Προς το περιεχόμενο

Πρόταση για οθόνη 24", ξεκούραστη, για πολύωρη χρήση 10-12 ώρες ημερησίως..


MinimalTech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Για τις EIZO αλήθεια τι γνώμη έχετε? Αξίζουν το παραπάνω κόστος?

 

Αναλόγως και το μοντέλο.Για τις ακριβότερες σειρές αν γίνεται και επαγγελματική χρήση ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινούρια είναι αυτή.Εσύ πως τη βλέπεις;  :)

 

Εγώ την βλέπω για Άριστη, απλά θέλω και την γνώμη των πιο ψαγμένων επι του θέματος!! Γιατί είπες πιο πριν και "αναλόγως το μοντέλο"...  ;)

 

Επίσης απ ότι παρατήρησα, δεν έχει εισαχθεί ακόμα στην Ελλάδα (ή κάνω λάθος?). Τι τιμή να έχει άραγε....

 

 

Εγω θα σου προτεινα και αυτη που εχω...https://www.skroutz.gr/s/368137/Asus-PA238Q.html?keyphrase=pa238q

 

Inler, ευχαριστώ πολύ αλλά η οθόνη που μου προτείνεις είναι 23" και 1920x1080... Συνεπώς....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καινούριο μοντέλο,δεν το έχω δει να δοκιμάζεται.Για αυτά που θες θα σε καλύψει και με το παραπάνω αν λάβεις υπόψη σου τα spec,τη σειρά κλπ αλλά είναι ακριβή.Γύρω στα 480-500€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά, η EIZO έχει θέσει σε κυκλοφορία από τον Σεπτέμβριο την συγκεκριμένη οθόνη (EV2455) αλλά στην Ελλάδα δεν υπάρχει ακόμα!!!

 

Γνωρίζει κάποιος πότε αναμένεται να κυκλοφορήσει και εδώ επισήμως για να την αγοράσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.skroutz.gr/s/5728225/Dell-UltraSharp-U2415.html?keyphrase=dell+u2415

 

αν διαθετεις τοσα λεφτα παιρνεις αυτη και ξεμπερδεψες.1920*1200 και φοβερη απεικονιση χρωματων.συν το πολυ καλο support της dell που για οποιοδηποτε λογο σου αλλαζει οθονη αμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, θα ήθελα παρακαλώ πολύ μερικές προτάσεις (όχι απαραίτητα 24 ίντσες) για οθόνη υπολογιστή σε μια νορμάλ τιμή (όχι κάτι 900άρια που είδα σε ένα άλλο παρόμοιο θέμα). Πρέπει να αλλάξω επειγόντως γιατί έχουν αρχίσει και με πονάνε τα μάτια μου με αυτήν που έχω.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Επεξ/σία από Kagome
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...