Προς το περιεχόμενο

Συνδέσεις 10Gbps θα προσφέρει η εταιρεία US Internet στις ΗΠΑ


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτά σε χώρες με αναπτυξη όχι εδώ που δεν ξέρουμε τι ξημερώνει. Πρωτη φορά βλέπω επενδύσεις να παγώνουν λόγω εκλογών. Λένε και αυτά τα καραγκιοζηλικια περί δραχμής... Και θέλουμε και ftth ... Είμαστε βαλκάνιοι γύφτοι ντυμένοι στυλατα αυτό ειμαστε

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με συγχωρείτε! Είμαι κλειδωμένος κάτι χρόνια στα 16,5 Mbps και το μεγαλύτερο κατέβασμα που είχα ποτέ μου ήταν στα 1,8 Mb/s. Είμαι υπερευχαριστημένος διότι μέχρι στιγμής έχω περάσει από όλες τις γραμμές που πρόσφερε το ADSL (384 kbps, 2Mbps, 6mbps, 24mbps) και δεν είχα ποτέ αποσυνδέσεις. Να σημειώσω πως ποτέ δεν πήρα την εταιρεία να της πω να μου χαμηλώσει το 11 db που έχω να μου το κάνει 9 db μόνο και μόνο για να κερδίσω 1mbps και πολλές αποσυνδέσεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά σε χώρες με αναπτυξη όχι εδώ που δεν ξέρουμε τι ξημερώνει. Πρωτη φορά βλέπω επενδύσεις να παγώνουν λόγω εκλογών. Λένε και αυτά τα καραγκιοζηλικια περί δραχμής... Και θέλουμε και ftth ... Είμαστε βαλκάνιοι γύφτοι ντυμένοι στυλατα αυτό ειμαστε

 

Μα δεν ανήκωμε εις την Δύσην, είμεθα Βαλκάνιος λαός τσιφτετελλήνων(στην πλειονότητα) ---θέλω να πω ότι η επίδραση της Ανατολής είναι ακόμα πολύ μεγάλη---που και μόνο ο τρόπος σκέψης καταστρέφει κάθε είδους ανάπτυξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ρε παιδιά μια σύνδεση θέλω να μην πέφτει 5-6 φορές την ημέρα.. και ας ειναι "απλα" 50αρα.

έχει να κάνει με τις γραμμές του σπιτιού σου πιο πολύ,εγώ είχα ontelecoms στην ηλιούπολη και έπεφτε κάθε μισή ώρα και τους είχα σουρει πολλά βρισίδια αλλά όταν πήγα στο ελληνικό έφτιαξε ως δια μαγείας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που παίρνουμε ανακοινώσεις για παγκόσμιες πρωτιές και τις συγκρίνουμε με την πραγματικότητα της "ψαρωκώστενας" μας έχει πολύ γέλιο. Τουλάχιστον κάνουμε δωρεάν ψυχοθεραπεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχαριστα πλασματα.Με τετοια αναπτυξη με δωρεαν wifi με δουλεια για ολους και ασχοληστε με αμερικανιες;Ντροπη σας ρε.χαχαχαχα

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι την θέλουν τόση ταχύτητα εκεί στην αμερική; Για να κατεβάζουν το Linux; Ή τα τραγούδια που αγοράζουν από το iTunes; Όσο νόμιμο streaming και να κάνεις (ακόμα και σε 1080p) αρκεί μια σωστή σύνδεση στα 24mbps.

 

Εδώ στη Θεσσαλονίκη πάντως η καλωδιακή έχει 33 ευρώ τα 40mbps εγγυημένα, και 73 ευρώ τα 120mbps. Χωρίς συμβόλαια και πρόστιμα διακοπής. Ήταν φτηνότερα πέρσυ αλλά τους ανέβασαν τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...