αξιοπρεπές 4Κ 28αρι, αυτά που κυκλοφορούν τώρα θεωρώ οτι δεν είναι ακόμα "ωριμα".

 

(οταν λέω καλό εννοώ στα 500-600€ με IPS panel στα 60hz, never buy the first model that hits the shelves, you will lose money)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν της βγάζω άχρηστες και σε πόσα γραφεία έχεις δεί κάποιον να δουλευει πάνω από 60εκ?, μιλάω ξεκάθαρα για τις 27αρες, δεν είπα τίποτα για 19 - 24 ιντσες, με την 24 που έχω σε 1920χ1200 σε περίπου 50 εκατοστά είμαι ικανοποιημένος(όχι 100% αλλά την κάνω την δουλειά μου).

 

Όσα 27αρια έχω δει με ανάλυση κάτω απο 1440p τα πίχελ είναι τόσο μεγάλα που νομίζεις οτι παίζεις 8μπιτη έκδοση του Crysis.

 

edit

check message above by ThReSh

Φίλε μου όσον αφορά το γραφικό περιβάλλον των windows συμφωνώ μαζί σου. Όσον αφορά gaming όμως, έχω 42" tv στο γραφείο μου και όλα τα games σε 1920x1080 είναι κρύσταλλο (καμία σχέση με 4k, δεν μπαίνω καν σε διαδικασία σύγκρισης, απλώς η εμπειρία είναι τόσο immersive που όλα φαίνονται όσο sharp χρειάζεται για να φανεί κάτι ρεαλιστικό και όχι oversharpened και hyper realistic, όπως γίνεται με τις υψηλότερες αναλύσεις). Για τις bluray ταινίες θα ήθελα 4k βέβαια.

 

ΥΓ. Κάθομαι σε μισό μέτρο απόσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...