Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.ebay.com/sch/feixiang99988/m.html?item=351600234024&redirect=mobile&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562

 

Προφανως και ειναι απατη...

 

Εχει κινητα που κανουν 240 ευρω στα 15....

Με τις αξιολογήσεις τι γίνεται και ειναι τόσο καλές? Τα κινητά είναι 100% απάτη το Android box 40 είχε προχθές 16 το έχει αυτός. Όπως και να έχει κανεις ένα dispute στο PayPal και τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και πως γινεται στα μισα να ειναι απατη και στα υπολοιπα κυριος...?

Θα με τρελανεις.

 

Αν σου στειλει οτιδηποτε και το παραλαβεις με τρακινγκ, αντε απεδειξε οτι δεν σου εστειλε αυτο που παρηγγειλες...

 

Μακαρι να παραλαβετε χωρις προβληματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πως γινεται στα μισα να ειναι απατη και στα υπολοιπα κυριος...?

Θα με τρελανεις.

 

Αν σου στειλει οτιδηποτε και το παραλαβεις με τρακινγκ, αντε απεδειξε οτι δεν σου εστειλε αυτο που παρηγγειλες...

 

Μακαρι να παραλαβετε χωρις προβληματα...

έχει αναφερθεί πολλές φορές, το ξεπακετάρεις τραβώντας βιντεο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πως γινεται στα μισα να ειναι απατη και στα υπολοιπα κυριος...?

Θα με τρελανεις.

 

Αν σου στειλει οτιδηποτε και το παραλαβεις με τρακινγκ, αντε απεδειξε οτι δεν σου εστειλε αυτο που παρηγγειλες...

 

Μακαρι να παραλαβετε χωρις προβληματα...

Βρε δεν ξέρω απλά από τις αξιολογήσεις κρίνω οι οποίες είναι καλές και πολλές. Όπως και να έχει ένα βίντεο από το unboxing και το PayPal κάνει άμεσα refund. 16 ευρώ είναι όποιος θέλει μια προσπάθεια την κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε δεν ξέρω απλά από τις αξιολογήσεις κρίνω οι οποίες είναι καλές και πολλές. Όπως και να έχει ένα βίντεο από το unboxing και το PayPal κάνει άμεσα refund. 16 ευρώ είναι όποιος θέλει μια προσπάθεια την κάνει.

 

Φίλε μου καλές δεν ειναι.Ειναι 97.5 οχι 99.5 .

 

Απο ebay ακόμη και με 98.9 υπάρχει επιφύλαξη.

 

Οι καλές στο ebay ειναι απο 99.4 και άνω..

 

Οπότε ξεχάστε τον πωλητή και το προιόν .

 

Απορώ που υπάρχει και ενδοιασμός. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τυχόν και σας έρθει δέμα σπίτι καλό είναι να γράψετε σε βίντεο το unboxing. Υπάρχει ένα πολύ μικρό ενδεχόμενο (:P) να μην έχει συσκευή μέσα αλλά κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dick move απο Gearbest

 

Ειχε βγαλει σαν Limited προσφορα/presale το BluBoo U ρολογακι στα 24.99$ για τους 20 πρωτους καθε μερας (12UTC) 

Προλαβα και πηρα ενα και με το Tracking πηγε 27$

 

Σημερα σκαει email και με το κουπονι

 

http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_264223.html

 

 BUS

 

Βγαινει 23,39$

 

Ευτυχως δεν προλαβαν να το στειλουν και εκανα ακυρωση και ξαναπαραγγελια ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dick move για 1.5$ ? Υπερβολικο σε βρίσκω.

Δεν ειναι ολες οι προσφορες απαραίτητα ιδιες....

Οταν σε βαζει να κανεις μια διαδικασια τυπου Flash Deal και μετα απο 1 μερα και αφου εχει κρατησει τα χρηματα σου το βγαζει φτηνοτερα για ολους ε ναι ειναι ο ορισμος του Dick move και δεν ειναι για το 1,5$ εννοειται!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα tv box που είχα αγοράσει με το κουπονάκι -25% του bangοog, μετά από 17 μέρες παραμονή  στο Βενιζέλος βλέπω σήμερα ότι αντί να έρθει κατά εδώ ξαναγυρίζει ΟΛΛΑΝΔΙΑ.

Αυτοί οι βαριά εργαζόμενοι που τώρα κουνιούνται λίγο παραπάνω έκαναν το θαύμα τους.

Πήρα τηλ και μου είπαν ότι δεν ξέρουν γιατί γυρίζει, μπορεί λέει να αλλοιώθηκαν τα στοιχειά από βροχή!!!

Τώρα τι να πω, τι είναι καλύτερο, να περιμένω να γυρίσει πίσω η να μην το ξαναδώ ποτέ?

 

Είπαν να ζητήσω απο τον αποστολέα να ρωτήσει την ταχυδρομική εταιρία να ρωτήσει το αεροδρομειο γιατί το στέλνουν πίσω.

Κάτι το οποίο έκανα και περιμένω να μου το πουν μαζι με τα παιδια με τα κάλαντα αν είμαι τυχερός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:fear:  Έκανα και εγώ την αγορά για το Xiaomi Mi 4i 16GB με ακρκετή δόση φόβου γνωρίζοντας ότι

        το πιο πιθανό είναι να μην έρθει ποτέ ή να είναι φόλα!!! :eek:

        Ας είναι καλά το paypal αν χρειαστεί να κάνει την δουλειά του.... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:fear: Έκανα και εγώ την αγορά για το Xiaomi Mi 4i 16GB με ακρκετή δόση φόβου γνωρίζοντας ότι

το πιο πιθανό είναι να μην έρθει ποτέ ή να είναι φόλα!!! :eek:

Ας είναι καλά το paypal αν χρειαστεί να κάνει την δουλειά του.... :-D

Απάτη είναι φίλε. Ούτε απαντάει στα μηνύματα ο τύπος. Claim στο paypal και τώρα περιμένω να πάρω τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...