Προς το περιεχόμενο

Στεγνωτήριο AEG T86590IH3 9kg Α++ 620 € και δωροεπιταγή 100 € Κωτσόβολος [ΕΛΗΞΕ]


zeys13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παζάρεψέ το τελείωσε αλλά το ίδιο προϊόν συμμετέχει στην προσφορά με το κουπόνι XMAS2015, τελική τιμή 619.65 με δωρεάν παράδοση στο σπίτι (όροι κουπονιού εδώ).

 

Για όποιον έχει Bonus κάρτα, μέχρι τις 10/1/2015 κάθε ευρώ δίνει 10 πόντους στον Κωτσόβολο (αντί για 4)

άρα παίρνετε και 6200 πόντους (εντελώς χοντρικά αντιστοιχούν σε 20 ευρώ αν εξαργυρωθούν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε email ουτε sms πηρα παντως! :wacko:

Εγώ έλαβα το email με τα στοιχεία της παραγγελίας, έλαβα το στεγνωτηριο αλλά δεν έλαβα το SMS με το κουπόνι. Τους τηλεφώνησα το πρωί, είπα ότι δεν έλαβα SMS, ζήτησα επιβεβαίωση του κινητού και... Είχαν άλλο κινητό περασμένο! Το διόρθωσαν και τώρα περιμένω το SMS με το κουπόνι μέσα στις επόμενες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ευχαριστώ τον ts.</p>

<p>Το τσίμπησα και γω στα 613, μου τσίμπησαν βέβαια λίγο και τον ......</p>

<p> </p>

<p>Άσχετο, ξέρει κανείς αν χρειάζεται ενισχυμένη ασφάλεια ή αρκεί η απλή πρίζα;</p>

 

Μέτρησα μέγιστη καταναλώμενη ισχύς 900W. Μέση καταναλώμενη ισχύς κατά τη διάρκεια στεγνώματος περίπου 400W.

Πρόβλημα με το πολύπριζο δεν θα έχεις, εκτός και αν το πλυντήριο είναι παλιό και καταναλώνει πάνω από 2500W. Τα πολύπριζα συνήθως αντέχουν ισχύ έως 3600W.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο μερες μετα την παραλαβη? Εγω σημερα παραλαμβανω.

Το δουλεψες καθολου? Ευχαριστημενος?

Το στεγνωτήριο το παραλάβαμε νομίζω στις 24-12, το κουπόνι σήμερα. Δεν το δουλέψαμε ακόμα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον TS, παρέλαβα χτες.

Κουπόνι δεν έχει σταλεί ακόμα.

Τώρα κάνει το πρώτο στέγνωμα που πρέπει να είναι με λίγα ρούχα και για 30'.

Αθόρυβο δεν το λες, αλλά γράφει στο manual ότι την πρώτη φορά μπορεί να κάνει παραπάνω θόρυβο.

 

Ερώτηση προς όποιον το πήρε τώρα: Στο θάλαμο του εναλλάκτη θερμότητας είχε νερό/υγρό μέσα σε κανέναν (πριν την πρώτη χρήση);

Κάτω αριστερά, κάτω από ένα πολύ μικρό φιλτράκι που έχει μέσα.

Μου κάνει εντύπωση πως γίνεται να είχε υγρό εκεί από το εργοστάσιο (ήρθε σφραγισμένο οπότε αποκλείεται να είναι από χρήση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον TS, παρέλαβα χτες.

Κουπόνι δεν έχει σταλεί ακόμα.

Τώρα κάνει το πρώτο στέγνωμα που πρέπει να είναι με λίγα ρούχα και για 30'.

Αθόρυβο δεν το λες, αλλά γράφει στο manual ότι την πρώτη φορά μπορεί να κάνει παραπάνω θόρυβο.

 

Ερώτηση προς όποιον το πήρε τώρα: Στο θάλαμο του εναλλάκτη θερμότητας είχε νερό/υγρό μέσα σε κανέναν (πριν την πρώτη χρήση);

Κάτω αριστερά, κάτω από ένα πολύ μικρό φιλτράκι που έχει μέσα.

Μου κάνει εντύπωση πως γίνεται να είχε υγρό εκεί από το εργοστάσιο (ήρθε σφραγισμένο οπότε αποκλείεται να είναι από χρήση)

καλη χρονια σε ολους, φανταζομαι οτι οπως και τα πλυντηρια εχουν λιγα νερα μεσα οταν ειναι καινουρια λογω των δοκιμων ετσι και τα στεγνωτηρια... Στεγνωτηριο δεν εχω παρει, αλλα απο 2-3 πλυντηρια το εχω τσεκαρει
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η 100αρα δωροεπιταγη δεν εχει αναφερθεί "θεωρητικα" (με λινκ ή καποια άλλη αναφορα) μεχρι τωρα στο θεμα, ουτε βλεπω τουλάχιστον τωρα αναφορα στο site/banners του μαγαζιου. Ηταν προσφορα που τελειωσε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 100αρα δωροεπιταγη δεν εχει αναφερθεί "θεωρητικα" (με λινκ ή καποια άλλη αναφορα) μεχρι τωρα στο θεμα, ουτε βλεπω τουλάχιστον τωρα αναφορα στο site/banners του μαγαζιου. Ηταν προσφορα που τελειωσε;

Ηταν προωθητικη ενεργεια μεχρι και 24/12.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια πολλα συνφρουμιτες και καλη χρονια. Εγω παρελαβα την δευτερα και περιμενω ακομα το κουπονι. Τι δουλεψαμε πρωτη φορα σε κανονικο προγραμμα, μια χαρα νομιζω τα πηγε. Δυστηχως οι οδηγιες ειναι πολυ λιγες. Βρηκε κανεις πως ρυθμιζουμε την σκληροτητα του νερου; Το ελεγε σε ξεχωριστο χαρτι απο της οδηγιες

 

Αποστολή από το Lenovo P770 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Βρηκε κανεις πως ρυθμιζουμε την σκληροτητα του νερου; Το ελεγε σε ξεχωριστο χαρτι απο της οδηγιες

 

Σκληρότητα νερού σε στεγνωτήριο;

Μήπως κάνεις κάποιο λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...