Προς το περιεχόμενο

[Ρολόι-Ξυπνητήρι-Ηχείο / USB τροφοδοτικό 5V-1A] INTENSO 15221 ALARMBOX ALARM CLOCK AND PORTABLE SPEAKER - 13,90 € @ eshopspecials [ΤΕΛΟΣ]


evankouros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω παρει ενα κινεζικο με τα ιδια χαρακτηριστηκα απο εναν μαυρο που ερχεται στο καφενειο που παιζει ξερη ο μπαμπας μου,10 ευρω με το αφησε,και ειναι μια χαρα με οτι προσφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παρει ενα κινεζικο με τα ιδια χαρακτηριστηκα απο εναν μαυρο που ερχεται στο καφενειο που παιζει ξερη ο μπαμπας μου,10 ευρω με το αφησε,και ειναι μια χαρα με οτι προσφερει

 

Σωστός καρντάσι, αλλά πες στον πατέρα σου να παίζει Δηλωτή καλύτερα!  :mrgreen:

Την Πρέφα την έχουν ξεχάσει όλοι, η δε Ξερή είναι πια μπανάλ... την παίζουν & τα προνήπια! :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για το εν λόγω -το πήρα κι εγώ από την προσφορά μετά από καυγά με το e-shop, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα: πως μπορεί κανένας να κάνει manual αποθήκευση σταθμών;;;; Δηλαδή να βάλω στη σειρά που θέλω τους σταθμούς που θέλω;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα που δε το προλαβα,ειναι οτι πρεπει για ξυπνητηρι..το ηχειο του ειναι δυνατο?

Για το μέγεθός του καλό είναι... Πάντως ακόμα και σαν ξυπνητήρι έχει τα ελατώματά του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Το αγόρασα από το προχθεσινό eshop specials αλλά φαίνεται να μη φορτίζει... Μπας και θέλει κάνα κόλπο η να το επιστρεψω την δευτέρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...