Προς το περιεχόμενο

Κουζινομηχανή Creations 18553-56 της Russel Hobbs - 99€ - Media Markt - ΤΕΛΟΣ *


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλορίζικες σε αυτούς που παραλάβανε!!

γράψτε και κανα σχόλιο-κριτική πως σας φαίνεται, αν έχετε λίγο όρεξη:)

Δεν προβλεπεται να τη χρησιμοποιησω (παει για δωρο), αλλα απο το λιγο που την περιεργαστηκα να δω αν ειναι ολα οκ μου φανηκε αρκετα καλη ποιοτητα κατασκευης,πολυ απλη στη χρηση αλλα αρκετα θορυβωδης, ιδιως στη μεγιστη ταχυτητα(10). Βεβαια δεν εχω και μετρο συγκρισης με καποια αλλη. Για την τιμη της +τα 2 χρονια εγγυηση πιστευω οτι ειναι αριστη αγορα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κ γω, λίγο που την κοίταξα καλή είναι.

έχει και για τα ζυμαρικά μέσα τα εξαρτήματα.

Σα μηχάνημα λίγο ογκώδες :P

η κανάτα για να μπει (μπλέντερ) θέλει λίγο τεχνική.

Επίσης δεν βρήκα αν υπάρχει τρόπος  να δουλέψει μόνο το μπλέντερ  και όχι  το μίξερ. (δουλεύουν ταυτόχρονα)

 

από θόρυβο έχει αλλά και μια άλλη παλιά που είχα είχε και αυτή θόρυβο

 

Δεν έχω τσεκάρει κάτι άλλο για την ώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αυτή θα άξιζε για αντιπροσφορά πιστεύετε μήπως την δώσουν;
http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/BOSCH-MUM54620,99452,481028,1029469.html?langId=-18

Το σκέφτομαι μήπως την προτείνω και την δώσουν, να μην τραβήξει πολύ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αυτή θα άξιζε για αντιπροσφορά πιστεύετε μήπως την δώσουν;

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/BOSCH-MUM54620,99452,481028,1029469.html?langId=-18

Το σκέφτομαι μήπως την προτείνω και την δώσουν, να μην τραβήξει πολύ..

 

Πολύ καλή.. Μακάρι να στη δώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα πριν καμια ωρα.η μηχανη ειναι θηριο και πολυ στιβαρη κατασκευη και αρκετα βαρια.ηταν ολα σφραγισμενα οπως πρεπει μεσα στη συσκευασια.thanks στον ts και στο παιδι που εβαλε τον κωδικο για τα 5 ευρω εκπτωση.94 ευρω ειναι τρελη τιμη για τη μηχανη οχι μονο ελλαδα και σε ολη την ευρωπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ, μάλιστα 2 μηχανές..

Για να μη γκρινιάζετε  :-D  η μία θα πάει σε κάποιον συμφορουμίτη που έχουμε κανονίσει.

 

Αυτό που ίσως έπαιξε ρόλο στην περίπτωση μου είναι οτι όταν με πήραν απο mm(προφανώς για αντιπρόταση) δεν είδα την κλήση και δεν το σήκωσα..Και μετά απο δύο μέρες ήρθε email αποστολής.

Ίσως βαρέθηκαν να ασχοληθούν μαζί μου και στείλανε τις μηχανές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ, μάλιστα 2 μηχανές..

Για να μη γκρινιάζετε  :-D  η μία θα πάει σε κάποιον συμφορουμίτη που έχουμε κανονίσει.

 

Αυτό που ίσως έπαιξε ρόλο στην περίπτωση μου είναι οτι όταν με πήραν απο mm(προφανώς για αντιπρόταση) δεν είδα την κλήση και δεν το σήκωσα..Και μετά απο δύο μέρες ήρθε email αποστολής.

Ίσως βαρέθηκαν να ασχοληθούν μαζί μου και στείλανε τις μηχανές.

οποτε μια χαρα υπαρχει αποθεμα αφου εκτελουν και παραγγελιες 2 συσκευων ανα ατομο χωρις πιο πριν να τους εχεις απειλησει με καταγγελια στην προστασια καταναλωτη.οσοι εχουν κανει παραγγελια πρεπει να απαιτησουν την συσκευη εστω και αν αργησει καμια βδομαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ, μάλιστα 2 μηχανές..

Για να μη γκρινιάζετε  :-D  η μία θα πάει σε κάποιον συμφορουμίτη που έχουμε κανονίσει.

 

Αυτό που ίσως έπαιξε ρόλο στην περίπτωση μου είναι οτι όταν με πήραν απο mm(προφανώς για αντιπρόταση) δεν είδα την κλήση και δεν το σήκωσα..Και μετά απο δύο μέρες ήρθε email αποστολής.

Ίσως βαρέθηκαν να ασχοληθούν μαζί μου και στείλανε τις μηχανές.

Ευχαριστώ και δημόσια τον Γιάννη για την κουζινομηχανή. Ήδη περιμένει στην κουζίνα την μητέρα να σχολάσει από τη δουλειά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου την ακύρωσαν την παραγγελία σημερα με mail.που μου έστειλαν.θα το θυμάμαι πάντα γιατί σημερα 11:00 γεννήθηκε ο γιος μου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου την ακύρωσαν την παραγγελία σημερα με mail.που μου έστειλαν.θα το θυμάμαι πάντα γιατί σημερα 11:00 γεννήθηκε ο γιος μου.

Και ασχολείσαι με μια κουζινομηχάνη σε προσφορά? :P Άστο να πάει ρε φίλε, να σου ζήσει! :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ασχολείσαι με μια κουζινομηχάνη σε προσφορά? :P Άστο να πάει ρε φίλε, να σου ζήσει! :)

Ευχαριστώ πολύ φίλε.Ετσι για το γαμ@το...τα ιδια είχα και με το iPhone germanos και είπα να τους κραξω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...