Προς το περιεχόμενο

PANASONIC TX-40AS640Ε @Mediamarkt 399e


Icecut

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eιδα και 3d με τα φτηνά γυαλιά της samsung 5100 των 16 ευρώ με αναμικτές εντυπώσεις. Ακομα και μερικα 3d (τα περισσοτερα ειναι χαμηλης αναλυσης) διαφημιστικα βιντεακια στο youtube εδειχναν εντυπωσιακα ενω καποια κατεβασμενα mkv δεν μου αρεσαν ιδιαιτερα,η καποια αλλα ηταν αθλια. Τo ντοκυμαντερ imax ultimate wave tahiti που κατεβασα σε mkv ήταν απιστευτης ποιοτητας το 3d εκανε pop out και ειχε πλημμυρισει το δωματιο σε υψηλη ευκρινεια! Γενικο συμπερασμα οτι η τηλεοραση το καταφερνει καλα το 3d,αλλα παιζει πολυ μεγαλο ρολο το  υλικό που θα της βαλεις να παιξει. Σε blu ray λογικα θα ειναι καλυτερο. επισης δεν ξέρω ή είναι ιδεα μου μετα και απο τα updates, η ποιοτητα των τηλεοπτικων καναλιων εχει βελτιωθει καπως σε σχεση με την αρχη που δεν μου αρεσε ιδιαιτερα. Συνηθισε και το ματι μου το intelligent frame που ειναι μονιμα πλεον στο μεγιστο και σε σχεση με μια αλλη μεγαλυτερη πλασμα lg στο σαλονι δειχνει πολυ ανωτερη η ποιοτητα της... Στα videogames σε wii u τα σπαει!. Τα παιχνιδια που ειναι 30 fps,to ifc τα κανει να  φαινονται 60 fps με μερικα σπασιματακια στη κινηση που γινονται ενιοτε, χωρις να ειναι ενοχλητικα αν τα συνηθισεις.Τα παιχνιδια που ειναι απο μονα τους 60 fps τα παιζω στο gaming mode ,δεν χρειαζονται επεξεργασια εικονας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...