Προς το περιεχόμενο

GTA V με FPS λειτουργία και υποστήριξη ανάλυσης 4K για την PC έκδοση


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει τα πρώτα gta είχαν μεν κάτι το εθιστικό, αλλά ήταν τρωγλες οπτικά ακόμα και για την εποχή τους.

 

Η επανάσταση που καθιέρωσε τη σειρά (γιατί μέχρι τότε δεν είχαν και κάνα φοβερό όνομα) έγινε με το 3

Δυστυχώς δεν είναι

Επίσης στα 200 κοντά νομίζω ότι παίρνεις 280 (που είναι rebranded σαν την 7950 μου), οποία επίσης δε θεωρείται high end, ακόμα και όταν πρωτοβγήκε η 7950 ήταν mid προς high

Εκεινες τις εποχες αυτα ηταν τα γραφικα.... λιγα παιχνιδια είχαν υποστήριξη 3dfx και ακόμα πιο λίγοι τις αντίστοιχες κάρτες. Επαιζεσ για το gameplay :) Anyway δεν είμαι gamer πλέον... απλά αναπόλυσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ gamer είμαι και παίζω τζάμπα. :ph34r:

Εντελώς τζάμπα.

Παίρνω ένα Pc των 500 ευρώ κάθε 5 χρόνια. (που θα το έπαιρνα έτσι κι αλλιώς, για σερφάρισμα και δουλειά)

Και κατεβάζω. :-)

και εγω αυτο εκανα τοσα χρονια,

μετα με εφερε το gmod στο steam

τωρα αγοράζω κυρίως games που εχουν online (βλεπε the crew, gmod, robocraft(prenium), dayz, next car game klp)

 

το gta φυσικα θα το κατεβασω μιας και δεν εχω κανα φιλο που να μπορει να το παιξει, + οτι δεν περισσεύουν γιατι τωρα εδωσα 50αρι για το the crew.

 

μπορει να το τσιμπήσω σε μερικα χρονια οπως τσιμπισα τωρα ολα τα gta απο το 3 και μετα στα 6 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που μ'αρέσει πάντως είναι ότι όλοι λέτε για την ανάλυση λέτε και αυτό το στοιχείο που κυρίως επικεντρώνεται το άρθρο πάει άκλαφτο.

Αν και το FPS χαλάει την παράδοση των GTA,νομίζω θα ήταν μία αποδεκτή προσθήκη στο franchise και ίσως και πολύ καλή.Θα δείξει πόσο καλό είναι το αποτέλεσμα πολύ σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπα που ειναι οι κονσολαδες να γελασω λιγο?εδω βηχουμε?γκουχ γκουχ

 

Οι κονσολαδες το τερμάτισαν το παιχνίδι το 2013 εσυ περιμενε 2 χρονια να παίξεις

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1080 με φουλ γραφικα δε παιζεις με καρτα των 80 ευρω

1080p με πραγματικα φουλ γραφικα μπορει να μην παιζει και καρτα των 500 ευρω. Απλα οι διαφορες ειναι ελαχιστες (περα απτο frame rate) που δεν αξιζει τα λεφτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κονσολαδες το τερμάτισαν το παιχνίδι το 2013 εσυ περιμενε 2 χρονια να παίξεις

το καλο πραγμα αργει να γίνει

ειναι σα να παω εγω να δω doctor who απο τις version Που δεν εχουν τελειώσει ακομα τα εφε και τις σκηνές(το εκανα μια φορα, never again) μονο και μονο για να το δω πιο νορις και μετα να ξαναδω το επεισόδιο οπως πρεπει

 

και δεν πιανω στο στομα μου τα φοβερα bugs που ειχε και ειναι λες και παιζεις goat simulator επιδη δεν ξερω εαν θα τα εχουν φτιαξει. θα το ξερουμε αυτο σε λιγο καιρο.

 

 

-----------

multiplayer cross platform θα υπαρχει; ο ενας απο ps3 Και ο αλλος απο ps4 πχ.

 

 

αυτο με το first person θυμάμαι το ειχα δει στο vannos gaming, ειναι ενα exploit glitch να το πω ετσι, που γινετε μονο στην περιοχή με το λουναπαρκ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κονσολαδες το τερμάτισαν το παιχνίδι το 2013 εσυ περιμενε 2 χρονια να παίξεις

Σοβαρα? Kαι γω κονσολας ειμαι με PS4 και δεν το τερματισα. Τι εκανα λαθος? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα? Kαι γω κονσολας ειμαι με PS4 και δεν το τερματισα. Τι εκανα λαθος? 

πηρες λαθος κονσολα duh, επρεπε να παρεις κονσολα του 2007 για να παιξεις game του 2013, τι δεν καταλαβαίνεις ε; :ph34r:

 

εναν χρονο και 3 μηνες περιμενουμε by the way, (ps3)17/9/2013 - (ps4)18/11/2014 - (pc) 27/1/2015

 

και δόξα τον hal αλλα games (free) υπαρχουν για να περνάει η ωρα μας μεχρι να βγει.

 

μέγας είσαι κύριε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρες λαθος κονσολα duh, επρεπε να παρεις κονσολα του 2007 για να παιξεις game του 2013, τι δεν καταλαβαίνεις ε; :ph34r:

 

εναν χρονο και 3 μηνες περιμενουμε by the way, (ps3)17/9/2013 - (ps4)18/11/2014 - (pc) 27/1/2015

 

και δόξα τον hal αλλα games (free) υπαρχουν για να περνάει η ωρα μας μεχρι να βγει.

 

μέγας είσαι κύριε

Οχι, επρεπει να παρεις ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ κονσολα του 2007. Γιατι αν ειχα wii, παλι με τα τετοια μου θα παιζα. Δεν ξερω, απλα αυτο το επιχειρημα του "εσυ περιμενες τοσο καιρο να παιξεις ενω εγω ετσι" πιο πολυ κακο κανει στους υποστηρικτες της κονσολας παρα καλο.  Εχω αρχισει το borderlands τωρα, οποτε μπορω να περιμενω. Ισα ισα, θα το θεωρουσα θετικο να αργησει λιγο ακομα, γιατι πολλες κυκλοφοριες πλακωσαν / πλακωνουν και δεν θα προλαβω να χαρω τιποτα. Οποτε, παλι καλα που αργησε να βγει

τι καρτα γραφικων χρειαζεται απο amd και Nvidia πλευρα και να τρεξεις το παιχνιδι στα ultra σε 1080p?

Tωρα περιμενεις σοβαρη απαντηση? Περα απο το γεγονος οτι δεν εχουν βγει επισημα specs, και να βγουνε επισημα specs μπορει να ειναι waaay off, οποτε κανεις δεν μπορει να σου απαντησει μεχρι να κυκλοφορησει και να το δοκιμασει.

 

Να φανταστω παντως με high δεν συμβιβαζεσαι ε? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Tωρα περιμενεις σοβαρη απαντηση? Περα απο το γεγονος οτι δεν εχουν βγει επισημα specs, και να βγουνε επισημα specs μπορει να ειναι waaay off, οποτε κανεις δεν μπορει να σου απαντησει μεχρι να κυκλοφορησει και να το δοκιμασει.

 

Να φανταστω παντως με high δεν συμβιβαζεσαι ε? :P

απο οτι εχω δει στα requiments λεει στα ultra gtx 480 η 6970 και εναν απλο 4 core cpu, αλλα δεν με πειθουν αυτα τα requiments.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...