Προς το περιεχόμενο

Η Samsung ανακοίνωσε επίσημα το Galaxy Grand Prime με 5MP κάμερα για selfies στα $280


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι ολα τα σαπια κινητα τα βγαζει η samsung;

Ποιος θα παρει κινητο για SELFIE;!;!

Το χουμε χασει τελειως..

Προφανώς όχι αυτοί (αυτές δηλαδή) που διαβάζουν το insomnia.

 

Από πόζερους έχουμε πολλούς φίλε μου.

 

Και στα @@ του του Lee εάν εμένα και εσένα σε χαλάει. 

Εάν σε χαλάει το prime, σου δίνει να διαλέξεις άλλα δεκάδες διαθέσιμα μοντέλα που θα σου κάνουν.

 

Ο άνθρωπος θέλει να ανεβάσει την εταιρεία του, και αυτήν την φορά βγάζει κινητό για τους ποζεράδες.

 

Όπως ένα κατάστημα κοιτάει να βάλει το περισσότερο δυνατόν προϊόντα για να κάνει μεγαλύτερους τζίρους και να πουλάει σε περισσότερο κόσμο, έτσι και η Samsung βγάζει ένα κάρο μοντέλα για όλα τα γούστα.

 

Όπως για τον businessman βγάζει το note, για τον μέσο χρήστη το S5, για τον τσίπη το core, και για το φτωχαδάκι το star, έτσι βγάζει και για τον ποζερά το prime. Simple business.

 

Τώρα ποιος λέει ότι είναι μαλακία να βγάζει πολλά μοντέλα δε ξέρω. Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ο παροπιδισμός από την Apple που βγάζει 1 κινητό τον χρόνο. Που κατά την γνώμη μου αυτό είναι μαλακία. Η νοοτροπία του "πάρε το 5S και άμα γουστάρεις, άμα δε γουστάρεις έλα πάλι του χρόνου".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το Xiaomi Redmi Note που έχω 5άρα κάμερα έχει μπροστά και 13άρα πίσω.

Επίσης έχει δύο κάρτες, 3200mAh μπαταρία, οθόνη IPS 720 x 1280 pixels, 5.5 inches, 2GB RAM, και 8απύρηνο επεξεργαστή.

Το αγόρασα 210$

Γιατί λοιπόν να πάρω το συγκεκριμένο Samsung;

 

 

Απλά για κανένα λόγο...κορόισα ψάχνει η Samsung Και θα βρει και πολλά μάλιστα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κατα της samsung.

- ποιοτητα τηλεφωνων μηδρνικη.

- αναβαθμισεις ουτε καν. Τιποτα απολυτως.

- Για τιμη ειναι το χειροτερο

- συνεχεια νεα κινητα τιποτα καλο

- και βαλανε και την εκδοση 4.4.2 :-). Μπραβοοοοοοο. Δεν μπορουσε να βαλει την 4.4.4?

Σε λιγο θα βγει η l και η smasung θα συνεχιζει με 4.4.2 και 4.4.4 ( που μαλλον οχι :-) ).

Μπραβοοοοο στην samsung. Η επιτυχια στα υψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κατα της samsung. - ποιοτητα τηλεφωνων μηδρνικη. - αναβαθμισεις ουτε καν. Τιποτα απολυτως. - Για τιμη ειναι το χειροτερο - συνεχεια νεα κινητα τιποτα καλο - και βαλανε και την εκδοση 4.4.2 :-). Μπραβοοοοοοο. Δεν μπορουσε να βαλει την 4.4.4? Σε λιγο θα βγει η l και η smasung θα συνεχιζει με 4.4.2 και 4.4.4 ( που μαλλον οχι :-) ). Μπραβοοοοο στην samsung. Η επιτυχια στα υψη.

 

Τα πιστεύεις αυτά που λες ή απλώς αερολογείς;

Μηδενική ποιότητα; Πάρε εσύ το αλουμινένιο και να σου λυγίζει στη τσέπη.

Είχα S3, μια αναβάθμιση την πήρε. Το άλλαξα με S4, έχει πάρει 2 μεγάλες αναβαθμίσεις (4.2->4.3->4.4) και αρκετές μικρές, και θα πάρει και την L.

Γιατί να ασχοληθούν με 4.4.3 και 4.4.4 και να μην πάνε κατευθείαν στην L;

Και που αντέγραψαν το Lumia 730; Μια συσκευή που ανακοινώθηκε μόλις τον Σεπτέμβρη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...