Προς το περιεχόμενο

PlayStation Experience: Πλήθος νέων παιχνιδιών για το PS4, με το Uncharted 4 να ξεχωρίζει


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

......επειδή εχω και εγω PC καλο είναι να πουμε και ένα ευχαριστω στις εταιριες που τα βγαζουν multiplatform και μας κανουν την χαρη γιατι τα αγοραζουν στο τελος καμια 200.000(...και κανα-δυο....τρια εκατομμύρια τα κατεβαζουν πειρατικα)  σε αντιθεση με τις κονσόλες που κανουν εκατομμύρια πωλήσεις και δεν θα τους εκοφτε και τοσο αν σταματουσαν να τα βγαζουν για pc...μιας και την διαφορα την  καλυπτουν ΑΝΕΤΑ ακομη και βαζοντας τα παιχνίδια 40%-50% κατω στις κονσόλες..

αν πουλούσαν τόσο λίγο δε θα έμπαιναν καν στο κόπο, από τη στιγμή που δεν έχουμε επίσημα νούμερα από steam ας μη λέμε ό,τι θέλουμε... 

 

στις παλιές κονσόλες υπάρχει μια χαρά πειρατεία και οι καινούριες δεν έχουν ακόμα πουλήσει τόσο, οπότε είναι αυτονόητο να βγάλουν κάτι στη μεγαλύτερη βάση χρηστών που υπάρχει 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Άντε επιτελους με το καλο uncharted (πραγματικα μας έλειψε ο Nathan) κ το υπέραγαπημένο grim!!! Απο sf είμαι ακομα κολλημένος με το 2 turbo και Δεν το αλλάζω χαχαχαχα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....ναι...quis....τοσο λιγο πουλανε(...και παρα πολύ ειπα 200.000) οπου και εγω δεν το περιμενα.......σε καποιες χωρες η πειρατια φτανει και το 99%...πχ ινδιες...ασε φιλε...

Game sells εδώ για να καταλάβεις...

http://www.vgchartz.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν σεβαστουν οι εταιριες το pc gaming τοτε θα δουνε και νουμερα στις πωλησεις τους.με το να βγαλουν ενα port της κακιας ωρας μονο και μονο για να πουν οτι καλυψαν και το pc, εγω προσωπικα δεν θα τους σεβαστω. θα παω παρακατω.

Πειρατεια θα υπαρχει παντοτε(αν το θελουν οι εταιριες).αν προσπαθουσαν ομως να κερδισουν τον καταναλωτη - gamer σιγουρα θα ειχαν καλυτερα νουμερα στις πωλησεις,βλεπε CD project

 

(μιλαω σαν κατοχος ps4,ps3,xbox360 και φυσικα pc)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

60 ευρω για pc game που με gtx980 ειναι full stuttering οχι δε το πληρωνω. Οταν βγει με 20 και σε bundle 3 ευρο ναι θα το πληρωσω. Το ιδιο και στις κονσολες. Οσες για την πειρατεια σε αυτες οι παλιες μεχρι και online servers ειχαν για multiplayer COD κτλ να δουμε ποτε και στις καινουριες,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγηκα τα pc boys παγανια ποιο κουραστικοι και απ τον αδωνη

Ενω εσυ πας πισω....

Καλο ειναι να ξυπνησουν στην microsoft γιατι ειδα τα bloodbourne και the order και θα το πουλησω το one.....

Τωρα τρεχουν να φτιαξουν παιχνιδια μην σε χασουν απο πελατη...

 

Χαιρεσαι που αγορασες wii u α εσυ πρεπει να μπεις σε ειδικο μουσειο

Και αυτος και ολοι οι υπολοιποι που απολαμβανουν ποιοτικα exclusive games.Μαλλον εσυ μεινει καποια χρονια πισω στο τι παιζει στην αγορα και αυτο φενεται απο το παραπανω σου post...Το ξερω ειναι χαλια το συναισθημα να εχεις αγορασει νεα κονσολα να την εχεις πληρωσει Full Price και να εισαι στο περιμενε οταν οι αλλοι απολαμβανουν ηδη παιχνιδια και θα το αγορασουν αργοτερα και φθηνοτερα....

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"PC και PlayStation 4, δίνοντας μάλιστα την ευκαιρία για multiplayer παιχνίδι ανάμεσα στις δύο αυτές πλατφόρμες."

 

Αυτό είναι επανάσταση! Μακάρι να τρέξει σωστά.

Εννοείται ότι θα αγοράσω και το παιχνίδι,street fighter v.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....ναι...quis....τοσο λιγο πουλανε(...και παρα πολύ ειπα 200.000) οπου και εγω δεν το περιμενα.......σε καποιες χωρες η πειρατια φτανει και το 99%...πχ ινδιες...ασε φιλε...

Game sells εδώ για να καταλάβεις...

http://www.vgchartz.com/

Το pc gaming εχει περισσοτερα εσοδα απο ολες τις κονσολες μαζι. End of story, δεν πα να ειναι η πειρατεια και 99.9%, αυτο ο 0.1% επιφερει περισοτερα εσοδα απο το 100% της κονσολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι pc maniacs γτ μπαινουν κ μαμανε το θεμα εδω μεσα? Ενταξει εχετε pc? Να το χαιρεστε..

Εδω μιλαμε για κονσολες..

Τι να κανουμε τωρα?

Υπαρχουν καποιοι που τις προτιμουν..

 

Εντος θεματος τωρα..

Το uncharted φαινεται πολυ καλο.. Τα γραφικα με κερδισαν κατευθειαν.. Την εχουν τη συνταγη εκει στην naughty dog για καλο στορυ. Δε τους φοβαμαι..

 

Τωρα απ τα υπολοιπα το street fighter φαινεται κλασσικα ωραιο..

 

Τα υπολοιπα δε με αγγιζουν ιδιαιτερα.. Αν και το Grim Fandango μου φανηκε καπως ενδιαφερον.

 

Αναμενοντας λοιπον τα καλυτερα με GOW και GT..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απατη η sony. Παει χρονος και δεν εχει βγαλει τπτ της προκοπης as first party, μονο τα multi, τα οποια τα παιζω και στο pc...

Ενω ή MS εχει μας έχει τρελάνει στά exclusives.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε ανακοινονεται κατι ευχαριστο για κονσολες σκανε μυτη οι pc gamers και αρχιζουν ντε και καλα να αποδιξουν οτι την εχουν μεγαλυτερη.... Την τυχη που εχουν pc ενταξει ρε τσολιαδες μου θα βουλευτουμε με τις αχρηστες κονσολες εμεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την παραπάνω λίστα μόνο το uncharted αξίζει, δεν σχολιάζω τη λευκή αηδία του drawn to death όπως φυσικά και το steet fighter. Το tekken της namco δεν πρόκειται να το φτάσει ούτε το street, ούτε το mortal ούτε κανένα! 

 

Τεσπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να πω την αλήθεια ήταν λίγο απογοήτευση το gameplay του Uncharted, πολύ κρέμασμα στα βράχια και μετακίνηση, δείχνουν να έχουν χάσει λίγο το δρόμο τους...
Μέχρι στιγμής οι νέες κονσόλες δε δείχνουν να έχουν κάτι εξαιρετικό να προσφέρουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...