Προς το περιεχόμενο

Αγορα οθονης για gaming 24" max 200€


kataramenos32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν ειναι να παρεις την samsung να παρεις την 390 και οχι την 590 που ειναι χειροτερη

Ναι ωραια αλλα ρε παδια πειτε μου και σε τι ειναι καλυτερη ακριβως να καταλαβω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο plaisio έχει zero pixel στην 390HL αλλά κοστίζει 189 ευρώ.

Νομίζω ότι η 590 είναι το νέο μοντέλο. Για την 390 είχα βρει πιο πολλά reviews. Μεταξύ των δύο παίρνεις την πιο φθηνή.

 

 

Στο ίδιο δίλλημα ήμουν και εγώ τελικά παρήγγειλα την Dell P2414.

3 χρόνια εγγύηση και zero pixel και έχει και αρκετές έξτρα λειτουργίες (dvi-displayport,usb,vga), δουλεύει και οριζόντια.

 

 

edit: Το overclocking που διαβάζω ότι κάνουν ορισμένοι σε αυτές τις οθόνες από 60hz σε 75 αξίζει τίποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοειτε αυτην http://www.skroutz.gr/s/4771910/Samsung-S24D390HL.htmlτην 390 που λετε ολοι δυστυχως δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι καλυτερη απο την 590!  :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχουν όλες οι οθόνες την ίδια ποιότητα απεικόνισης, πιστότητα χρωμάτων, calibration, ποιότητα panel,κατασκευής κλπ.

 

Γι' αυτό και υπάρχουν 24'' οθόνες από 120 μέχρι και 500 ευρώ. Ούτε έχουν ίδια ποιότητα οι οθόνες η/υ με τα tv-monitor.

 

Υπάρχουν διάφορα reviews στο ιντερνετ για ορισμένες από αυτές τις οθόνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Δεν έχουν όλες οι οθόνες την ίδια ποιότητα απεικόνισης, πιστότητα χρωμάτων, calibration, ποιότητα panel,κατασκευής κλπ.</p> <p> </p> <p>Γι' αυτό και υπάρχουν 24'' οθόνες από 120 μέχρι και 500 ευρώ. Ούτε έχουν ίδια ποιότητα οι οθόνες η/υ με τα tv-monitor.</p> <p> </p> <p>Υπάρχουν διάφορα reviews στο ιντερνετ για ορισμένες από αυτές τις οθόνες.</p>

 

Ειναι τοσο μεγαλη η διαφορα της 390 με tv απ αυτη που δεν εχει; Θελω να την παρω κ εγω, οχι οτι καιγομαι να εχει τηλεοραση απλα αν ειναι να δωσω 20€ λιγοτερα και να χει κ tv δεν θα με χαλαγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχουν όλες οι οθόνες την ίδια ποιότητα απεικόνισης, πιστότητα χρωμάτων, calibration, ποιότητα panel,κατασκευής κλπ.

 

Γι' αυτό και υπάρχουν 24'' οθόνες από 120 μέχρι και 500 ευρώ. Ούτε έχουν ίδια ποιότητα οι οθόνες η/υ με τα tv-monitor.

 

Υπάρχουν διάφορα reviews στο ιντερνετ για ορισμένες από αυτές τις οθόνες.

Δηλαδη η 390 εχει καλυτερη εικονα απο την 590?Μαλλον κανεις δεν ξερει αλλα ολοι κανουν υποθεσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τι έχει δοκιμάσει κανεις και τις 3 για να σου πει 100% σίγουρα. Με βάση τα reviews κρίνουν όλοι.

 

Αν θέλεις να πάρεις samsung σου πρότεινα να πάρεις την πιο φθηνή από τις δύο (390HL-590). Δεν έχουν μεγάλη διαφορά ποιότητας.

 

Εγώ προσωπικά μόλις παρέλαβα στην dell p2414h  γιατί συνυπολόγισα και την πιο καλή εγγύηση της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...