Προς το περιεχόμενο

Overwatch Topic v1


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, KilliK είπε

οπως το πες, εκει που εισαι εσυ. εδω που ειμαστε εμεις oμως, το χρησιμοποιουμε με την ευρυτερη εννοια.

Arnold-Schwarzenegger-Smoking-Cuban-Ciga

Ξεκίνα απ την σωστή παράθεση πηγών για αρχή και πιάσε μετά του ορισμούς των εργασιών. Η ίδια πηγή για να μην το κάνουμε και δύσκολο.

A video game developer is a software developer that specializes in video game development – the process and related disciplines of creating video games. 
A game developer can range from one person who undertakes all tasks
 (Δηλαδή στα παιχνίδια που ο δημιουργός είναι ένας κάνει και τον καλλιτέχνη κτλ.) to a large business with employee responsibilities split between individual disciplines, such as programming, design, art, testing, etc (Όταν ο developer είναι μια μεγάλη επιχείρηση παίρνει ξεχωριστούς software developers, artists,designers κτλ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε κιλλικ εισαι ο κλασσικος Ελληνας, γραφει παντου και τα ξερει ολα, αποψη για τα παντα και πανω απ ολα αρνητικος. Οκ ξερεις περισσοτερα για τη ΔΟΥΛΕΙΑ μου, παμε παρακατω γτ κουρασαμε με τα off topic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα το copa lucioball με 4-6 με εβγαλε diamond οπως και περσυ που αν θυμαμαι καλα με 8-2 με ειχε βγαλει στα ιδια.Τζαμπα ποντοι για χρυσο οπλο οποτε μια χαρα μου βγηκε.

Τα skin στην πλειοψηφια μου αρεσουν D.Va και Ana τα καλυτερα και απο κει και περα αρκετα ωραιο του Zen.Στον Rein μου αρεσει το οπλο του που ειναι σαν κυπελλο,ομως συνολικα το skin αλα nfl δεν με τρελαινει.Συμπαθητικο του Hog.

Μεχρι στιγμης απο τα 7-8 loot που εχω ανοιξει μονο ενα περσινο skin του junk μου εκατσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, KilliK είπε

τελειως αχρηστο το τρωκτικο.

αλλα ενταξει, σε κανα εξαμηνο θα το φτιαξουν.

Πανω κατω και εγω αυτο βλεπω.Οσα comp εχω παιξει και στην ομαδα μου ειναι ο Hammond μονο ηττες μετραω.Το μονο που κανει σωστα ειναι η οπισθοχωρηση :P

Ακομα και η ulti του αν δεν ειναι ο αντιπαλος σε κλειστο χωρο αχρηστη βγαινει αφου καταστρεφεται ευκολα.Γενικα πολυ δυσκολος και τον βλεπω να πεφτει χαμηλα στα pick rate(στο quick κυριως μιας και στο comp δεν βλεπω να τον χρησιμοποιουν συχνα) στο αμεσο μελλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι τανκ βασικα ειναι dps και μολις χθες ετυχε να δω καποιον που ηταν decent με τον ηρωα οτι αλλο εχω δει μεχρι τωρα εγω τουλαχιστον ηταν μαπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με απλα λογια, οι ΟW devs ειτε θα βγαλουν OP ηρωες, ειτε τελειως αχρηστους. κατι στο ενδιαμεσο δεν υπαρχει περιπτωση να φτιαξουν.

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...