Προς το περιεχόμενο

Το Google Calendar περνάει και αυτό στην εποχή του Material Design


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Το δοκίμασα, δε μου αρέσει...(όχι από άποψη αισθητικής αλλά λειτουργικής)

 

Σε ποιο θέμα σου φαίνεται μη χρηστικό σε σχέση με την προηγουμενη έκδοση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Ζ3 εγκατασταθηκε μια χαρά (stock rom χωρίς root κλπ). Είναι κανονικά signed απο την google και κάνει update της προηγούμενης έκδοσης. Το ότι δεν είναι ακόμη στο play store δεν δημιουργεί κανένα πρόβλημα. :)

Εγω παντως απο το link που δινετε το κατεβασα μεσω Google Play, για την ακριβεια το εστειλα στο κινητο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εγω παντως απο το link που δινετε το κατεβασα μεσω Google Play, για την ακριβεια το εστειλα στο κινητο μου.

 

Δεν έχει εμφανιστεί ακόμη στο google play, οπότε και να το έστειλες στη συσκευή σου δεν θα είναι η νέα έκδοση αλλά η προηγούμενη. Πρέπει απλά να κατεβάσεις το apk και να το τρέξεις στη συσκευή σου.

 

Πριν λίγο βγήκε και το google maps με το νέο design.

 

http://www.apkmirror.com

 

Οι εφαρμογές αυτές είναι οι original απείραχτες απο την google και τις εγκαθιστάς άφοβα και αν βγουν αργότερα νεες εκδόσεις αναβαθμίζονται κανονικά από το play store. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το Gmail δε λέει να μπει με τίποτα. Προβληματική υπογραφή κλπ. Το maps και το calendar μπήκαν κανονικά.

 

Εγώ όλα τα κατεβάζω από εδω: http://www.apkmirror.com χωρίς κανένα πρόβλημα μέχρι τώρα. Η μοναδική φορά που είχα αντίστοιχο θέμα με το δικό σου, ήταν όταν κατέβασα κάτι από μη επίσημη πηγή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο θέμα σου φαίνεται μη χρηστικό σε σχέση με την προηγουμενη έκδοση?

Ούτε η προηγούμενη μου άρεσε, χρησιμοποιώ το acalendar+. Απλά δεν είδα κάτι που να με κάνει να γυρίσω σε google calendar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...