Προς το περιεχόμενο

Ποιο τραγούδι ακούτε τώρα; (greek edition)


zio10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Όταν είχε βγει αυτό της το άλμπουμ, ήμουν γυμνάσιο. Ούτε και θυμάμαι πόσες φορές το είχα παίξει. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Mrs. Hyde είπε

Άμα ήξερα ότι θα ταυτιζόμασταν και θα συγχρονιζόμασταν με Μαντώ, δεν θα το παίδευα με την Ρίζου. χαχα

Η Μαντώ είναι απίθανη, φωνάρα! Αγαπώ!

 

 

 

Ούτε εγώ θα το τραβούσα με τη Ρίζου!!χαχαχαχα

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο μαζί σου για το ΦΩΝΑΡΑ!!!!Και πήγαινε πακέτο με Αλέξια τότε για μενα...

Και να μη πιάσω Βίσση-Καρβέλα(εκείνης της δεκαετίας) και Ρακιντζή.....☺☺☺☺

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

@lovesucks

Μ' αρέσει πάρα πολύ ο Καρβέλας, αλλά η Βίσση είναι εμμονή. Ειλικρινά, δεν με νοιάζουν ούτε ηθοποιοί, ούτε τραγουδιστές, ούτε κανένας άλλος διάσημος. Δεν ξέρω πώς μου 'χει κάτσει η Βίσση, αλλά από παιδάκι είναι μεγάλος έρωτας. Την βρίσκω γυναικάρα, φωνάρα, γαμώ τις προσωπικότητες, καλλιτεχνάρα... Πέρσι το καλοκαίρι ήρθε κι εδώ, και πήγα και την είδα. Περιττό να πω ότι την επομένη με έτσουζε ο λαιμός και πονούσαν τα χέρια μου, ε; χαχαχα 

Να έρθω Αθήνα, την επόμενη σεζόν, και να τα σπάσουμε στο Hotel Ερμού;; Ψήνεστε;;; 😅

 

 

 

Άνετα μπορώ να προσθέσω ό,τι έχει και δεν έχει, αλλά θα σας λυπηθώ και θα σταματήσω. 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

@lovesucks

Μ' αρέσει πάρα πολύ ο Καρβέλας, αλλά η Βίσση είναι εμμονή. Ειλικρινά, δεν με νοιάζουν ούτε ηθοποιοί, ούτε τραγουδιστές, ούτε κανένας άλλος διάσημος. Δεν ξέρω πώς μου 'χει κάτσει η Βίσση, αλλά από παιδάκι είναι μεγάλος έρωτας. Την βρίσκω γυναικάρα, φωνάρα, γαμώ τις προσωπικότητες, καλλιτεχνάρα... Πέρσι το καλοκαίρι ήρθε κι εδώ, και πήγα και την είδα. Περιττό να πω ότι την επομένη με έτσουζε ο λαιμός και πονούσαν τα χέρια μου, ε; χαχαχα 

Να έρθω Αθήνα, την επόμενη σεζόν, και να τα σπάσουμε στο Hotel Ερμού;; Ψήνεστε;;; 😅

 

 

 

Άνετα μπορώ να προσθέσω ό,τι έχει και δεν έχει, αλλά θα σας λυπηθώ και θα σταματήσω. 🤣

Μη μας λυπάσαι καθόλου!!!😊😊

Δεν ζω Αθήνα αλλά μαζευόμαστε να πάμε!!

Μεταξύ μας....αν αυτά τα βάζαμε forumvision που θα μας έριχναν;;;υπάρχει κ αρνητική βαθμολογία;;;;😆😆😆😆😆

 

Bonus track

Αυτα τα λίγα από μενα....🤗🤗🤗

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Είσαι ο άνθρωπός μου. Ξεκάθαρα. Δίπλα δίπλα θα καθόμαστε και θα τραγουδάμε. χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

Είσαι ο άνθρωπός μου. Ξεκάθαρα. Δίπλα δίπλα θα καθόμαστε και θα τραγουδάμε. χαχα

Θα κλείσω μ αυτά.....🙂🙂🙂

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αναμένω πώς και πώς να βγάλει τα μέρη που θα κάνει συναυλία και φέτο. Να προκάμω τις μπροστά μπροστά. :D

 

Καλέ, love, ψήσου να μας έρθεις και στο παιχνιδάκι. 😇

 

Επεξ/σία από Mrs. Hyde
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Όλα τα €€€ μωρό μου
Όλα τα €€€

Αφιερωμένο 😏

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...