Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν τα Windows 10 για χρήστες Windows 8.1, Windows 7 και Windows Phone 8.1


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 170
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Αυτοί που δεν τα έχουν γνήσια? Ξέρεις τίποτα για το αν αναβάθμιση απο 7 σε 10 γίνεται χωρίς να καταργηθεί το κλειδεί τον 7?

Που ακουσες οτι θα καταργηθει το κλειδι για τα 7 μετα την αναβαθμηση?

Μια χαρα θα δουλευει και δε ξερω καποια αναβαθμηση,που καταργει το κλειδι της προηγουμενης εκδοσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για όσους θέλουν το iso τον windows για clean install εδώ:http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/create-reset-refresh-media . επίσης όσων ο σειριακός είναι στο bios υπάρχει πρόγραμμα που στον εντοπίζει οπότε όταν βγούν τα 10 κατέβασμα το iso kai clean install με το iso...

 

υ.γ. υπάρχει ελληνικός οδηγός,δεν ξέρω αν επιτρέπετε να το βάλω εδώ,όπου μπορείς να παρακάμψεις και την ενεργοποίηση στην εγκατάσταση του παραπάνω iso

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε καμενοι (aka ektor7  :P ) μην ψαρωνετε τον κοσμο... 

Η προσφορα του τσαμπα θα ισχυει ΜΟΝΟ για τον πρωτο χρονο. Απο του χρονου ΔΕΝ θα μπορει καποιος που εχει 7 ή 8 να βαλει τα 10 δωρεαν.

 

Ενα ενδιαφερον στατιστικο θα ειναι το μεριδιο των Windows 8.x συστηματων μετα απο 1/6/12 μηνες μετα την εκδοση των 10.

Κανονικα θα πρεπει να ειναι... μηδεν? Εκτος και αν ειναι τοοοοοσοο fail τα 10 που ουτε τσαμπα δεν θα τα παιρνει κανεις?
Η παγιδα ειναι οτι αν σε καποιον δεν του αρεσουν θα υπαρχει επιλογη να κανει downgrade σε Vista. ΜΟΝΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που ακουσες οτι θα καταργηθει το κλειδι για τα 7 μετα την αναβαθμηση?

Μια χαρα θα δουλευει και δε ξερω καποια αναβαθμηση,που καταργει το κλειδι της προηγουμενης εκδοσης.

ok ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πονηρίδης mode on:

 

Δηλαδή εγώ που τα έχω στο laptop, μπορώ να εγκαταστήσω τα 10 και να χρησιμοποιήσω τον serial για να εγκαταστήσω τα 7 στο desktop? :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή πάει για συνδροομητικό μοντέλο σαν τα τελευταία office;Δεν αντιλαμβάνομαι.

Πάντως μόλις χθες δοκίμασα τα 8.1.Στο λαιμό μου κάθισαν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή δεν θα είναι κάτι σα 1 year use και μετά θα πρέπει να πληρώσουμε... αλλα :ολοι κάνουν upgrade τον πρώτο χρόνο θα τα έχουν free για πάντα?

 

Εγώ αυτό καταλαβαίνω πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να δω ποιοι ειναι αυτοι οι σκληροπυρηνικοι φανς των 7,που δε θα περασουν στα 10αρια,τωρα που θα ειναι δωρεαν ΜΟΝΟ τον πρωτο χρονο!!! :devil:

Όλοι εκείνοι που θα δυσκολευτουν να βρουν οδηγούς για τις συσκευές τους και θα συνεχίσουν να κάνουν μια χαρά την δουλειά τους με τα 7. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης νέα για gaming:

 

 

για το dx12 είπαν:

50% καλύτερες επιδόσεις cpu

 

 

επισης xbox live (gamertags,achievements...)

με cross platform multiplayer play μεταξυ windows 10 - xbox one.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πονηρίδης mode on:

 

Δηλαδή εγώ που τα έχω στο laptop, μπορώ να εγκαταστήσω τα 10 και να χρησιμοποιήσω τον serial για να εγκαταστήσω τα 7 στο desktop? :devil:

οχι ακριβώς....θα πρέπει να πάρεις τηλέφωνο την Microsoft....και αν σε αφήσει γιατί το κλειδί συνδεεται με το αναγνωριστικό προϊόντος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...