Προς το περιεχόμενο

Τριπλάσιες πωλήσεις σημειώνει το iPhone 6 σε σχέση με το iPhone 6 Plus


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το μονο bendgate που υπηρξε ειναι αυτο στις τσεπες  σας και στην αχαλινωτη φαντασιας σας .Για ολο τον υπολοιπο πλανητη  εκανε για μια ακομα φορα ρεκορ πωλησεων  .

Στο δια ταυτα  μου κανουν εντυπωση τα αποτελεσματα περιμενα ακριβως τα αντιθετα  ,εχω το Plus  και ειναι   αριστο μεγεθος για μενα για τα υπολοιπα εκτος  της οθονης  δεν χρειαζεται να πω κατι παραπανω  ειναι υπερανω κριτικης και ο ανταγωνισμος πολυ μικρος .

 

Τρελή φαντασία όλος ο κόσμος: oneofthenine.com/

Αν σου φαίνεται άριστο το μέγεθος, τότε πως σου φαίνεται το G3 με μικρότερο μέγεθος αν και ίδιο μέγεθος οθόνης ή το Note 4 με μεγαλύτερη οθόνη στο ίδιο μέγεθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Του χρονου το Phablet της apple θα πουλησει ακομα περισσοτερο.

 

Θα εχει μακρυνει και αλλο ο αντιχειρας μας, που προφανως μεγαλωσε απο τοτε που ειχε βγαλει εκεινη την διαφημιση η Apple.

 

Παντως μου αρεσει που καποιοι πλεον βρισκουν τις 4 και τις 4.5"¨μικρες, αναρωτιεμαι πως αισθανονταν περυσι για το μεγεθος.

 

Και πραγματικα, πρεπει τα fanboys να σταματησετε να λετε για τις πωλησεις.

Κανενας σοβαρος καταναλωτης δεν ενδιαφερεται για το τι αγοραζουν οι αδαεις (δεν ειναι σπονα για το Iphone, και στο android ισχυει και παντου)

 

Αποδειξη; Πουλαει ακομα το 5c. Και πανακριβα.

 

Δεν μπορω να φανταστω σεναριο που ανθρωπος που ξερει τι του γινεται, να παει να αγορασει αυτο το πραμα σε τετοια τιμη. ΤΕΛΟΣ.

 

Καλα πλακα κανεις εδω αν βαλεις τις πιο δημοφιλης συσκευες στο skroutz θα δεις το 4s στην πρωτη σελιδα στα 260€, 3.5'' 512mb ram, 8gb storage, μετα δυσκολιας τρεχει το τελευταιο ios και απο λιγο που το βλεπω πλεον γιατι το εχω παρατησει στην ακρη, αν εχεις δουλεψει καποιο android (lg g2) και lumia (1020) σε αυτα τα λεφτα ειναι πολυ πολυ πιο γρηγορα και με πολυ μεγαλυτερες δυνατοτητες το καθενα στον τομεα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του χρονου το Phablet της apple θα πουλησει ακομα περισσοτερο.

 

Θα εχει μακρυνει και αλλο ο αντιχειρας μας, που προφανως μεγαλωσε απο τοτε που ειχε βγαλει εκεινη την διαφημιση η Apple.

 

Παντως μου αρεσει που καποιοι πλεον βρισκουν τις 4 και τις 4.5"¨μικρες, αναρωτιεμαι πως αισθανονταν περυσι για το μεγεθος.

 

Και πραγματικα, πρεπει τα fanboys να σταματησετε να λετε για τις πωλησεις.

Κανενας σοβαρος καταναλωτης δεν ενδιαφερεται για το τι αγοραζουν οι αδαεις (δεν ειναι σπονα για το Iphone, και στο android ισχυει και παντου)

 

Αποδειξη; Πουλαει ακομα το 5c. Και πανακριβα.

 

Δεν μπορω να φανταστω σεναριο που ανθρωπος που ξερει τι του γινεται, να παει να αγορασει αυτο το πραμα σε τετοια τιμη. ΤΕΛΟΣ.

