Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Tablet μεχρι 100ε απο ελλάδα


marjel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

 

Ψάχω ενα tablet για τον ανηψιό μου με "ταβάνι" τα 100 ευρώ (καλά θα ήταν και παρακάτω).

Το Tablet προορίζεται για παιχνιδια και θα ηθελα να εχει καλή οθόνη και αυτονομία.

 

Απο οσο έψαξα βρήκα αυτα εδώ:

 

Link.png Site: Lenovo IdeaTab A3500 7"

 

Link.png Site: Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0 (8GB)

 

Link.png Site: Asus MeMo Pad 7 ME70C-1A025A

 

Link.png Site: Turbo-X - Tablet Slice II 7,85''

 

Θα ηθελα την γνώμη σας για ενα απο τα παραπάνω ή για καποιο αλλο που εχετε να μου προτείνετε.

 

Η αγορα πρέπει να γινει αυριο - μεθάυριο, οποτε περιμένω γνώμες!!!

 

Ευχαριστω εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τουβλο-χ το ξεχνας αμεσως.....απο τα υπολοιπα 3 =το Λενοβο (4πυρηνο και Android 4.2 Jelly Bean (αναβαθμίσιμο σε 4.4 KitKat) και 1280 × 800 LED IPS Multi-Touch οθονη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τουβλο-χ το ξεχνας αμεσως.....απο τα υπολοιπα 3 =το Λενοβο (4πυρηνο και Android 4.2 Jelly Bean (αναβαθμίσιμο σε 4.4 KitKat) και 1280 × 800 LED IPS Multi-Touch οθονη)

 

Καλησπέρα και ευχαριστώ για την γρηγορη απάντηση !

Αν εξαιρέσω το 3G  + front camera σε αυτα τα 2

 

LENOVO IDEATAB A3500 59-410282 7'' IPS QUAD CORE 1.3GHZ 8GB WIFI GPS ANDROID 4.2 BLACK

 

 

Link.png Site: LENOVO IDEATAB A3300 7'' QUAD CORE 1.3GHZ 8GB 3G WIFI GPS ANDROID 4.2.2 WHITE

 

να πάω για το A3500 ?

Link.png Site: Αυτό γιατι εχει αλλα specs?

 

:-) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/archos-gamepad-2-7-ips-quad-core-16ghz-16gb-wi-fi-android-42-jb-p-PER.902488

 

Αφού το θες για Παιχνίδια δες και αυτό είναι πολύ δυνατό

 

Καλό φαινεται αλλα ειναι εκτός budget .

 

Να ρωτήσω κατι, τι διαφορά εχουν η κωδικοί Fl - QC στο Link.png Site: lenovo ? Λεω να το παρω απο Link.png Site: κωτσόβολο γιατί έχω και ενα κουπόνι -10. Εχει κάποια διαφορά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το ενα εχει ραδιο μαλλον ( του public) ενω του κωτσοβολου οχι  και στα χρωματα το ενα ειναι μαυρο μπλε(κωτσοβολου) ενω το αλλο μαυρο σκετο. παντως οι ποιο πολλοι πουλανε το FL σκετο μαυρο ....

 

 

μαλλον αυτες οι δυο διαφορες ειναι μονο. 

 

ετσι μου ειπε μια φιλη μου που εχει το FL και ειναι πολυ ευχαριστημενη απο το tablet

 

ΔΕ ΤΟ ΕΧΩ ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ -καλύτερα ρώτα και το μαγαζί να μη σε πάρω στο λαιμό μου.

Επεξ/σία από Athens44
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το ενα εχει ραδιο μαλλον ( του public) ενω του κωτσοβολου οχι  και στα χρωματα το ενα ειναι μαυρο μπλε(κωτσοβολου) ενω το αλλο μαυρο σκετο. παντως οι ποιο πολλοι πουλανε το FL σκετο μαυρο ....

 

 

μαλλον αυτες οι δυο διαφορες ειναι μονο. 

 

ετσι μου ειπε μια φιλη μου που εχει το FL και ειναι πολυ ευχαριστημενη απο το tablet

 

ΔΕ ΤΟ ΕΧΩ ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ -καλύτερα ρώτα και το μαγαζί να μη σε πάρω στο λαιμό μου.

Thanks αλλα και στον κωτσο λεει Επιπλέον Radio FM, Vibrator :whistle: Μάλλον το εχει βαφτίσει ετσι για το Quad Core

Επεξ/σία από marjel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κλειστα ματια σου συνηστω αυτο..

 

http://www.skroutz.gr/s/4886358/Nextbook-Premium8HD-8GB.html

 

Παρε ενα για τον ανιψιο και ενα για σενα.

 

Δες εκει τα χαρακτηριστικα, η μπαταρια μεσο ορο στο εξαωρο.

 

Η προταση μου λεγεται value for money. Εφοσον αγορασεις διαδικτυακα, σε καταστημα ανεβαινει αρκετα.

 

Το ιδιο ακριβως και σε εφταρι.

 

Αλλα σου προτεινω το οκταρι.

 

Μοναδικο μειονεκτημα, ξεφλουδιζει λιγο η επιστρωση απο πισω, σε μενα δηλαδη που τα λοιωνω. Η οθονη απο πλαγια δεν φαινεται καλα, λογικο σε αυτη την τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...