Προς το περιεχόμενο

Μοντερνα Ανδρικα Κοστουμια


vergogc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρά είναι τα "ακριβά" του berto lucci. Ναι, δεν θα πάρεις 100% μαλλί, θα πάρεις βισκόζη στο μεγαλύτερο % αλλά είναι αρκετά στυλάτα και σε αυτή την κατηγορία που διάλεξες δεν θα μείνεις παραπονεμένος. Τα πιο φθηνά δεν τα προτείνω, είναι αρκετά χαμηλά ποιοτικά (μιλάω με βάση τα δικά μου γούστα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και Glou. Πολύ ωραία ρούχα και ποιοτικά. Για καθημερινά εγώ έχω ψωνίσει αρκετές φορές από Zara και είναι πολύ ωραία.

 

Από Bertolucci εγώ πήρα το κοστούμι του γάμου μου. Δεν τα θεωρώ ιδιαίτερα μοντέρνα, ούτε κάτι ιδιαίτερο. Η καλή "μαγκιά" στα γαμπριάτικά του είναι ότι σου αλλάζουν μετά το γάμο τα πέτα και οτιδήποτε άλλο γυαλιστερό και φοράς το κοστούμι κανονικά, αν και πάλι τα ρούχα τους εμένα μου θυμίζουν λίγο "έτοιμος για την πίστα στα μπουζούκια".

 

Πολύ καλά κοστούμια τα οποία για κάποιο λόγο δεν φθείρονται εύκολα είναι αυτά του Mark's & Spencer's, με επίσης τα πουκάμισα (και τις απίστευτες κάλτσες) τα οποία είναι non-iron, που σημαίνει ότι δεν τσαλακώνονται εύκολα και φαίνεσαι πιο περιποιημένος μετά από πολλές ώρες δουλειάς. Το M&S δεν έχει σαβούρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...