Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Lumia 530 white, 58€ [ΤΕΛΟΣ]


mdimitr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις εκανα αρνητικη αξιολόγηση στο bestprice και μου εκανε εντυπωση πως απο απο τοσα ατομα εδω μεσα, που ειπαν οτι θα εκαναν καταγγελια, δεν ειδα παρα μονο μια αλλη αξιολογηση.

http://www.bestprice.gr/m/1862/logintech.html#my-review

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 170
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νεκρανασταση!

Σήμερα έλαβα μειλ Γεν. Γραμ. Καταναλωτή να τους στείλω τα στοιχεία για να προβούν σε παρέμβαση. 

Μερικοί πολλά λόγια λένε και λίγα κάνουν από ό,τι φαίνεται. Μόνος μου είμαι στον αγώνα.

 

 

 

 

 

Επίσης παρόλο που έκλεισε η ιστοσελίδα του καταστήματος, φαίνεται να φύτρωσε καινούργια 

http://www.logintech-service.gr

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεκρανασταση!

 

Σήμερα έλαβα μειλ Γεν. Γραμ. Καταναλωτή να τους στείλω τα στοιχεία για να προβούν σε παρέμβαση. 

 

Μερικοί πολλά λόγια λένε και λίγα κάνουν από ό,τι φαίνεται. Μόνος μου είμαι στον αγώνα.

 

 

kolokotronis_pinakas1.jpg

 

 

 

Περα απο πλάκα οι αρνητικές στο σκρουτζ δεν δημοσιεύονται αμέσως. Κάνουν εως και 10 ημέρες όπου δίνουν διορία να τοποθετηθεί το μαγαζί.

Στο best price δεν ξέρω αν τις δημοσιεύουν αμέσως.

 

Καλό είναι όλοι μα όλοι να γράφουν αξιολόγηση και όχι να κράζουν στο φόρουμ. 2 λεπτα απο τον χρόνο σας είναι.

Το ίδιο ισχύει και για τις καταγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από 5 Νοεμβρίου μέχρι σήμερα έχουν περάσει 50 μέρες. Αν ήταν να έχει κάνει κάποιος αξιολόγηση θα είχε εμφανιστεί. Για το κινητό κάναμε συνολικά 2 ΟΛΟΚΛΗΡΑ άτομα.

Παντως μπορεί κάποιοι να έκαναν μονο στην Γενική Γραμματεία Καταναλωτή, γι αυτό νεκρανάστησα το thread.

 

  Μπορει και να έκαναν  :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από 5 Νοεμβρίου μέχρι σήμερα έχουν περάσει 50 μέρες. Αν ήταν να έχει κάνει κάποιος αξιολόγηση θα είχε εμφανιστεί. Για το κινητό κάναμε συνολικά 2 ΟΛΟΚΛΗΡΑ άτομα.

Παντως μπορεί κάποιοι να έκαναν μονο στην Γενική Γραμματεία Καταναλωτή, γι αυτό νεκρανάστησα το thread.

 

  Μπορει και να έκαναν  :rolleyes:

ε δεν τα ξέρεις ..

Ολοι μουρμουράνε και κράζουν και στο τέλος βαριούνται να κάνουν έστω μια αξιολόγηση..

 

Ε καλά κάνουν λοιπόν τέτοια μαγαζάκια τύπου logintech  .. Homelike και άλλα μεγάλα φυσικά που ακυρώνουν ,δίνουν λάθος αποθέματα, προιόντα κτλ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...