Προς το περιεχόμενο

Κουζινομηχανή Creations 18553-56 της Russel Hobbs - 99€ - Media Markt - ΤΕΛΟΣ *


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά και εμένα την ίδια αντιπρόταση μου έκαναν και επειδή ήθελα και το μπλέντερ που στις αντιπροτάσεις δεν υπήρχε τους πρότεινα ένα άλλο και ενώ μου είπαν στην ίδια τιμή ότι θα μου το στείλουν είδα με μαιλ με την κανονική τιμή!!!189€... φυσικά τους πήρα τηλέφωνο και έκαναν τα κουνέλια και την ακύρωσα κατευθείαν... απάτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά και εμένα την ίδια αντιπρόταση μου έκαναν και επειδή ήθελα και το μπλέντερ που στις αντιπροτάσεις δεν υπήρχε τους πρότεινα ένα άλλο και ενώ μου είπαν στην ίδια τιμή ότι θα μου το στείλουν είδα με μαιλ με την κανονική τιμή!!!189€... φυσικά τους πήρα τηλέφωνο και έκαναν τα κουνέλια και την ακύρωσα κατευθείαν... απάτη...

Ότι να ναι οι τύποι.Εγώ που τους απείλησα χθες για "συνήγορο του καταναλωτή",σήμερα μου στείλανε mail ότι η παραγγελία μου είναι έτοιμη για αποστολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μολις εκανα καταγγελία παντως στην ΓΓΚ διοτι πήγα σε κατάστημα και υπήρχε η συσκευη. Νομιζω οτι σκοπό είχαν να ξεστοκάρουν την άλλη συσκευη που είναι φανερά κατώτερη και προφανως πιανει χώρο στην αποθήκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι να ναι οι τύποι.Εγώ που τους απείλησα χθες για "συνήγορο του καταναλωτή",σήμερα μου στείλανε mail ότι η παραγγελία μου είναι έτοιμη για αποστολή.

 

Έτσι θέλουν για να πάρουν μπροστά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα πάντως, είχα διακρίνει μια πολύ μεγάλη σοβαρότητα στους Γερμανούς...

 

Έλα σταμάτα (  :-D  :cry:   :-D )

 

3 Φορά που κάνουν το ίδιο σε εμένα και καλά βραδυνές προσφορές (φάντασμα το όλο θέμα κόλπο για να διώξουν άλλα πράγματα είναι!).... αυτή δεν θα τους την χαρίσω γιατί την μια την ακύρωσα από μόνο μου, την άλλη μου έστειλαν κάτι άλλο παρόμοιο! ...εδώ θα πάρω αυτήν ή αυτή που είπε ένα άλλο μέλος πάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα σταμάτα ( :-D :cry: :-D )

 

3 Φορά που κάνουν το ίδιο σε εμένα και καλά βραδυνές προσφορές (φάντασμα το όλο θέμα κόλπο για να διώξουν άλλα πράγματα είναι!).... αυτή δεν θα τους την χαρίσω γιατί την μια την ακύρωσα από μόνο μου, την άλλη μου έστειλαν κάτι άλλο παρόμοιο! ...εδώ θα πάρω αυτήν ή αυτή που είπε ένα άλλο μέλος πάνω.

Παιδιά μην κάνει κανείς πίσω. Πριν από λίγο με πήραν και μου βρήκαν τάχα ένα τελευταίο κομμάτι και μου το στείλαν. Αρε τι κάνει η απειλή για καταγγελία.!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις με πηραν τηλεφωνο με της γνωστες π@π@ριες περι λαθους και αντιπροταση με το http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/RUSSEL-HOBBS-Desire-20350,99452,481028,1699067.html?langId=-18

 

Τους απαντησα οτι θελω ΓΡΑΠΤΟΣ αυτα που ισχυρίζονται και οτι επιφυλάσσομαι για καθε νομιμο δικαιωμα μου.  Μετα απο καποια λεπτα αναμονης μου απαντησαν οτι θα με παρουν ξανα τηλεφωνο...... 

 

Ειδομεν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παντως δεν μου ρθε ουτε eimail ακυρωσης ουτε με πηρε κανεις τηλεφωνο.ηρθε ενα eimail σημερα πριν απο λιγο στο mail που εδωσα οταν εκανα την παραγγελια που γραφει ευχαριστουμε πολυ για την τελευταια σας αγορα απο το καταστημα μας σας δινουμε ενα κουπονι 5ευρω εκπτωση για επομενη αγορας σας.εχω κανα χρονο να ψωνισω απο το mediamarkt δεν ξερω αν απλα ηταν τυχαιο το eimail αυτο η θα μου στειλουν κανονικα την παραγγελια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεφωνικο ακυρο και αντιπροταση για τους κωδικους 1133151 η 1145673 στα ιδια χρηματα.

Ξενερωμα...

Σημερινό μήνυμα στο κινητό: "Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως το προϊόν της παραγγελίας σας υπάρχει άμεσα διαθέσιμο στην αποθήκη μας και θα σας το αποστείλουμε άμεσα. Ευχαριστούμε πολύ"

Ότι να 'ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερινό μήνυμα στο κινητό: "Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως το προϊόν της παραγγελίας σας υπάρχει άμεσα διαθέσιμο στην αποθήκη μας και θα σας το αποστείλουμε άμεσα. Ευχαριστούμε πολύ"

Ότι να 'ναι...

 

Τους είχες απαντήσει στην αντιπρόταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους είχες απαντήσει στην αντιπρόταση?

Ναι, ότι είναι και τα δύο υποδεέστερα και θέλω κάτι ίσο ή καλύτερο (αλουμίνιο, ίδια εξαρτήματα). Π.χ. αυτό.

Περίμενα απάντηση για την αντιπρόταση, αλλά έστειλαν μήνυμα στο κινητό για την αρχική παραγγελία...

Δεν ξέρω τι παίχτηκε (ούτε κ αν θα το στείλουν τους πολυεμπιστεύομαι...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...