 

 

Οι συντριπτική πλειοψηφία των καταναλωτών είναι αδαείς και μη σοβαροί. Για να το θέσω καλύτερα γιατί οι προηγούμενες εκφράσεις έχουν αρνητική εντύπωση, πολλοί λίγοι ξέρουν τι θέλουν και αν αυτό που παίρνουν τους κάνει γιατι δεν είναι δυνατόν όλοι να ξέρουν τα πάντα. Μας λες ότι οι καταναλωτές δεν επηρεάζονται από τη δημοφιλία ενός προιόντος...

 

Ναι κάποιος που θέλει ένα κινητό σε συμμαζεμένο μέγεθος με πολύ καλή λειτουργία στα πάντα και δεν τον πειράζει που είναι πλαστικό και χρωματιστό θα πληρώσει κάτι παραπάνω γιατί είναι αυτό ακριβώς που θέλει. (και κάνει και το κομμάτι του αν θέλεις και αυτήν την οπτική γωνία). Ναι πολλές φορές αυτό το σενάριο που δεν μπορείς να φανταστείς είναι αυτός που ξέρει τι θέλει ακριβώς και δεν κοιτάει το vfm που μπορεί να του γυρίσει μπούμερανγκ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι πολυ ευχαριστως αν το πεις εσυ στα υπολοιπα δεκαδες εκατομμυρια που δεν τους στραβωσε . Επισης φερε μου οποιο κινητο θες να στο στραβωσω σε dt .Sent from my ipad4 using Insomnia

Ο ερεβός έδωσε μια απάντηση. Τώρα, η δεύτερη πρόταση ήταν επιεικώς άσχετη και ανούσια....

 

Δεν ΤΟΥ στράβωσε, ΤΟ στράβωσε! Εκτός αν είναι ο Γιούρι Γκέλερ... :P

Να πούμε  "το κινητό στραβώθηκε ενώ δεν θα πρεπε" για να μαστε μεσα; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

Να πούμε  "το κινητό στραβώθηκε ενώ δεν θα πρεπε" για να μαστε μεσα; :P

 

Να πούμε πως η συσκευή χάλασε απο λάθος ενέργειες του χρήστη, όπως συμβαίνει σε όλες τις αντίστοιχες περιπτώσεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πούμε πως η συσκευή χάλασε απο λάθος ενέργειες του χρήστη, όπως συμβαίνει σε όλες τις αντίστοιχες περιπτώσεις. 

 

Μπορει να δοκιμασε αν στραβωνει και τελικα να στραβωσε, δεν ξερεις.  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ΤΟΥ στράβωσε, ΤΟ στράβωσε! Εκτός αν είναι ο Γιούρι Γκέλερ... :P

 

Να κάτι τέτοια μου λέγανε και στην apple όταν πήρα τηλέφωνο γιατί το iPod είχε πρόβλημα με τη μπαταρία και δεν ξαναγόρασα πράμα από δαύτους....

Να μην αναφέρω ότι το προϊόν ήταν στην εγγύηση και αυτοί αρνιούνταν γιατί είχε περάσει ένας χρόνος....

 

Άμα αντιμετωπίζουν τους καταναλωτές σαν ηλίθιους, μόνο αυτοί θα τους μείνουν για πελάτες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ουσία είναι ότι και εγώ το 6 θα έπαιρνα και όχι το 6 plus, ακόμα κι αν αυτό ήταν φουλ εμπορικά διαθέσιμο, συμφωνώντας απόλυτα με την πλειοψηφία των αγοραστών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πούμε πως η συσκευή χάλασε απο λάθος ενέργειες του χρήστη, όπως συμβαίνει σε όλες τις αντίστοιχες περιπτώσεις. 

Αλήθεια; Άντε τώρα εγώ να αποδείξω ότι ο ελέφαντας δεν πετάει όταν μάλιστα αυτή εταιρία δεν έχει και το καλύτερο ιστορικό...

 

Τα προϊόντα της apple είναι πάντα τέλεια, απλά οι χρήστες κάνουν πάντα λάθος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αλήθεια; Άντε τώρα εγώ να αποδείξω ότι ο ελέφαντας δεν πετάει όταν μάλιστα αυτή εταιρία δεν έχει και το καλύτερο ιστορικό...

