Προς το περιεχόμενο

Μέχρι το τέλος της χρονιάς το LG G3 θα έχει αναβαθμιστεί με Android 5.0 Lolipop


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω πηγα και πηρα το xperia ray απο εναν εδω στο φορουμ γιατι μου ειπε οτι θα παρει το lollipop και τωρα δεν ειναι καν στην λιστα! Απογοιτευτηκα

Αν θέλεις σου πουλάω (του χρόνου όμως) το note2 μου.... θα πάρει και την 6αρα έκδοση.......

 

Λυπάμαι πολύ όταν κάποιος γίνεται τόσο θύμα μέσα στην αγνοια του......

 

Αληθεια ποιο  τζιμανι ήταν αυτό ? του αξίζουν πολλά μπράβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω περιμενα να μπει το

Kitkat στο S4 κ οταν μπηκε τι καταλαβα?? Σιγα τις διαφορες!

Δν ξερω…δν με νοιαζουνε οι αναβαθμισεις, οταν μπορει κ παιρνει τηλ κ στελνει μηνυματα!Ειτε εχει Lollipop ειτε Bubbaloo 36.0

 

Sent from my Nokia 3310

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω περιμενα να μπει το

Kitkat στο S4 κ οταν μπηκε τι καταλαβα?? Σιγα τις διαφορες!

Δν ξερω…δν με νοιαζουνε οι αναβαθμισεις, οταν μπορει κ παιρνει τηλ κ στελνει μηνυματα!Ειτε εχει Lollipop ειτε Bubbaloo 36.0

Sent from my Nokia 3310

Αν το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι να παίρνεις τηλέφωνα και να στέλνεις μηνύματα, τότε ΔΕΝ παίρνεις κινητά τύπου S4 κλπ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα καλη αγορα περυσι με το xperia z αν και ξεκινησε απο την 4.1 εγω το πηρα με την 4.2 και πηγα 4.3 .4.4.2 και τωρα 4.4.4 που πηγενει μια χαρα και δεν κολαει μου φενεται με την 5.0 L θα εχει προβλημα τωρα ειναι σταθερο ουτε ζεστενεται ουτε τιποτα με την 5 μπορει να χαλασει ποτε παμε κατευθειαν για η Ζ2 που εχει πεσει στα 360 η Ζ4 τον ιανουαριο η περιμενουμε ακομα και τον 9 παμε για Ζ5 που θα ειναι το στολιδι της sony γιατι δεν θα εχουν καμια σχεση το Ζ3 Ζ4 Ζ5 οπως και με το Ζ2 λενε οποιος πηρε Ζ2 την πατησε οταν βγηκε το Ζ3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα καλη αγορα περυσι με το xperia z αν και ξεκινησε απο την 4.1 εγω το πηρα με την 4.2 και πηγα 4.3 .4.4.2 και τωρα 4.4.4 που πηγενει μια χαρα και δεν κολαει μου φενεται με την 5.0 L θα εχει προβλημα τωρα ειναι σταθερο ουτε ζεστενεται ουτε τιποτα με την 5 μπορει να χαλασει ποτε παμε κατευθειαν για η Ζ2 που εχει πεσει στα 360 η Ζ4 τον ιανουαριο η περιμενουμε ακομα και τον 9 παμε για Ζ5 που θα ειναι το στολιδι της sony γιατι δεν θα εχουν καμια σχεση το Ζ3 Ζ4 Ζ5 οπως και με το Ζ2 λενε οποιος πηρε Ζ2 την πατησε οταν βγηκε το Ζ3

Φίλος δεν μπορώ να καταλάβω για τι πράγμα μιλάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φίλος δεν μπορώ να καταλάβω για τι πράγμα μιλάς

οτι πηρα ενα κινητο και με βγαζει μια χαρα με την 4.4.4 που εχει διορθωσει ολα τα προβληματα οσο για την 5 εκδοση του android μπα δεν την περναω ειναι μια χαρα το Ζ μου με αυτο και στο κατω κατω η sony βγαζει καθε χρονο δυο μοντελα οποτε περιμενω Ζ5 τον αλο σεμπτεβριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...