Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω drivers για Turbo-x


filh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηellor παίδες ,είμαι έτοιμη για φορμάρισμα του παλιού μου λάπτοπ αλλά δεν ξέρω πως να βρω τα drivers.Θέλω βοήθεια φορμάτ ξέρω να κάνω εχω ξανακάνει αλλά θέλω να κατεβασω τα drivers πριν αρχίσω.Το μοντέλο του λάπτοπ μου ειναι W253BW και δεν βρήκα αντίστοιχα στο ίντερνετ.Περιμένω την βοήθεια σας !Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα,

τι λειτουργικο θελεις να περασεις?

δηλαδη το ιδο που εχεις η άλλο?

γιατι με αθτο το προγραμμα CSharp-DriverBackup μπορεις να παρεις backup τους οδηγους του ιδη υπαρχον λειτουργικου και μετα να κανεις φορματ και να περασεις τους οδηγους για δυκτιο.... :-)

an den bgaleis akri edo gia paradeigma...http://www.plaisio.gr/wizards/FindYourDriver.aspx:ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχει τα win7 home premium 64 bit αυτά θα ξαναπεράσω.Δηλαδή γίνετε να πάρω τα drivers που ηδη έχει το λάπτοπ μου περασμένα τωρα και να τα ξαναβάλω αφού κάνω το φορμάτ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι γινεται ειτε θα τα παρεις απο το λινκ που σου εστειλα ή θα τα παρεις με τη βοηθεια αυτου του προγραμματος.... :ph34r:  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα,

το λινκ το βρηκα ψανωντας ατοφιο οχι μεσα απο το site αν για καποιο λογο θελεις να μαθεις που ειναι το καταλληλο menou και

τη διαδρομη.. μπορεις να απευθυνθείς δωρεαν εδω 8001112345 :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

ψαχνω drivers για turbo-x W253BW για την καμερα του λαπτοπ

[urlθα βαλεις το μοντελο του λαπτοπ και ολοι οι drivers θα κατέβουν σε ενα αρχείο zip

 

 

http://www.plaisio.gr/wizards/FindYourDriver.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, serdakis είπε

παντως αυτοι που ειναι στο site του πλαισιου δεν ανοιγουν. Το image ειναι κατεστραμενο λεει

Χτύπησα τώρα το μοντέλο και μου έβγαλε Drivers για το W253BWQ , δεν ξέρω αν είναι το ίδιο B)

turbo x.jpg

Επεξ/σία από ss13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...