 

Τα προϊόντα της apple είναι πάντα τέλεια, απλά οι χρήστες κάνουν πάντα λάθος :)

 

Μερικές φορές νομίζω πως μιλάω με ...εξωγήινους! :P

 

Γιατί επεκτείνεις τα συμπεράσματά σου? Μόνο για εντυπωσιασμό?

 

Έχεις μια μεταλική συσκευή και κάθεσαι πάνω της ή άντε αμα θες προσπαθείς να δεις αν στραβώνει (γελάω χαμηλόφωνα). Και μετά ζητάς και τα ρέστα από πάνω? Να τρέχουμε όλοι δηλαδή κάθε φορά που μας πέφτει κάτι κάτω και σπάει ή μας το πατάει στο δρόμο ένας ...ελέφαντας και να ζητάμε δωρεάν αντικατάσταση απο τις εταιρίες!

 

Έχεις ένα λεπτό κινητό το οποίο λυγίζει ή σπάει άμα το ζορίσεις. Δεν είναι πυρηνική φυσική! Το iphone λυγιζει, το Z3 επίσης (αυτό ειδικά γίνεται θρύψαλα το γυαλί μπρος/πίσω με το παραμικρό) ...και μπορώ να γράφω για ώρες για όλες τις συσκευές που κυκλοφορούν. Προφανώς δεν συμπεριφέρονται όλες το ίδιο γιατί παίζουν ρολο τα υλικά κατασκευής τους για το αν θα στραβώσουν ή θα σπάσουν ή θα ξεκολλήσει κάτι...

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές φορές νομίζω πως μιλάω με ...εξωγήινους! :P

 

Γιατί επεκτείνεις τα συμπεράσματά σου? Μόνο για εντυπωσιασμό?

 

Έχεις μια μεταλική συσκευή και κάθεσαι πάνω της ή άντε αμα θες προσπαθείς να δεις αν στραβώνει (γελάω χαμηλόφωνα). Και μετά ζητάς και τα ρέστα από πάνω? Να τρέχουμε όλοι δηλαδή κάθε φορά που μας πέφτει κάτι κάτω και σπάει ή μας το πατάει στο δρόμο ένας ...ελέφαντας και να ζητάμε δωρεάν αντικατάσταση απο τις εταιρίες!

 

Έχεις ένα λεπτό κινητό το οποίο λυγίζει ή σπάει άμα το ζορίσεις. Δεν είναι πυρηνική φυσική! Το iphone λυγιζει, το Z3 επίσης (αυτό ειδικά γίνεται θρύψαλα το γυαλί μπρος/πίσω με το παραμικρό) ...και μπορώ να γράφω για ώρες για όλες τις συσκευές που κυκλοφορούν. Προφανώς δεν συμπεριφέρονται όλες το ίδιο γιατί παίζουν ρολο τα υλικά κατασκευής τους για το αν θα στραβώσουν ή θα σπάσουν ή θα ξεκολλήσει κάτι...

 

:)

Το βρίσκω εντελώς παράξενο, να παίρνεις ένα κινητό με τόσα χρήματα και να δοκιμάζεις αν λυγίζει (εκτος αν έχεις την εκπομπή will it blend :P). Ακόμα και να ήταν κάποια συνήθεια υπάρχουν τόσες συσκευές με χειρότερα υλικά.

 

Για να πάμε πιο ειδικά στο παληκάρι, στην μπροστινή τσέπη του το είχε και όχι στην κωλότσεπη. Το βρίσκω εξαιρετικά απίθανο να έχει απο τότε που βγήκε το 5αρι και να μην έπαθε τίποτα και μέσα σε 1 μιση βδομάδα να παθε το 6αρι. Και φυσικά το πηγε στην apple και του το άλλαξαν και από οτι βλέπω η Apple γενικά αντικαθιστά λυγισμένα 6άρια που σε άλλες περιπτώσεις θα λεγε κατι του στυλ "το κρατάτε λάθος"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...