Προς το περιεχόμενο

ΟΤΕ WiFi Fon


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχουν και πακετα αοριστου χρονου που τα διακοπτεις οποτε θες χωρις δεσμευση αλλα το παγιο ειναι πολυ υψηλο σε συγκριση με τα συμβολαια (νομιζω 40κατι ευρω τον μηνα μονο για 24αρι ADSL χωρις χρονο ομιλιας στον οτε). Το δορυφορικο ξεχνα το, πολυ ακριβο, με συμβολαιο και με περιορισμο (πχ 25gb / μηνα).

συν οτι θα του ζητησουν και τελος ενεργοποιησης σε ανενεργο βροχο που ποναει η τιμη του.απο 35 εως 70.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

στο mycosmote εχει απενεργοποιηθει το FON , παρολα αυτα οι συσκευες εντοπιζουν ακομα οτε wi fi fon. Πιανει κ φουλ σημα αρα ειναι της ιδιας συνδεσης. Ξερει κανεις αν εχει απενεργοποιηθει οντως??

 

rWFipvf.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο mycosmote εχει απενεργοποιηθει το FON , παρολα αυτα οι συσκευες εντοπιζουν ακομα οτε wi fi fon. Πιανει κ φουλ σημα αρα ειναι της ιδιας συνδεσης. Ξερει κανεις αν εχει απενεργοποιηθει οντως??

 

rWFipvf.png

 

Σε αυτή την καρτέλα, εμένα μου έχει στις ενεργές υπηρεσίες και το COSMOTE MyWiFi, παρόλο που παλαιότερα τους είχα πει να μου το απενεργοποιήσουν. Και το βρίσκει και στην αναζήτηση του wifi.

 

Θα τους ξαναπάρω κάποια στιγμή να δω τι γίνεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

poulinos i vodafone χρεώνει 85  ευρώ για τη νέα γραμμή 

Για το cosmote wifi fon εγώ όταν έβαλα οτε ήθελα να το απενεργοποιήσω το άφησα τελικά πριν λίγες μέρες που πήγαμε Παρίσι με βοήθησε αρκετά 


Αλλά για αυτό που λες το βρίσκεις στο κινητό δοκίμασε να συνδεθείς με τους κωδικούς να δείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο mycosmote εχει απενεργοποιηθει το FON , παρολα αυτα οι συσκευες εντοπιζουν ακομα οτε wi fi fon. Πιανει κ φουλ σημα αρα ειναι της ιδιας συνδεσης. Ξερει κανεις αν εχει απενεργοποιηθει οντως??

 

rWFipvf.png

Μηπως θελει λιγη ωρα για να το βγαλουν Remotely ή για να βγει μονο του?η να θελει κανα reboot το ρουτερ?

Σε αυτή την καρτέλα, εμένα μου έχει στις ενεργές υπηρεσίες και το COSMOTE MyWiFi, παρόλο που παλαιότερα τους είχα πει να μου το απενεργοποιήσουν. Και το βρίσκει και στην αναζήτηση του wifi.

 

Θα τους ξαναπάρω κάποια στιγμή να δω τι γίνεται. 

Δεν ξερω αν μπορεις να τακλεισεις και εσυ απευθειας απο την σελιδα της Otenet(cosmote)

poulinos i vodafone χρεώνει 85  ευρώ για τη νέα γραμμή 

Για το cosmote wifi fon εγώ όταν έβαλα οτε ήθελα να το απενεργοποιήσω το άφησα τελικά πριν λίγες μέρες που πήγαμε Παρίσι με βοήθησε αρκετά 

Αλλά για αυτό που λες το βρίσκεις στο κινητό δοκίμασε να συνδεθείς με τους κωδικούς να δείς

ναι αν ειναι τελειως νεα γραμμη δινεις αρκετα λεφτα.αν ειναι αλλαγη παροχου σε υπαρχουσα γραμμη ειναι πιο φτηνα.

Οι περισσοτεροι παροχοι 50 ευρω + την εχουν την νεα γραμμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Επειδή έχω πρόβλημα με το ίντερνετ μπορώ να αγοράσω σύνδεση για 1 μέρα και να συνδέονται 2 PC και 2 κινητά με αυτό? Τι ταχύτητες πιάνει?

και επισης δεν αφηνει οσο ξερω παραπανω απο 2 χρηστες να συνδεθουν οι οποιοι μοιραζονται το bandwidth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...